← Maçlar
Çekya · FNL · 12. hafta23 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Opava 1-1 FC Banik Ostrava B: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Opava
1–1İY 0–0
FC Banik Ostrava B
Maç sonu

Opava 1–1 FC Banik Ostrava B (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Opava – FC Banik Ostrava B maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: B. Sy 47' (Opava); M. Bitta 79' (FC Banik Ostrava B).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Opava üstte · FC Banik Ostrava B altta

01530İY607590 31' sarı kart: J. Srubek (Opava)43' sarı kart: B. Lacik (Opava)44' sarı kart: T. Sirotek (FC Banik Ostrava B)47' gol: B. Sy (Opava)55' sarı kart: O. Lehoczki (Opava)58' sarı kart: M. Helesic (Opava)59' oyuncu değişikliği: S. Drozd ↔ M. Bitta (FC Banik Ostrava B)↔59' oyuncu değişikliği: D. Latal ↔ E. Ogbu (FC Banik Ostrava B)↔61' sarı kart: T. Mudry (Opava)64' oyuncu değişikliği: B. Lacik ↔ L. Branecky (Opava)↔64' oyuncu değişikliği: T. Mudry ↔ D. Krch (Opava)↔68' sarı kart: P. Jaron (FC Banik Ostrava B)70' sarı kart: A. Aidara (Opava)76' oyuncu değişikliği: B. Sy ↔ A. Diao (Opava)↔79' gol: M. Bitta (FC Banik Ostrava B)88' sarı kart: D. Krch (Opava)89' sarı kart: T. Frydl (FC Banik Ostrava B)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 31' sarı kart: J. Srubek (Opava)
  • 43' sarı kart: B. Lacik (Opava)
  • 44' sarı kart: T. Sirotek (FC Banik Ostrava B)
  • 47' gol: B. Sy (Opava)
  • 55' sarı kart: O. Lehoczki (Opava)
  • 58' sarı kart: M. Helesic (Opava)
  • 59' oyuncu değişikliği: S. Drozd ↔ M. Bitta (FC Banik Ostrava B)
  • 59' oyuncu değişikliği: D. Latal ↔ E. Ogbu (FC Banik Ostrava B)
  • 61' sarı kart: T. Mudry (Opava)
  • 64' oyuncu değişikliği: B. Lacik ↔ L. Branecky (Opava)
  • 64' oyuncu değişikliği: T. Mudry ↔ D. Krch (Opava)
  • 68' sarı kart: P. Jaron (FC Banik Ostrava B)
  • 70' sarı kart: A. Aidara (Opava)
  • 76' oyuncu değişikliği: B. Sy ↔ A. Diao (Opava)
  • 79' gol: M. Bitta (FC Banik Ostrava B)
  • 88' sarı kart: D. Krch (Opava)
  • 89' sarı kart: T. Frydl (FC Banik Ostrava B)

Maç olayları

  1. OpavaFC Banik Ostrava B
  2. 89'T. FrydlSarı kart
  3. D. KrchSarı kart88'
  4. 79'Gol M. Bitta 1–1
  5. B. Sy ↔ A. DiaoOyuncu değişikliği76'
  6. A. AidaraSarı kart70'
  7. 68'P. JaronSarı kart
  8. B. Lacik ↔ L. BraneckyOyuncu değişikliği64'
  9. T. Mudry ↔ D. KrchOyuncu değişikliği64'
  10. T. MudrySarı kart61'
  11. 59'S. Drozd ↔ M. BittaOyuncu değişikliği
  12. 59'D. Latal ↔ E. OgbuOyuncu değişikliği
  13. M. HelesicSarı kart58'
  14. O. LehoczkiSarı kart55'
  15. Gol B. Sy 1–047'
  16. 44'T. SirotekSarı kart
  17. B. LacikSarı kart43'
  18. J. SrubekSarı kart31'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Opava
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%29 4/14%38 3/8
Beraberlik%43 6/14%38 3/8
Mağlubiyet%29 4/14%25 2/8
FC Banik Ostrava B
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%31 4/13%50 3/6
Beraberlik%23 3/13%17 1/6
Mağlubiyet%46 6/13%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Opava
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,36 (19 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç1,50 (21 gol)1,25 (10 gol)
FC Banik Ostrava B
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,62 (21 gol)2,33 (14 gol)
Yediği gol / maç1,54 (20 gol)1,33 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Opava
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%64 9/14%75 6/8
1,5 Üst%79 11/14%88 7/8
2,5 Üst%57 8/14%50 4/8
3,5 Üst%36 5/14%25 2/8
Gol yememe%21 3/14%25 2/8
FC Banik Ostrava B
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%77 10/13%83 5/6
1,5 Üst%85 11/13%83 5/6
2,5 Üst%62 8/13%67 4/6
3,5 Üst%46 6/13%67 4/6
Gol yememe%0 0/13%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Opava
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%50 7/14%63 5/8
Berabere%29 4/14%25 2/8
Geride%21 3/14%13 1/8
FC Banik Ostrava B
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%23 3/13%50 3/6
Berabere%31 4/13%33 2/6
Geride%46 6/13%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Opava (14 maç)

1/141/X11/22X/10X/X4X/202/102/X12/22

FC Banik Ostrava B (13 maç)

1/131/X01/20X/10X/X3X/212/112/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Opava (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 3 2
31-45 6 5
46-60 2 1
61-75 2 5
76-90 2 7

FC Banik Ostrava B (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 3 2
31-45 5 3
46-60 3 4
61-75 3 3
76-90 5 3

Kartlar

Opava

Sarı 31 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,2)

FC Banik Ostrava B

Sarı 26 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Opava için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 10. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Baník Ostrava II son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 8 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Opava 1, Baník Ostrava II 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 0,75 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Nisan 2026, Baník Ostrava II 2-0 Opava.

Form (son 5)
MGGBM – GMMGB
H2H (G-B-M)
1-2-1 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %80
iddaa MS 1-0-2
1,94 – 3,20 – 2,79
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Opava iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Baník Ostrava II dış saha 5 maçta 2,60 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Opava %67, Baník Ostrava II %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Opava %83, Baník Ostrava II %80. İlk yarıyı önde kapatma: Opava 4/6, Baník Ostrava II 3/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,94, 0 – 3,20, 2 – 2,79. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,05, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,19.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %82; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 16:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

11,94X3,2022,79

Çifte şans

1X1,21121,16X21,46

Karşılıklı gol

Var1,37Yok2,19

2,5 Alt / Üst

Alt2,05Üst1,43

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün FNL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.