← Maçlar
İngiltere · National League - South31 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Billericay 5-0 H Hempstead: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Billericay
5–0İY 2–0
H Hempstead
Maç sonu

Billericay 5–0 H Hempstead (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

Billericay – H Hempstead maçı 5-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: T. Clark 7', L. Lomas 45+2', J. Benton 52' (pen.), C. Ruff 60', N. Valentine 65' (Billericay).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Billericay üstte · H Hempstead altta

01530İY607590 7' gol: T. Clark (Billericay)45+2' gol: L. Lomas (Billericay)52' gol: J. Benton (Billericay)60' gol: C. Ruff (Billericay)65' gol: N. Valentine (Billericay)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 7' gol: T. Clark (Billericay)
  • 45+2' gol: L. Lomas (Billericay)
  • 52' gol: J. Benton (Billericay)
  • 60' gol: C. Ruff (Billericay)
  • 65' gol: N. Valentine (Billericay)

Maç olayları

  1. BillericayH Hempstead
  2. Gol N. Valentine 5–065'
  3. Gol C. Ruff 4–060'
  4. Penaltı golü J. Benton 3–0Penaltı52'
  5. Gol L. Lomas 2–045+2'
  6. Gol T. Clark 1–07'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Billericay
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%50 7/14%63 5/8
Beraberlik%36 5/14%38 3/8
Mağlubiyet%14 2/14%0 0/8
H Hempstead
Toplam (16)Dış saha (9)
Galibiyet%19 3/16%33 3/9
Beraberlik%38 6/16%33 3/9
Mağlubiyet%44 7/16%33 3/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Billericay
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç2,43 (34 gol)3,00 (24 gol)
Yediği gol / maç1,29 (18 gol)1,12 (9 gol)
H Hempstead
Toplam (16)Dış saha (9)
Attığı gol / maç0,94 (15 gol)1,00 (9 gol)
Yediği gol / maç1,50 (24 gol)1,33 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Billericay
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%57 8/14%50 4/8
1,5 Üst%86 12/14%100 8/8
2,5 Üst%79 11/14%88 7/8
3,5 Üst%64 9/14%75 6/8
Gol yememe%29 4/14%50 4/8
H Hempstead
Toplam (16)Dış saha (9)
KG Var%50 8/16%22 2/9
1,5 Üst%75 12/16%67 6/9
2,5 Üst%38 6/16%33 3/9
3,5 Üst%25 4/16%22 2/9
Gol yememe%25 4/16%44 4/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Billericay
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%57 8/14%75 6/8
Berabere%43 6/14%25 2/8
Geride%0 0/14%0 0/8
H Hempstead
Toplam (16)Dış saha (9)
Önde%31 5/16%33 3/9
Berabere%19 3/16%22 2/9
Geride%50 8/16%44 4/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Billericay (14 maç)

1/171/X11/20X/10X/X4X/222/102/X02/20

H Hempstead (16 maç)

1/121/X11/22X/10X/X3X/202/112/X22/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Billericay (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 7 2
31-45 10 3
46-60 4 5
61-75 4 4
76-90 5 2

H Hempstead (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 6
31-45 4 4
46-60 1 4
61-75 1 4
76-90 4 4

Kartlar

Billericay

Sarı 1 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,1)

H Hempstead

Sarı 0 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 183 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Billericay son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 13 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Hemel Hempstead Town için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 6, yenilen 7.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Billericay 1, Hemel Hempstead Town 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Şubat 2022, Hemel Hempstead Town 2-1 Billericay.

Sıralama
8. (22 p) – 18. (15 p)
Form (son 5)
BGGMG – BMMBG
H2H (G-B-M)
1-0-3 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,67 – 3,45 – 3,38
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Billericay iç saha 7 maçta maç başına 2,71 gol attı, 1,29 gol yedi; Hemel Hempstead Town dış saha 8 maçta 1,12 attı, 0,88 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Billericay %86, Hemel Hempstead Town %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Billericay %57, Hemel Hempstead Town %25. İlk yarıyı önde kapatma: Billericay 5/7, Hemel Hempstead Town 3/8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,67, 0 – 3,45, 2 – 3,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,06, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,09.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %41; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 29 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · National League - South puan durumu · National League N/S: South

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ebbsfleet United 151041 3610 +2634 GGMGG
2Maidstone Utd 161024 2819 +932 GBMGG
3Truro City 14932 2712 +1530 BGGGG
4Farnham Town 16925 3220 +1229 GGMGG
5Salisbury 14842 2510 +1528 GGBGG
6Dorking Wanderers 15762 3423 +1127 BGBGG
7Billericay Town 14752 3418 +1626 GGBGB
8Dagenham & Redbridge 16745 1513 +225 MGMBB
9Tonbridge Angels 16736 2819 +924 GBGMM
10Chelmsford City 15591 2315 +824 BGGMG
11Horsham 16574 2319 +422 BGBGM
12Dover 14644 2019 +122 GBBMG
13Weston-super-Mare 15636 2522 +321 BMMMG
14Torquay 14554 2217 +520 MGBMG
15Folkestone Invicta 15555 2218 +420 BGGMB
16AFC Totton 16619 1729 -1219 MGGMG
17Farnborough 16529 1333 -2017 MGMMM
18Maidenhead 16376 1520 -516 MMBBB
19Braintree 15519 2238 -1616 MMGGM
20Hemel Hempstead Town 16367 1524 -915 MMBMM
21Chesham United 153210 2033 -1311 MMMBM
22Hampton & Richmond 162410 1937 -1810 MBMMB
23Walton & Hersham 152211 1136 -258 GMMMM
24Slough Town 162113 1840 -227 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1Ebbsfleet United 8530 204 +1618
2Billericay Town 8530 249 +1518
3Weston-super-Mare 8521 187 +1117
4Dagenham & Redbridge 8521 104 +617
5Truro City 7511 154 +1116
6Folkestone Invicta 7421 146 +814
7Dorking Wanderers 8422 1815 +314
8Salisbury 6411 154 +1113
9Farnham Town 8413 1912 +713
10Maidstone Utd 8413 1111 013
11Braintree 9405 1117 -612
12Torquay 7250 138 +511
13Dover 8323 1212 011
14Chelmsford City 7241 77 010
15Tonbridge Angels 8305 1110 +19
16AFC Totton 8305 713 -69
17Farnborough 8305 519 -149
18Hampton & Richmond 7223 1315 -28
19Horsham 8224 912 -38
20Maidenhead 8062 510 -56
21Chesham United 7124 919 -105
22Slough Town 8116 714 -74
23Hemel Hempstead Town 7034 612 -63
24Walton & Hersham 7016 318 -151
#TakımOGBMAYAVP
1Maidstone Utd 8611 178 +919
2Ebbsfleet United 7511 166 +1016
3Farnham Town 8512 138 +516
4Tonbridge Angels 8431 179 +815
5Salisbury 8431 106 +415
6Chelmsford City 8350 168 +814
7Horsham 8350 147 +714
8Truro City 7421 128 +414
9Dorking Wanderers 7340 168 +813
10Hemel Hempstead Town 9333 912 -312
11Dover 6321 87 +111
12Maidenhead 8314 1010 010
13AFC Totton 8314 1016 -610
14Torquay 7304 99 09
15Billericay Town 6222 109 +18
16Dagenham & Redbridge 8224 59 -48
17Farnborough 8224 814 -68
18Walton & Hersham 8215 818 -107
19Chesham United 8206 1114 -36
20Folkestone Invicta 8134 812 -46
21Weston-super-Mare 7115 715 -84
22Braintree 6114 1121 -104
23Slough Town 8107 1126 -153
24Hampton & Richmond 9027 622 -162

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,67X3,4523,38

Çifte şans

1X1,14121,13X21,65

Karşılıklı gol

Var1,41Yok2,09

1,5 Alt / Üst

Alt4,07Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,06Üst1,43

3,5 Alt / Üst

Alt1,37Üst2,18

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün National League - South'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.