Epicentr Dunaivtsi 1-1 Kryvbas KR: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Epicentr Dunaivtsi 1–1 Kryvbas KR (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 8–14, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %48–%52, korner 5–5.
Paylaş
Maç özeti
Epicentr Dunaivtsi – Kryvbas KR maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Vadym Sydun 68' (Epicentr Dunaivtsi); Assan Seck 54' (Kryvbas KR).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Roman Shukhevych Ternopil city stadium, Ternopil
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Epicentr Dunaivtsi: Sergiy Nagornyak · Kryvbas KR: O. Petrakov
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Epicentr Dunaivtsi üstteKryvbas KR altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %61 · 1 şut
- 16–30'Dep %64 · 4 şut
- 31–45+'Dengeli · 3 şut
- 46–60'Dengeli · 3 şut
- 61–75'Dengeli · 8 şut
- 76–90+'Dep %66 · 2 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Epicentr Dunaivtsi, Dep = Kryvbas KR.
Maç olayları
- Epicentr DunaivtsiKryvbas KR
- Vadym SydunSarı kart90+2'
- 85'Dmytro GodyaSarı kart
- 84'Giovany Herbert ↔ Yackson Stiven RivasOyuncu değişikliği
- 84'Assan Seck ↔ Cyprian KachweleOyuncu değişikliği
- Igor Kyryukhantsev ↔ Raúl Tavares PulidoOyuncu değişikliği82'
- 79'Roy Ben Navi ↔ Dmytro GodyaOyuncu değişikliği
- 79'Bar Lin ↔ Oleksandr KamenskyiOyuncu değişikliği
- M. Evpak ↔ Ivan BenderaOyuncu değişikliği79'
- Gol Vadym Sydun 1–1Asist: Andriy Lipovuz68'
- Artem Kozak ↔ Kyrylo KovaletsOyuncu değişikliği64'
- Daniil Vashchenko ↔ Jon CeberioOyuncu değişikliği64'
- 54'Gol Assan Seck 0–1Asist: Yaroslav Shevchenko
Epicentr Dunaivtsi iç sahada (7 maç) · Kryvbas KR deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)
0 Epicentr Dunaivtsi0 berabere2 Kryvbas KR
- Epitsentr Dunayivtsi iç sahada 7 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Kryvbas KR deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Kryvbas KR, deplasman maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%20).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Epicentr Dunaivtsi
Kryvbas KR
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %43 3/7 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (11 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (16 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,80 (8 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (16 gol) | 0,80 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,6 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 13,0 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %100 2/2 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %100 2/2 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %100 2/2 | %100 1/1 |
| 10,5 Üst | %50 1/2 | %0 0/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %20 1/5 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %20 1/5 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 2,0 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 4,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,4 | 6,5 |
| 6,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,3 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %0 0/7 |
| Berabere | %67 8/12 | %86 6/7 |
| Geride | %17 2/12 | %14 1/7 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Geride | %40 4/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Epicentr Dunaivtsi (12 maç)
Kryvbas KR (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Epicentr Dunaivtsi (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Kryvbas KR (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 0 | 3 |
Kartlar
Epicentr Dunaivtsi
Sarı 25 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,1)
Kryvbas KR
Sarı 20 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Epicentr Dunaivtsi: tüm maçlar, 5 maç · Kryvbas KR: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Epicentr Dunaivtsi – Kryvbas KR ilk 11'ler
Epicentr Dunaivtsi · 4-2-3-1
- 71N. FedotovK
- 70I. KyryukhantsevD82' oyundan çıktı 82. dk
- 13S. RepajD
- 4V. MorozD
- 97O. KlymetsD
- 28A. LipovuzO68' asist 68. dk
- 27D. VashchenkoO64' oyundan çıktı 64. dk
- 20V. SydunO68' gol 68. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
- 8M. MyronyukO
- 59A. KozakO64' oyundan çıktı 64. dk
- 15M. EvpakF79' oyundan çıktı 79. dk
- 31O. BilykK
- 6K. KovaletsO64' oyuna girdi 64. dk
- 17Ivan BenderaO
- 7V. LuchkevychD
- 22A. VavshkoK
- 3S. GrygorashchukD
- 77Nil CochD
- 10Jon CeberioO64' oyuna girdi 64. dk
- 25vitalii horinD
- 14Raúl TavaresO82' oyuna girdi 82. dk
- 21NeneF
- 11A. BoykoD
Teknik direktör: Sergiy Nagornyak
Kryvbas KR · 5-4-1
- 12O. KemkinK
- 22João MachadoD
- 6D. PidgurskyiD
- 4V. VilivaldD
- 15J. JonesD
- 16Thiago Isabel Nascimento BorgesD
- 18B. LinO79' oyundan çıktı 79. dk
- 17R. NawiO79' oyundan çıktı 79. dk
- 8Y. ShevchenkoO54' asist 54. dk
- 10A. HerbertO84' oyundan çıktı 84. dk
- 14Assane SeckF54' gol 54. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 1B. KhomaK
- 23Danylo SychevK
- 2Oleksii TovarnytskyiD
- 3Jimmy MpanzuD
- 5V. KulbachukD
- 28S. CuizaD
- 21Oleksandr KamenskyiO79' oyuna girdi 79. dk
- 27D. GodyaO79' oyuna girdi 79. dk85' sarı kart 85. dk
- 7Y. RivasF84' oyuna girdi 84. dk
- 11Cyprian KachweleF84' oyuna girdi 84. dk
Teknik direktör: O. Petrakov
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiEpicentr Dunaivtsi
9. sıra · 10 puan · 12 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMGM
- 02.11 Zorya Luhansk 1–0 Epicentr Dunaivtsi M
- 29.10 Chernihiv 1–2 Epicentr Dunaivtsi G
- 24.10 Epicentr Dunaivtsi 1–2 FC Kharkiv M
- 18.10 Karpaty 2–2 Epicentr Dunaivtsi B
- 10.10 Kolos Kovalivka 3–1 Epicentr Dunaivtsi M
Kryvbas KR
16. sıra · 7 puan · 10 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBBM
- 02.11 Kryvbas KR 0–2 Dynamo Kyiv M
- 29.10 Zorya Luhansk 1–1 Kryvbas KR B
- 25.10 Bukovyna 0–0 Kryvbas KR B
- 18.10 Kryvbas KR 0–3 LNZ Cherkasy M
- 02.10 Shakhtar Donetsk Hazırlık 3–0 Kryvbas KR M
- 18.09 Polessya 1–0 Kryvbas KR M
Puan durumu 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Premier Lig (Ukrayna) 12. hafta programında Epicentr Dunaivtsi – Kryvbas KR maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 14:00 oynanacak. Sıralamada Epicentr Dunaivtsi 11., Kryvbas KR 15.; iki takım arasında 3 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Epicentr Dunaivtsi 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Kryvbas KR için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 1, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 11. (9 p) – 15. (6 p)
- Form (son 5)
- MGMBM – MBBMM
- H2H (G-B-M)
- 0-0-2 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,99 – 3,03 – 2,75
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Epicentr Dunaivtsi 0, Kryvbas KR 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 21 Mart 2026, Kryvbas KR 2-1 Epicentr Dunaivtsi.
Gol istatistikleri
Epicentr Dunaivtsi iç saha 6 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,00 gol yedi; Kryvbas KR dış saha 4 maçta 0,75 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Epicentr Dunaivtsi %17, Kryvbas KR %25. İlk yarıyı önde kapatma: Epicentr Dunaivtsi 0/6, Kryvbas KR 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 3,03, 2 – 2,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,51. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,06.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %29; KG var ortalaması %21; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Ukrayna · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polessya | 11 | +17 | 28 |
| 2 | Shakhtar Donetsk | 11 | +17 | 28 |
| 3 | Dynamo Kyiv | 10 | +7 | 22 |
| 4 | FC Kharkiv | 9 | +11 | 21 |
| 5 | Karpaty | 11 | +14 | 19 |
| 6 | Zorya Luhansk | 11 | 0 | 18 |
| 7 | LNZ Cherkasy | 10 | +1 | 15 |
| 8 | Kolos Kovalivka | 9 | -1 | 11 |
| 9 | Epitsentr Dunayivtsi | 12 | -5 | 10 |
| 10 | Chornomorets | 11 | -5 | 9 |
| 11 | Livyi Bereh | 10 | -2 | 9 |
| 12 | Bukovyna | 10 | -5 | 9 |
| 13 | Veres Rivne | 12 | -11 | 9 |
| 14 | Obolon'-Brovar | 11 | -13 | 8 |
| 15 | Kudrivka | 12 | -17 | 8 |
| 16 | Kryvbas KR | 10 | -8 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polessya | 8 | +14 | 21 |
| 2 | Shakhtar Donetsk | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Dynamo Kyiv | 5 | +7 | 13 |
| 4 | FC Kharkiv | 5 | +8 | 12 |
| 5 | Karpaty | 6 | +10 | 11 |
| 6 | LNZ Cherkasy | 4 | +4 | 9 |
| 7 | Zorya Luhansk | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Bukovyna | 6 | +3 | 8 |
| 9 | Kudrivka | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Chornomorets | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Epitsentr Dunayivtsi | 7 | -2 | 6 |
| 12 | Obolon'-Brovar | 2 | +2 | 4 |
| 13 | Kolos Kovalivka | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Veres Rivne | 6 | -7 | 4 |
| 15 | Livyi Bereh | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Kryvbas KR | 5 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shakhtar Donetsk | 4 | +7 | 12 |
| 2 | FC Kharkiv | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Zorya Luhansk | 5 | +3 | 9 |
| 4 | Dynamo Kyiv | 5 | 0 | 9 |
| 5 | Karpaty | 5 | +4 | 8 |
| 6 | Polessya | 3 | +3 | 7 |
| 7 | Kolos Kovalivka | 6 | -1 | 7 |
| 8 | Livyi Bereh | 6 | 0 | 6 |
| 9 | LNZ Cherkasy | 6 | -3 | 6 |
| 10 | Kryvbas KR | 5 | 0 | 5 |
| 11 | Veres Rivne | 6 | -4 | 5 |
| 12 | Epitsentr Dunayivtsi | 5 | -3 | 4 |
| 13 | Obolon'-Brovar | 9 | -15 | 4 |
| 14 | Chornomorets | 5 | -4 | 3 |
| 15 | Bukovyna | 4 | -8 | 1 |
| 16 | Kudrivka | 7 | -17 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
