Almanya · Regionalliga - Nord

Eintracht Norderstedt – Drochtersen

Başlamasına 9 sa 43 dk Başlamadı

Eintracht Norderstedt – Drochtersen: 8 Kasım 16:00, Almanya · Regionalliga - Nord. Bu sezon Eintracht Norderstedt evinde 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet; Drochtersen deplasmanda 8 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %85; KG var ortalaması %81; son 5 maçta toplam 28 gol attılar, 24 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Edmund-Plambeck-Stadion, Norderstedt

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiEintracht NorderstedtDrochtersen
Lig sırası18. · 13 puan4. · 32 puan
Form (son 5)MGMMMGGMGB
Gol (attığı – yediği, ort.)2,50 – 2,832,25 – 1,62
2,5 Üst biten%83%88
Karşılıklı gol%100%63
Gol yemediği%0%25
Aralarında (G-B-M)4-1-7 (12 maç, Eintracht Norderstedt bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Eintracht Norderstedt iç sahada (6 maç), Drochtersen deplasmanda (8 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Eintracht Norderstedt iç sahada (6 maç) · Drochtersen deplasmanda (8 maç), bu sezon

2,50 Gol atma maç başı 2,25
2,83 Gol yeme maç başı 1,62
%0 Gol yememe maçların %25
%100 KG Var maçların %63
%83 2.5 Üst maçların %88

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Eintracht Norderstedt iç sahada 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • SV Drochtersen/Assel deplasmanda 8 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Eintracht Norderstedt, iç saha maçlarında 6 maçta 6 kez iki takım da gol attı (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Eintracht Norderstedt

18. sıra · 13 puan · 14 maç · averaj -10

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMM

  1. 01.11 Todesfelde 4–2 Eintracht Norderstedt M
  2. 24.10 Hannover 96 II 4–3 Eintracht Norderstedt M
  3. 11.10 Phönix Lübeck 4–1 Eintracht Norderstedt M
  4. 26.09 SSV Jeddeloh 0–4 Eintracht Norderstedt G
  5. 20.09 Eintracht Norderstedt 2–5 Werder Bremen II M
Deplasman

Drochtersen

4. sıra · 32 puan · 16 maç · averaj +26

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMGB

  1. 01.11 HSC Hannover 1–1 Drochtersen B
  2. 24.10 Drochtersen 5–1 Todesfelde G
  3. 16.10 Weiche Flensburg 3–0 Drochtersen M
  4. 11.10 Bremer SV 0–3 Drochtersen G
  5. 03.10 Drochtersen 7–2 SSV Jeddeloh G

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Eintracht Norderstedt için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 12, yenilen 17. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Drochtersen 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 16-7). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Eintracht Norderstedt 4, Drochtersen 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Şubat 2026, Drochtersen 5-1 Eintracht Norderstedt.

Gol istatistikleri

Eintracht Norderstedt iç saha 6 maçta maç başına 2,50 gol attı, 2,83 gol yedi; Drochtersen dış saha 8 maçta 2,25 attı, 1,62 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Eintracht Norderstedt %83, Drochtersen %88. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Eintracht Norderstedt %100, Drochtersen %62. İlk yarıyı önde kapatma: Eintracht Norderstedt 3/6, Drochtersen 6/8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 5,75, 0 – 4,77, 2 – 1,24. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,27.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %85; KG var ortalaması %81; son 5 maçta toplam 28 gol attılar, 24 gol yediler.

Sıralama
18. (13 p) – 4. (32 p)
Form (son 5)
MMMGM – BGMGG
H2H (G-B-M)
4-1-7 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %88
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %62
iddaa MS 1-0-2
5,75 – 4,77 – 1,24

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Eintracht Norderstedt
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%21 3/14%17 1/6
Beraberlik%29 4/14%50 3/6
Mağlubiyet%50 7/14%33 2/6
Drochtersen
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%63 10/16%50 4/8
Beraberlik%13 2/16%25 2/8
Mağlubiyet%25 4/16%25 2/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Eintracht Norderstedt
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,07 (29 gol)2,50 (15 gol)
Yediği gol / maç2,79 (39 gol)2,83 (17 gol)
Drochtersen
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç3,06 (49 gol)2,25 (18 gol)
Yediği gol / maç1,44 (23 gol)1,62 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Eintracht Norderstedt
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%79 11/14%100 6/6
1,5 Üst%100 14/14%100 6/6
2,5 Üst%79 11/14%83 5/6
3,5 Üst%79 11/14%83 5/6
Gol yememe%14 2/14%0 0/6
Drochtersen
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%69 11/16%63 5/8
1,5 Üst%88 14/16%100 8/8
2,5 Üst%81 13/16%88 7/8
3,5 Üst%50 8/16%50 4/8
Gol yememe%19 3/16%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Eintracht Norderstedt
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%36 5/14%50 3/6
Berabere%21 3/14%17 1/6
Geride%43 6/14%33 2/6
Drochtersen
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%63 10/16%75 6/8
Berabere%13 2/16%0 0/8
Geride%25 4/16%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Eintracht Norderstedt (14 maç)

1/121/X11/22X/11X/X1X/212/102/X22/24

Drochtersen (16 maç)

1/181/X11/21X/11X/X0X/212/112/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Eintracht Norderstedt (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 2 7
31-45 6 4
46-60 9 8
61-75 1 6
76-90 7 12

Drochtersen (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 10 2
31-45 7 5
46-60 5 2
61-75 7 3
76-90 13 9

Kartlar

Eintracht Norderstedt

Sarı 0 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Drochtersen

Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 145 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Almanya · Regionalliga - Nord puan durumu · Regionalliga: North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Hannover 96 II 171133 4127 +1436 GGGMG
2Weiche Flensburg 171124 4621 +2535 GGMBM
3VfB Oldenburg 161123 4320 +2335 GGGBG
4SV Drochtersen/Assel 161024 4923 +2632 GGMGB
5Phönix Lübeck 15942 4114 +2731 MGBBG
6Schöningen 16835 2528 -327 MMMMG
7Atlas Delmenhorst 16565 2326 -321 BGBBM
8Kickers Emden 17566 3843 -521 MBMBB
9VfB Lübeck 16475 2329 -619 BGGMB
10Hamburger SV II 16619 2835 -719 GMMGG
11Werder Bremen II 17539 2732 -518 MGMGM
12HSC Hannover 16466 2433 -918 GGBMB
13Eimsbütteler TV 16457 2337 -1417 BMBBB
14Todesfelde 17449 2750 -2316 MBMGB
15Bremer SV 16439 1427 -1315 MMGBG
16SSV Jeddeloh 16439 2337 -1415 MMGBB
17St. Pauli II 164210 2831 -314 MMGBM
18Eintracht Norderstedt 14347 2939 -1013 MGMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Hannover 96 II 9711 2415 +922
2VfB Oldenburg 8701 2612 +1421
3Weiche Flensburg 8611 239 +1419
4SV Drochtersen/Assel 8602 3110 +2118
5Schöningen 8422 1313 014
6Phönix Lübeck 5410 213 +1813
7VfB Lübeck 10343 1718 -113
8Kickers Emden 8332 1912 +712
9Atlas Delmenhorst 8332 1513 +212
10St. Pauli II 8323 1611 +511
11SSV Jeddeloh 9324 1415 -111
12Todesfelde 7313 1619 -310
13HSC Hannover 8233 1219 -79
14Eimsbütteler TV 8224 1014 -48
15Eintracht Norderstedt 6132 1517 -26
16Bremer SV 9126 820 -125
17Werder Bremen II 10127 618 -125
18Hamburger SV II 8116 820 -124
#TakımOGBMAYAVP
1Phönix Lübeck 10532 2011 +918
2Weiche Flensburg 9513 2312 +1116
3Hamburger SV II 8503 2015 +515
4VfB Oldenburg 8422 178 +914
5SV Drochtersen/Assel 8422 1813 +514
6Hannover 96 II 8422 1712 +514
7Werder Bremen II 7412 2114 +713
8Schöningen 8413 1215 -313
9Bremer SV 7313 67 -110
10HSC Hannover 8233 1214 -29
11Atlas Delmenhorst 8233 813 -59
12Eimsbütteler TV 8233 1323 -109
13Kickers Emden 9234 1931 -129
14Eintracht Norderstedt 8215 1422 -87
15VfB Lübeck 6132 611 -56
16Todesfelde 10136 1131 -206
17SSV Jeddeloh 7115 922 -134
18St. Pauli II 8107 1220 -83

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Eintracht Norderstedt5,75
X · Beraberlik4,77
2 · Drochtersen1,24

Karşılıklı gol

Var1,32
Yok2,27
Tüm marketler (13)

Çifte Şans

1 ve 02,391 ve 2–0 ve 2–

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,74Üst1,61

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var2,79Yok1,19

Handikaplı Maç Sonucu 1

12,5803,8021,66

1. Yarı Sonucu

15,2502,7321,57

Alt/Üst 3.5

Alt1,82Üst1,56

2. Yarı Sonucu

14,8403,1121,49

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 1.5

Alt1,31Üst2,33

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,41Üst2,05

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,731 ve 21,200 ve 2–

Tek / Çift

Tek1,69Çift1,66

Deplasman Alt/Üst 2.5

Alt1,69Üst1,65

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,26Üst2,49