Hannover 96 II 4-3 Eintracht Norderstedt: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hannover 96 II 4–3 Eintracht Norderstedt (24 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.
Maç özeti
Hannover 96 II – Eintracht Norderstedt maçı 4-3 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: N. Engelbreth 17', T. Etcibasi 38', R. Marques 77', T. van den Heuvel 90+3' (pen.) (Hannover 96 II); D. Kummerfeld 41', E. Eroglu 47', M. Nejad 90+5' (Eintracht Norderstedt).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Hannover 96 II üstte · Eintracht Norderstedt altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' gol: N. Engelbreth (Hannover 96 II)
- 38' gol: T. Etcibasi (Hannover 96 II)
- 41' gol: D. Kummerfeld (Eintracht Norderstedt)
- 47' gol: E. Eroglu (Eintracht Norderstedt)
- 77' gol: R. Marques (Hannover 96 II)
- 90+3' gol: T. van den Heuvel (Hannover 96 II)
- 90+5' gol: M. Nejad (Eintracht Norderstedt)
Maç olayları
- Hannover 96 IIEintracht Norderstedt
- 90+5'Gol M. Nejad 4–3
- Penaltı golü T. van den Heuvel 4–2Penaltı90+3'
- Gol R. Marques 3–277'
- 47'Gol E. Eroglu 2–2
- 41'Gol D. Kummerfeld 2–1
- Gol T. Etcibasi 2–038'
- Gol N. Engelbreth 1–017'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %65 11/17 | %78 7/9 |
| Beraberlik | %18 3/17 | %11 1/9 |
| Mağlubiyet | %18 3/17 | %11 1/9 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %63 5/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,41 (41 gol) | 2,67 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,59 (27 gol) | 1,67 (15 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,07 (29 gol) | 1,75 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,79 (39 gol) | 2,75 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 12/17 | %78 7/9 |
| 1,5 Üst | %94 16/17 | %89 8/9 |
| 2,5 Üst | %71 12/17 | %78 7/9 |
| 3,5 Üst | %59 10/17 | %78 7/9 |
| Gol yememe | %24 4/17 | %11 1/9 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 11/14 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %100 14/14 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 8/17 | %44 4/9 |
| Berabere | %35 6/17 | %33 3/9 |
| Geride | %18 3/17 | %22 2/9 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %25 2/8 |
| Berabere | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Geride | %43 6/14 | %50 4/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hannover 96 II (17 maç)
Eintracht Norderstedt (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hannover 96 II (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 7 | 1 |
| 31-45 | 7 | 7 |
| 46-60 | 9 | 2 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 4 | 8 |
Eintracht Norderstedt (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 2 | 7 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 9 | 8 |
| 61-75 | 1 | 6 |
| 76-90 | 7 | 12 |
Kartlar
Hannover 96 II
Sarı 0 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 0,0)
Eintracht Norderstedt
Sarı 0 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 145 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Hannover 96 II için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 14, yenilen 5. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı. Son 5 maçta Eintracht Norderstedt 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 10-17). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Hannover 96 II 3 – Eintracht Norderstedt 2; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Kasım 2025, Hannover 96 II 1-1 Eintracht Norderstedt.
- Sıralama
- 2. (30 p) – 12. (13 p)
- Form (son 5)
- GGGGG – MGMBM
- H2H (G-B-M)
- 3-2-2 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,14 – 5,49 – 8,28
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Hannover 96 II iç saha 7 maçta maç başına 2,43 gol attı, 1,43 gol yedi; Eintracht Norderstedt dış saha 6 maçta 1,50 attı, 2,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hannover 96 II %71, Eintracht Norderstedt %50. İlk yarıyı önde kapatma: Hannover 96 II 3/7, Eintracht Norderstedt 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,14, 0 – 5,49, 2 – 8,28. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,06.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %69; KG var ortalaması %61; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · Regionalliga - Nord puan durumu · Regionalliga: North
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hannover 96 II | 17 | +14 | 36 |
| 2 | Weiche Flensburg | 17 | +25 | 35 |
| 3 | VfB Oldenburg | 16 | +23 | 35 |
| 4 | SV Drochtersen/Assel | 16 | +26 | 32 |
| 5 | Phönix Lübeck | 15 | +27 | 31 |
| 6 | Schöningen | 16 | -3 | 27 |
| 7 | Atlas Delmenhorst | 16 | -3 | 21 |
| 8 | Kickers Emden | 17 | -5 | 21 |
| 9 | VfB Lübeck | 16 | -6 | 19 |
| 10 | Hamburger SV II | 16 | -7 | 19 |
| 11 | Werder Bremen II | 17 | -5 | 18 |
| 12 | HSC Hannover | 16 | -9 | 18 |
| 13 | Eimsbütteler TV | 16 | -14 | 17 |
| 14 | Todesfelde | 17 | -23 | 16 |
| 15 | Bremer SV | 16 | -13 | 15 |
| 16 | SSV Jeddeloh | 16 | -14 | 15 |
| 17 | St. Pauli II | 16 | -3 | 14 |
| 18 | Eintracht Norderstedt | 14 | -10 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hannover 96 II | 9 | +9 | 22 |
| 2 | VfB Oldenburg | 8 | +14 | 21 |
| 3 | Weiche Flensburg | 8 | +14 | 19 |
| 4 | SV Drochtersen/Assel | 8 | +21 | 18 |
| 5 | Schöningen | 8 | 0 | 14 |
| 6 | Phönix Lübeck | 5 | +18 | 13 |
| 7 | VfB Lübeck | 10 | -1 | 13 |
| 8 | Kickers Emden | 8 | +7 | 12 |
| 9 | Atlas Delmenhorst | 8 | +2 | 12 |
| 10 | St. Pauli II | 8 | +5 | 11 |
| 11 | SSV Jeddeloh | 9 | -1 | 11 |
| 12 | Todesfelde | 7 | -3 | 10 |
| 13 | HSC Hannover | 8 | -7 | 9 |
| 14 | Eimsbütteler TV | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Eintracht Norderstedt | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Bremer SV | 9 | -12 | 5 |
| 17 | Werder Bremen II | 10 | -12 | 5 |
| 18 | Hamburger SV II | 8 | -12 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Phönix Lübeck | 10 | +9 | 18 |
| 2 | Weiche Flensburg | 9 | +11 | 16 |
| 3 | Hamburger SV II | 8 | +5 | 15 |
| 4 | VfB Oldenburg | 8 | +9 | 14 |
| 5 | SV Drochtersen/Assel | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Hannover 96 II | 8 | +5 | 14 |
| 7 | Werder Bremen II | 7 | +7 | 13 |
| 8 | Schöningen | 8 | -3 | 13 |
| 9 | Bremer SV | 7 | -1 | 10 |
| 10 | HSC Hannover | 8 | -2 | 9 |
| 11 | Atlas Delmenhorst | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Eimsbütteler TV | 8 | -10 | 9 |
| 13 | Kickers Emden | 9 | -12 | 9 |
| 14 | Eintracht Norderstedt | 8 | -8 | 7 |
| 15 | VfB Lübeck | 6 | -5 | 6 |
| 16 | Todesfelde | 10 | -20 | 6 |
| 17 | SSV Jeddeloh | 7 | -13 | 4 |
| 18 | St. Pauli II | 8 | -8 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Regionalliga - Nord'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
