Dukla Banská Bystrica 1-2 Spartak Trnava: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Dukla Banská Bystrica 1–2 Spartak Trnava (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.
Paylaş
Maç özeti
Dukla Banská Bystrica – Spartak Trnava maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: A. Hanes 78' (Dukla Banská Bystrica); T. Kudlicka 37', K. Kostrna 53' (Spartak Trnava).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Dukla Banská Bystrica üstte · Spartak Trnava altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' oyuncu değişikliği: K. Vallo ↔ A. Adewale (Dukla Banská Bystrica)
- 37' gol: T. Kudlicka (Spartak Trnava)
- 53' gol: K. Kostrna (Spartak Trnava)
- 55' sarı kart: L. Willweber (Dukla Banská Bystrica)
- 59' oyuncu değişikliği: R. Polievka ↔ N. Kubala (Dukla Banská Bystrica)
- 59' oyuncu değişikliği: M. Gjorgievski ↔ R. Szantho (Dukla Banská Bystrica)
- 64' oyuncu değişikliği: L. Khorkheli ↔ T. Wildeboer (Spartak Trnava)
- 78' gol: A. Hanes (Dukla Banská Bystrica)
- 78' oyuncu değişikliği: P. Azango ↔ L. Mehmeti (Spartak Trnava)
- 78' oyuncu değişikliği: M. Lausic ↔ R. Begala (Spartak Trnava)
- 86' oyuncu değişikliği: T. Kudlicka ↔ M. Ujlaky (Spartak Trnava)
- 86' oyuncu değişikliği: F. Trello ↔ R. Prochazka (Spartak Trnava)
- 87' oyuncu değişikliği: D. Richtarech ↔ V. Toth (Dukla Banská Bystrica)
- 87' oyuncu değişikliği: A. Hanes ↔ E. Okechukwu (Dukla Banská Bystrica)
Maç olayları
- Dukla Banská BystricaSpartak Trnava
- D. Richtarech ↔ V. TothOyuncu değişikliği87'
- A. Hanes ↔ E. OkechukwuOyuncu değişikliği87'
- 86'T. Kudlicka ↔ M. UjlakyOyuncu değişikliği
- 86'F. Trello ↔ R. ProchazkaOyuncu değişikliği
- Gol A. Hanes 1–2Asist: D. Richtarech78'
- 78'P. Azango ↔ L. MehmetiOyuncu değişikliği
- 78'M. Lausic ↔ R. BegalaOyuncu değişikliği
- 64'L. Khorkheli ↔ T. WildeboerOyuncu değişikliği
- R. Polievka ↔ N. KubalaOyuncu değişikliği59'
- M. Gjorgievski ↔ R. SzanthoOyuncu değişikliği59'
- L. WillweberSarı kart55'
- 53'Gol K. Kostrna 0–2Asist: P. Azango
- 37'Gol T. Kudlicka 0–1Asist: P. Azango
- K. Vallo ↔ A. AdewaleOyuncu değişikliği15'
Dukla Banská Bystrica iç sahada (7 maç) · Spartak Trnava deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 10 maç (2021'den beri)
3 Dukla Banská Bystrica0 berabere7 Spartak Trnava
- Dukla Banská Bystrica iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Spartak Trnava deplasmanda bu sezon yenilmedi: 7 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik.
- Dukla Banská Bystrica, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %0 0/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (14 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,93 (27 gol) | 2,29 (16 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (28 gol) | 2,14 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (18 gol) | 1,00 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Geride | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Geride | %29 4/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Dukla Banská Bystrica (14 maç)
Spartak Trnava (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Dukla Banská Bystrica (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 1 | 8 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 9 | 5 |
Spartak Trnava (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
Dukla Banská Bystrica
Sarı 26 · Kırmızı 4 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Spartak Trnava
Sarı 34 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiDukla Banská Bystrica
8. sıra · 14 puan · 14 maç · averaj -13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBMG
- 04.11 Dukla Banská Bystrica 2–1 AS Trencin G
- 01.11 Dukla Banská Bystrica 0–2 Dunajska Streda M
- 24.10 Slovan Bratislava 2–2 Dukla Banská Bystrica B
- 18.10 Dukla Banská Bystrica 1–0 Podbrezová G
- 14.10 Vranov nad Topľou 0–2 Dukla Banská Bystrica G
Spartak Trnava
4. sıra · 25 puan · 14 maç · averaj +10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMBM
- 31.10 Spartak Trnava 1–2 Komárno M
- 24.10 Skalica 1–1 Spartak Trnava B
- 17.10 Spartak Trnava 0–3 Slovan Bratislava M
- 14.10 Piešťany 0–2 Spartak Trnava G
- 11.10 Podbrezová 1–3 Spartak Trnava G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 17:30: Super Liga (Slovakya) 14. haftasında ev sahibi Dukla Banská Bystrica, konuk ekip Spartak Trnava. Puan tablosunda ev sahibi 8. sırada (14 puan), konuk ekip 4. sırada (22 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Dukla Banská Bystrica 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5). Spartak Trnava için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 7.
- Sıralama
- 8. (14 p) – 4. (22 p)
- Form (son 5)
- GMBGG – MBMGG
- H2H (G-B-M)
- 3-0-7 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %83
- iddaa MS 1-0-2
- 3,47 – 3,37 – 1,64
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Dukla Banská Bystrica 3 – Spartak Trnava 7; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Ağustos 2026, Spartak Trnava 3-0 Dukla Banská Bystrica.
Gol istatistikleri
Dukla Banská Bystrica iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,33 gol yedi; Spartak Trnava dış saha 6 maçta 2,17 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dukla Banská Bystrica %50, Spartak Trnava %83. İlk yarıyı önde kapatma: Dukla Banská Bystrica 1/6, Spartak Trnava 3/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,47, 0 – 3,37, 2 – 1,64. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 1,97.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Slovakya · Super Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dunajska Streda | 14 | +33 | 38 |
| 2 | Slovan Bratislava | 14 | +17 | 28 |
| 3 | Žilina | 14 | +10 | 28 |
| 4 | Spartak Trnava | 14 | +10 | 25 |
| 5 | FK Košice | 14 | +6 | 18 |
| 6 | Podbrezová | 13 | -4 | 17 |
| 7 | Zemplín Michalovce | 13 | -11 | 14 |
| 8 | Dukla Banská Bystrica | 14 | -13 | 14 |
| 9 | Ružomberok | 13 | -13 | 12 |
| 10 | Komárno | 13 | -6 | 10 |
| 11 | Skalica | 14 | -13 | 10 |
| 12 | AS Trencin | 14 | -16 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dunajska Streda | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Žilina | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Zemplín Michalovce | 8 | -2 | 11 |
| 4 | Spartak Trnava | 7 | +2 | 10 |
| 5 | Slovan Bratislava | 6 | +7 | 9 |
| 6 | FK Košice | 7 | +3 | 9 |
| 7 | Ružomberok | 7 | 0 | 9 |
| 8 | Podbrezová | 6 | 0 | 8 |
| 9 | Dukla Banská Bystrica | 7 | -6 | 7 |
| 10 | Skalica | 8 | -11 | 5 |
| 11 | AS Trencin | 7 | -14 | 4 |
| 12 | Komárno | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dunajska Streda | 8 | +18 | 22 |
| 2 | Slovan Bratislava | 8 | +10 | 19 |
| 3 | Spartak Trnava | 7 | +8 | 15 |
| 4 | Žilina | 7 | +6 | 15 |
| 5 | FK Košice | 7 | +3 | 9 |
| 6 | Podbrezová | 7 | -4 | 9 |
| 7 | Komárno | 7 | 0 | 8 |
| 8 | Dukla Banská Bystrica | 7 | -7 | 7 |
| 9 | AS Trencin | 7 | -2 | 6 |
| 10 | Skalica | 6 | -2 | 5 |
| 11 | Zemplín Michalovce | 5 | -9 | 3 |
| 12 | Ružomberok | 6 | -13 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
