← Maçlar
Slovakya · Super Liga · 11. hafta18 Ekim 2026 · 16:30 TSİ

Dukla BB 1-0 FK Zeleziarne Podbrezova: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Dukla BB
1–0İY 0–0
FK Zeleziarne Podbrezova
Maç sonu

Dukla BB 1–0 FK Zeleziarne Podbrezova (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Dukla BB – FK Zeleziarne Podbrezova maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Bakala 90' (Dukla BB).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Dukla BB üstte · FK Zeleziarne Podbrezova altta

01530İY607590 41' sarı kart: B. Mrvaljevic (FK Zeleziarne Podbrezova)46' oyuncu değişikliği: K. Miljanic ↔ F. Momoh (FK Zeleziarne Podbrezova)↔46' oyuncu değişikliği: B. Mrvaljevic ↔ M. Khyminets (FK Zeleziarne Podbrezova)↔54' sarı kart: S. Stefanik (FK Zeleziarne Podbrezova)56' oyuncu değişikliği: O. Deml ↔ R. Paraj (FK Zeleziarne Podbrezova)↔57' sarı kart: R. Kejval (FK Zeleziarne Podbrezova)70' oyuncu değişikliği: E. Arevalo ↔ A. Hanes (Dukla BB)↔70' oyuncu değişikliği: J. Povazanec ↔ T. Slebodnik (Dukla BB)↔77' oyuncu değişikliği: L. Willweber ↔ Joao Miranda (Dukla BB)↔77' oyuncu değişikliği: S. Stefanik ↔ L. Silagadze (FK Zeleziarne Podbrezova)↔85' oyuncu değişikliği: R. Polievka ↔ K. Vallo (Dukla BB)↔85' oyuncu değişikliği: M. Gjorgievski ↔ V. Toth (Dukla BB)↔89' oyuncu değişikliği: V. Chyla ↔ S. Tijani (FK Zeleziarne Podbrezova)↔90' gol: M. Bakala (Dukla BB)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 41' sarı kart: B. Mrvaljevic (FK Zeleziarne Podbrezova)
  • 46' oyuncu değişikliği: K. Miljanic ↔ F. Momoh (FK Zeleziarne Podbrezova)
  • 46' oyuncu değişikliği: B. Mrvaljevic ↔ M. Khyminets (FK Zeleziarne Podbrezova)
  • 54' sarı kart: S. Stefanik (FK Zeleziarne Podbrezova)
  • 56' oyuncu değişikliği: O. Deml ↔ R. Paraj (FK Zeleziarne Podbrezova)
  • 57' sarı kart: R. Kejval (FK Zeleziarne Podbrezova)
  • 70' oyuncu değişikliği: E. Arevalo ↔ A. Hanes (Dukla BB)
  • 70' oyuncu değişikliği: J. Povazanec ↔ T. Slebodnik (Dukla BB)
  • 77' oyuncu değişikliği: L. Willweber ↔ Joao Miranda (Dukla BB)
  • 77' oyuncu değişikliği: S. Stefanik ↔ L. Silagadze (FK Zeleziarne Podbrezova)
  • 85' oyuncu değişikliği: R. Polievka ↔ K. Vallo (Dukla BB)
  • 85' oyuncu değişikliği: M. Gjorgievski ↔ V. Toth (Dukla BB)
  • 89' oyuncu değişikliği: V. Chyla ↔ S. Tijani (FK Zeleziarne Podbrezova)
  • 90' gol: M. Bakala (Dukla BB)

Maç olayları

  1. Dukla BBFK Zeleziarne Podbrezova
  2. Gol M. Bakala 1–0Asist: T. Slebodnik90'
  3. 89'V. Chyla ↔ S. TijaniOyuncu değişikliği
  4. R. Polievka ↔ K. ValloOyuncu değişikliği85'
  5. M. Gjorgievski ↔ V. TothOyuncu değişikliği85'
  6. L. Willweber ↔ Joao MirandaOyuncu değişikliği77'
  7. 77'S. Stefanik ↔ L. SilagadzeOyuncu değişikliği
  8. 74'F. MomohVAR: inceleme
  9. E. Arevalo ↔ A. HanesOyuncu değişikliği70'
  10. J. Povazanec ↔ T. SlebodnikOyuncu değişikliği70'
  11. 57'R. KejvalSarı kart
  12. 56'O. Deml ↔ R. ParajOyuncu değişikliği
  13. 54'S. StefanikSarı kart
  14. 46'K. Miljanic ↔ F. MomohOyuncu değişikliği
  15. 46'B. Mrvaljevic ↔ M. KhyminetsOyuncu değişikliği
  16. 41'B. MrvaljevicSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Dukla BB
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%29 4/14%29 2/7
Beraberlik%14 2/14%14 1/7
Mağlubiyet%57 8/14%57 4/7
FK Zeleziarne Podbrezova
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%38 5/13%43 3/7
Beraberlik%15 2/13%0 0/7
Mağlubiyet%46 6/13%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Dukla BB
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,00 (14 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç1,93 (27 gol)2,29 (16 gol)
FK Zeleziarne Podbrezova
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,46 (19 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç1,77 (23 gol)2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Dukla BB
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%36 5/14%57 4/7
1,5 Üst%71 10/14%86 6/7
2,5 Üst%57 8/14%71 5/7
3,5 Üst%36 5/14%57 4/7
Gol yememe%21 3/14%14 1/7
FK Zeleziarne Podbrezova
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%62 8/13%43 3/7
1,5 Üst%85 11/13%71 5/7
2,5 Üst%69 9/13%71 5/7
3,5 Üst%46 6/13%57 4/7
Gol yememe%15 2/13%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Dukla BB
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%14 2/14%14 1/7
Berabere%36 5/14%29 2/7
Geride%50 7/14%57 4/7
FK Zeleziarne Podbrezova
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%38 5/13%43 3/7
Berabere%15 2/13%29 2/7
Geride%46 6/13%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Dukla BB (14 maç)

1/121/X01/20X/12X/X2X/212/102/X02/27

FK Zeleziarne Podbrezova (13 maç)

1/151/X01/20X/10X/X0X/222/102/X22/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Dukla BB (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 4
31-45 1 8
46-60 1 5
61-75 1 2
76-90 9 5

FK Zeleziarne Podbrezova (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 3 1
31-45 2 6
46-60 2 5
61-75 6 3
76-90 4 5

Kartlar

Dukla BB

Sarı 26 · Kırmızı 4 (14 maç · maç başı sarı 1,9)

FK Zeleziarne Podbrezova

Sarı 41 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 3,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Dukla Banská Bystrica için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 6, yenilen 6. Podbrezová son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 17 kez karşılaştı: Dukla Banská Bystrica 5, Podbrezová 8 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Ocak 2026, Dukla Banská Bystrica 1-2 Podbrezová.

Sıralama
8. (10 p) – 5. (14 p)
Form (son 5)
GGMGM – MGGBG
H2H (G-B-M)
5-4-8 (17 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %40
iddaa MS 1-0-2
3,07 – 3,32 – 1,79
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Dukla Banská Bystrica iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 3,00 gol yedi; Podbrezová dış saha 5 maçta 1,20 attı, 2,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dukla Banská Bystrica %75, Podbrezová %40. İlk yarıyı önde kapatma: Dukla Banská Bystrica 1/4, Podbrezová 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,07, 0 – 3,32, 2 – 1,79. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,06, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,15.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %90; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Slovakya · Super Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Dunajska Streda 141220 429 +3338 GGGGG
2Slovan Bratislava 14842 3215 +1728 GBGGB
3Žilina 14842 3727 +1028 BMBGG
4Spartak Trnava 14743 2818 +1025 GMBMG
5FK Košice 14464 3226 +618 BBMGM
6Podbrezová 13526 1923 -417 GMMGM
7Zemplín Michalovce 13427 1223 -1114 GMBMM
8Dukla Banská Bystrica 14428 1427 -1314 GGBMM
9Ružomberok 13337 1225 -1312 MBGMG
10Komárno 13175 1117 -610 MBMBG
11Skalica 14248 1528 -1310 BMBMM
12AS Trencin 14248 1430 -1610 GBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Dunajska Streda 6510 194 +1516
2Žilina 7412 1814 +413
3Zemplín Michalovce 8323 911 -211
4Spartak Trnava 7313 1311 +210
5Slovan Bratislava 6231 169 +79
6FK Košice 7232 129 +39
7Ružomberok 7232 99 09
8Podbrezová 6222 99 08
9Dukla Banská Bystrica 7214 1016 -67
10Skalica 8125 920 -115
11AS Trencin 7115 418 -144
12Komárno 6024 28 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Dunajska Streda 8710 235 +1822
2Slovan Bratislava 8611 166 +1019
3Spartak Trnava 7430 157 +815
4Žilina 7430 1913 +615
5FK Košice 7232 2017 +39
6Podbrezová 7304 1014 -49
7Komárno 7151 99 08
8Dukla Banská Bystrica 7214 411 -77
9AS Trencin 7133 1012 -26
10Skalica 6123 68 -25
11Zemplín Michalovce 5104 312 -93
12Ružomberok 6105 316 -133

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,07X3,3221,79

Çifte şans

1X1,55121,15X21,17

Karşılıklı gol

Var1,39Yok2,15

1,5 Alt / Üst

Alt4,09Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,06Üst1,43

3,5 Alt / Üst

Alt1,38Üst2,18

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Super Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.