Dinamo Tirana – Skenderbeu Korce
Dinamo Tirana – Skenderbeu Korce: 8 Kasım 18:00, Arnavutluk · Superliga, 11. hafta. Bu sezon Dinamo Tirana evinde 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet; Skenderbeu Korce deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 12 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Elbasan Arena, Elbasani
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Dinamo Tirana | Skenderbeu Korce |
|---|---|---|
| Lig sırası | 3. · 17 puan | 8. · 11 puan |
| Form (son 5) | MMGBB | MGGBB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,40 – 1,20 | 1,20 – 1,40 |
| 2,5 Üst biten | %60 | %40 |
| Karşılıklı gol | %60 | %60 |
| Gol yemediği | %0 | %20 |
| Aralarında (G-B-M) | 8-6-4 (18 maç, Dinamo Tirana bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Dinamo Tirana iç sahada (5 maç), Skenderbeu Korce deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Dinamo Tirana iç sahada (5 maç) · Skenderbeu Korce deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Dinamo Tirana iç sahada 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Skenderbeu Korce deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Dinamo Tirana, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiDinamo Tirana
3. sıra · 17 puan · 10 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGBB
- 02.11 Vora 2–2 Dinamo Tirana B
- 29.10 Tirana 1–1 Dinamo Tirana B
- 25.10 Dinamo Tirana 2–1 Egnatia Rrogozhinë G
- 16.10 Dinamo Tirana 0–2 Teuta Durrës M
- 11.10 Vllaznia Shkodër 1–0 Dinamo Tirana M
Skenderbeu Korce
8. sıra · 11 puan · 10 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGBB
- 01.11 Skenderbeu Korce 1–1 Vllaznia Shkodër B
- 28.10 Skenderbeu Korce 1–1 Laci B
- 24.10 Partizani 0–2 Skenderbeu Korce G
- 17.10 Skenderbeu Korce 2–1 AF Elbasani G
- 10.10 Teuta Durrës 2–0 Skenderbeu Korce M
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Dinamo Tirana son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 7 gol yedi. Son 5 maçta Skenderbeu Korce 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-5). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Dinamo Tirana 8, Skenderbeu Korce 4 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ağustos 2026, Skenderbeu Korce 0-1 Dinamo Tirana.
Gol istatistikleri
Dinamo Tirana iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,20 gol yedi; Skenderbeu Korce dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dinamo Tirana %60, Skenderbeu Korce %60. İlk yarıyı önde kapatma: Dinamo Tirana 1/5, Skenderbeu Korce 0/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,93, 0 – 2,99, 2 – 2,92. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,80. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,72.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 12 gol yediler.
- Sıralama
- 3. (17 p) – 8. (11 p)
- Form (son 5)
- BBGMM – BBGGM
- H2H (G-B-M)
- 8-6-4 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- iddaa MS 1-0-2
- 1,93 – 2,99 – 2,92
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (15 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (12 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,10 (11 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (12 gol) | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Geride | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Geride | %30 3/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Dinamo Tirana (10 maç)
Skenderbeu Korce (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Dinamo Tirana (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Skenderbeu Korce (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Dinamo Tirana
Sarı 23 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,3)
Skenderbeu Korce
Sarı 27 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 53 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Arnavutluk · Superliga puan durumu · Kategoria Superiore
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Egnatia Rrogozhinë | 10 | +11 | 24 |
| 2 | Teuta Durrës | 11 | +9 | 20 |
| 3 | Dinamo Tirana | 10 | +3 | 17 |
| 4 | Tirana | 11 | 0 | 15 |
| 5 | AF Elbasani | 11 | 0 | 14 |
| 6 | Vora | 10 | -4 | 12 |
| 7 | Vllaznia Shkodër | 11 | -4 | 12 |
| 8 | Skenderbeu Korce | 10 | -1 | 11 |
| 9 | Laci | 11 | -5 | 11 |
| 10 | Partizani | 11 | -9 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Egnatia Rrogozhinë | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Tirana | 6 | +5 | 11 |
| 3 | AF Elbasani | 5 | +3 | 11 |
| 4 | Teuta Durrës | 5 | +5 | 10 |
| 5 | Vllaznia Shkodër | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Dinamo Tirana | 5 | +1 | 9 |
| 7 | Vora | 5 | +2 | 8 |
| 8 | Laci | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Skenderbeu Korce | 5 | 0 | 6 |
| 10 | Partizani | 5 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Teuta Durrës | 6 | +4 | 10 |
| 2 | Egnatia Rrogozhinë | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Partizani | 6 | -2 | 9 |
| 4 | Dinamo Tirana | 5 | +2 | 8 |
| 5 | Skenderbeu Korce | 5 | -1 | 5 |
| 6 | Laci | 5 | -3 | 4 |
| 7 | Tirana | 5 | -5 | 4 |
| 8 | Vora | 5 | -6 | 4 |
| 9 | AF Elbasani | 6 | -3 | 3 |
| 10 | Vllaznia Shkodër | 5 | -5 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
