Moldova · Super Liga · 18. hafta

Dacia Buiucani – Politehnica UTM

Başlamasına 10 sa 23 dk Başlamadı

Dacia Buiucani – Politehnica UTM: 8 Kasım 17:00, Moldova · Super Liga, 18. hafta. Bu sezon Dacia Buiucani evinde 8 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet; Politehnica UTM deplasmanda 9 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %94; KG var ortalaması %64; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 16 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Joma Arena

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiDacia BuiucaniPolitehnica UTM
Lig sırası4. · 24 puan6. · 19 puan
Form (son 5)MBGGMBGMGM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,75 – 2,001,89 – 2,22
2,5 Üst biten%88%100
Karşılıklı gol%50%78
Gol yemediği%38%0
Aralarında (G-B-M)2-0-3 (5 maç, Dacia Buiucani bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Dacia Buiucani iç sahada (8 maç), Politehnica UTM deplasmanda (9 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Dacia Buiucani iç sahada (8 maç) · Politehnica UTM deplasmanda (9 maç), bu sezon

1,75 Gol atma maç başı 1,89
2,00 Gol yeme maç başı 2,22
%38 Gol yememe maçların %0
%50 KG Var maçların %78
%88 2.5 Üst maçların %100

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Dacia-Buiucani iç sahada 8 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Politehnica UTM deplasmanda 9 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Politehnica UTM, deplasman maçlarında 9 maçta 9 kez 2,5 üst bitti (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Dacia Buiucani

4. sıra · 24 puan · 17 maç · averaj -1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGM

  1. 01.11 Milsami Orhei 1–0 Dacia Buiucani M
  2. 27.10 Dacia Buiucani 6–0 Univer Comrat G
  3. 24.10 Dacia Buiucani 3–1 Sireți G
  4. 17.10 Petrocub 0–0 Dacia Buiucani B
  5. 10.10 Dacia Buiucani 2–5 Sheriff Tiraspol M
Deplasman

Politehnica UTM

6. sıra · 19 puan · 17 maç · averaj -1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMGM

  1. 01.11 Sireți 2–1 Politehnica UTM M
  2. 27.10 Politehnica UTM 5–1 FC Chișinău G
  3. 24.10 Politehnica UTM 0–2 Sheriff Tiraspol M
  4. 18.10 CSF Bălți 1–4 Politehnica UTM G
  5. 11.10 Milsami Orhei 3–3 Politehnica UTM B

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Dacia Buiucani 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 11-7). Politehnica UTM son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 13 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Dacia Buiucani 2 – Politehnica UTM 3; 0 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 4,40 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Eylül 2026, Politehnica UTM 2-1 Dacia Buiucani.

Gol istatistikleri

Dacia Buiucani iç saha 8 maçta maç başına 1,75 gol attı, 2,00 gol yedi; Politehnica UTM dış saha 9 maçta 1,89 attı, 2,22 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %88, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dacia Buiucani %50, Politehnica UTM %78. İlk yarıyı önde kapatma: Dacia Buiucani 3/8, Politehnica UTM 2/9.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,97, 0 – 3,24, 2 – 2,64. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,86, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,00.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %94; KG var ortalaması %64; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 16 gol yediler.

Sıralama
4. (24 p) – 6. (19 p)
Form (son 5)
MGGBM – MGMGB
H2H (G-B-M)
2-0-3 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%88 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %78
iddaa MS 1-0-2
1,97 – 3,24 – 2,64

Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Dacia Buiucani
Toplam (17)İç saha (8)
Galibiyet%41 7/17%50 4/8
Beraberlik%18 3/17%13 1/8
Mağlubiyet%41 7/17%38 3/8
Politehnica UTM
Toplam (17)Dış saha (9)
Galibiyet%29 5/17%33 3/9
Beraberlik%24 4/17%11 1/9
Mağlubiyet%47 8/17%56 5/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Dacia Buiucani
Toplam (17)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,29 (22 gol)1,75 (14 gol)
Yediği gol / maç1,35 (23 gol)2,00 (16 gol)
Politehnica UTM
Toplam (17)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,53 (26 gol)1,89 (17 gol)
Yediği gol / maç1,59 (27 gol)2,22 (20 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Dacia Buiucani
Toplam (17)İç saha (8)
KG Var%41 7/17%50 4/8
1,5 Üst%59 10/17%88 7/8
2,5 Üst%59 10/17%88 7/8
3,5 Üst%29 5/17%50 4/8
Gol yememe%41 7/17%38 3/8
Politehnica UTM
Toplam (17)Dış saha (9)
KG Var%53 9/17%78 7/9
1,5 Üst%82 14/17%100 9/9
2,5 Üst%65 11/17%100 9/9
3,5 Üst%35 6/17%56 5/9
Gol yememe%18 3/17%0 0/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Dacia Buiucani
Toplam (17)İç saha (8)
Önde%24 4/17%38 3/8
Berabere%41 7/17%25 2/8
Geride%35 6/17%38 3/8
Politehnica UTM
Toplam (17)Dış saha (9)
Önde%29 5/17%22 2/9
Berabere%24 4/17%22 2/9
Geride%47 8/17%56 5/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Dacia Buiucani (17 maç)

1/141/X01/20X/13X/X3X/212/102/X02/26

Politehnica UTM (17 maç)

1/141/X11/20X/11X/X2X/212/102/X12/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Dacia Buiucani (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 1 6
31-45 3 5
46-60 4 4
61-75 4 1
76-90 5 6

Politehnica UTM (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 2 3
31-45 7 4
46-60 4 5
61-75 2 2
76-90 4 3

Kartlar

Dacia Buiucani

Sarı 49 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 2,9)

Politehnica UTM

Sarı 31 · Kırmızı 0 (17 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 70 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Moldova · Super Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Sheriff Tiraspol 181161 4314 +2939 GGGBB
2Zimbru 181053 3815 +2335 BBGBG
3Petrocub 18963 3416 +1833 BBGGB
4Dacia-Buiucani 17737 2223 -124 GMBGM
5Milsami Orhei 17575 1923 -422 GBBMG
6Politehnica UTM 17548 2627 -119 MBGMM
7Sireți 18279 1429 -1513 GMMGM
8CSF Bălți 171214 1059 -495 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Sheriff Tiraspol 9630 245 +1921
2Petrocub 10631 219 +1221
3Zimbru 9612 218 +1319
4Milsami Orhei 9342 109 +113
5Dacia-Buiucani 8413 1416 -213
6Politehnica UTM 8233 97 +29
7Sireți 8143 69 -37
8CSF Bălți 9117 830 -224
#TakımOGBMAYAVP
1Sheriff Tiraspol 9531 199 +1018
2Zimbru 9441 177 +1016
3Petrocub 8332 137 +612
4Dacia-Buiucani 9324 87 +111
5Politehnica UTM 9315 1720 -310
6Milsami Orhei 8233 914 -59
7Sireți 10136 820 -126
8CSF Bălți 8017 229 -271

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Dacia Buiucani1,97
X · Beraberlik3,24
2 · Politehnica UTM2,64

2,5 Alt / Üst

Alt1,86
Üst1,52

Karşılıklı gol

Var1,44
Yok2,00
Tüm marketler (12)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,34Üst2,21

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,5403,6321,44

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,43Yok1,11

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,37Üst2,14

1. Yarı Sonucu

12,5102,0723,19

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,50Üst1,88

2. Yarı Sonucu

12,2902,4522,86

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,67Üst1,67

Çifte Şans

1 ve 01,231 ve 21,150 ve 21,43

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,151 ve 21,390 ve 21,25

Tek / Çift

Tek1,70Çift1,64

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,58Üst1,78