← Maçlar
Moldova · Super Liga · 16. hafta24 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Dacia Buiucani 3-1 FC Real Sireti: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Dacia Buiucani
3–1İY 0–0
FC Real Sireti
Maç sonu

Dacia Buiucani 3–1 FC Real Sireti (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Dacia Buiucani – FC Real Sireti maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: C. Nagurnea 48', V. Ciumasu 52', S. Turcan 55' (Dacia Buiucani); D. Baciu (kendi kalesine) 80' (FC Real Sireti).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Dacia Buiucani üstte · FC Real Sireti altta

01530İY607590 48' gol: C. Nagurnea (Dacia Buiucani)52' gol: V. Ciumasu (Dacia Buiucani)55' gol: S. Turcan (Dacia Buiucani)60' sarı kart (FC Real Sireti)60' sarı kart (Dacia Buiucani)65' sarı kart (Dacia Buiucani)80' kendi kalesine gol: D. Baciu (FC Real Sireti)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 48' gol: C. Nagurnea (Dacia Buiucani)
  • 52' gol: V. Ciumasu (Dacia Buiucani)
  • 55' gol: S. Turcan (Dacia Buiucani)
  • 60' sarı kart (FC Real Sireti)
  • 60' sarı kart (Dacia Buiucani)
  • 65' sarı kart (Dacia Buiucani)
  • 80' kendi kalesine gol: D. Baciu (FC Real Sireti)

Maç olayları

  1. Dacia BuiucaniFC Real Sireti
  2. 80'Kendi kalesine gol D. Baciu 3–1Kendi kalesine
  3. Sarı kart65'
  4. 60'Sarı kart
  5. Sarı kart60'
  6. Gol S. Turcan 3–055'
  7. Gol V. Ciumasu 2–052'
  8. Gol C. Nagurnea 1–048'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Dacia Buiucani
Toplam (17)İç saha (8)
Galibiyet%41 7/17%50 4/8
Beraberlik%18 3/17%13 1/8
Mağlubiyet%41 7/17%38 3/8
FC Real Sireti
Toplam (18)Dış saha (10)
Galibiyet%11 2/18%10 1/10
Beraberlik%39 7/18%30 3/10
Mağlubiyet%50 9/18%60 6/10

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Dacia Buiucani
Toplam (17)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,29 (22 gol)1,75 (14 gol)
Yediği gol / maç1,35 (23 gol)2,00 (16 gol)
FC Real Sireti
Toplam (18)Dış saha (10)
Attığı gol / maç0,78 (14 gol)0,80 (8 gol)
Yediği gol / maç1,61 (29 gol)2,00 (20 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Dacia Buiucani
Toplam (17)İç saha (8)
KG Var%41 7/17%50 4/8
1,5 Üst%59 10/17%88 7/8
2,5 Üst%59 10/17%88 7/8
3,5 Üst%29 5/17%50 4/8
Gol yememe%41 7/17%38 3/8
FC Real Sireti
Toplam (18)Dış saha (10)
KG Var%50 9/18%40 4/10
1,5 Üst%83 15/18%90 9/10
2,5 Üst%56 10/18%70 7/10
3,5 Üst%17 3/18%30 3/10
Gol yememe%22 4/18%20 2/10

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Dacia Buiucani
Toplam (17)İç saha (8)
Önde%24 4/17%38 3/8
Berabere%41 7/17%25 2/8
Geride%35 6/17%38 3/8
FC Real Sireti
Toplam (18)Dış saha (10)
Önde%17 3/18%10 1/10
Berabere%50 9/18%50 5/10
Geride%33 6/18%40 4/10

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Dacia Buiucani (17 maç)

1/141/X01/20X/13X/X3X/212/102/X02/26

FC Real Sireti (18 maç)

1/121/X01/21X/10X/X5X/242/102/X22/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Dacia Buiucani (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 1 6
31-45 3 5
46-60 4 4
61-75 4 1
76-90 5 6

FC Real Sireti (17 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 3 0
31-45 0 4
46-60 2 3
61-75 5 9
76-90 3 7

Kartlar

Dacia Buiucani

Sarı 49 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 2,9)

FC Real Sireti

Sarı 30 · Kırmızı 1 (18 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 70 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Dacia Buiucani 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-7). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Sireți için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 5, yenilen 8.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Dacia Buiucani 3 – Sireți 0; 1 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Ağustos 2026, Sireți 0-0 Dacia Buiucani.

Sıralama
4. (21 p) – 7. (10 p)
Form (son 5)
BMGGM – MGMMM
H2H (G-B-M)
3-1-0 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %62
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %38
iddaa MS 1-0-2
2,00 – 2,93 – 2,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Dacia Buiucani iç saha 7 maçta maç başına 1,57 gol attı, 2,14 gol yedi; Sireți dış saha 8 maçta 0,88 attı, 1,62 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Dacia Buiucani %86, Sireți %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dacia Buiucani %43, Sireți %38. İlk yarıyı önde kapatma: Dacia Buiucani 3/7, Sireți 1/8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,00, 0 – 2,93, 2 – 2,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,63, Üst 1,74. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,81.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %74; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Moldova · Super Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Sheriff Tiraspol 181161 4314 +2939 GGGBB
2Zimbru 181053 3815 +2335 BBGBG
3Petrocub 18963 3416 +1833 BBGGB
4Dacia-Buiucani 17737 2223 -124 GMBGM
5Milsami Orhei 17575 1923 -422 GBBMG
6Politehnica UTM 17548 2627 -119 MBGMM
7Sireți 18279 1429 -1513 GMMGM
8CSF Bălți 171214 1059 -495 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Sheriff Tiraspol 9630 245 +1921
2Petrocub 10631 219 +1221
3Zimbru 9612 218 +1319
4Milsami Orhei 9342 109 +113
5Dacia-Buiucani 8413 1416 -213
6Politehnica UTM 8233 97 +29
7Sireți 8143 69 -37
8CSF Bălți 9117 830 -224
#TakımOGBMAYAVP
1Sheriff Tiraspol 9531 199 +1018
2Zimbru 9441 177 +1016
3Petrocub 8332 137 +612
4Dacia-Buiucani 9324 87 +111
5Politehnica UTM 9315 1720 -310
6Milsami Orhei 8233 914 -59
7Sireți 10136 820 -126
8CSF Bălți 8017 229 -271

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,00X2,9322,90

Çifte şans

1X1,19121,19X21,43

Karşılıklı gol

Var1,58Yok1,81

2,5 Alt / Üst

Alt1,63Üst1,74

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Super Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.