Cultural Leonesa – Ponferradina
Cultural Leonesa – Ponferradina: 8 Kasım 20:15, İspanya · Primera División RFEF · Grup 1. Bu sezon Cultural Leonesa evinde 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Ponferradina deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %48; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 9 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Cultural Leonesa | Ponferradina |
|---|---|---|
| Lig sırası | 15. · 12 puan | 11. · 14 puan |
| Form (son 5) | GBMGM | MBBBB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 2,00 – 1,25 | 0,80 – 0,80 |
| 2,5 Üst biten | %75 | %20 |
| Karşılıklı gol | %75 | %60 |
| Gol yemediği | %25 | %40 |
| Aralarında (G-B-M) | 2-1-1 (4 maç, Cultural Leonesa bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Cultural Leonesa iç sahada (4 maç), Ponferradina deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Cultural Leonesa iç sahada (4 maç) · Ponferradina deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Cultural Leonesa iç sahada 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Ponferradina deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Ponferradina, deplasman maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%20).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiCultural Leonesa
15. sıra · 12 puan · 10 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMGM
- 01.11 UD Ourense 1–0 Cultural Leonesa M
- 27.10 Gimnástica Segoviana 0–1 Cultural Leonesa G
- 24.10 Cultural Leonesa 1–2 Pontevedra M
- 18.10 UD Logroñés 1–1 Cultural Leonesa B
- 12.10 Cultural Leonesa 4–1 Arenas Getxo G
Ponferradina
11. sıra · 14 puan · 10 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBBBB
- 31.10 Racing Ferrol 0–0 Ponferradina B
- 27.10 Llanera 1–1 Ponferradina B
- 24.10 Ponferradina 0–0 Barakaldo B
- 17.10 Zamora 1–1 Ponferradina B
- 11.10 Ponferradina 0–2 Real Avilés M
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Cultural Leonesa son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi. Ponferradina için son 5 maçın dökümü: 0G 4B 1M, atılan 2, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Cultural Leonesa 2 – Ponferradina 1; 1 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mayıs 2025, Ponferradina 2-1 Cultural Leonesa.
Gol istatistikleri
Cultural Leonesa iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,25 gol yedi; Ponferradina dış saha 5 maçta 0,80 attı, 0,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cultural Leonesa %75, Ponferradina %60. İlk yarıyı önde kapatma: Cultural Leonesa 3/4, Ponferradina 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,94, 0 – 2,78, 2 – 3,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,34, Üst 2,21. Karşılıklı Gol: Var 1,91, Yok 1,49.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %48; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 9 gol yediler.
- Sıralama
- 15. (12 p) – 11. (14 p)
- Form (son 5)
- MGMBG – BBBBM
- H2H (G-B-M)
- 2-1-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %60
- iddaa MS 1-0-2
- 1,94 – 2,78 – 3,11
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol) | 2,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,60 (6 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,60 (6 gol) | 0,80 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 4/10 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %50 5/10 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %30 3/10 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %60 6/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %75 3/4 |
| Berabere | %70 7/10 | %25 1/4 |
| Geride | %0 0/10 | %0 0/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Geride | %10 1/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cultural Leonesa (10 maç)
Ponferradina (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cultural Leonesa (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Ponferradina (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
Cultural Leonesa
Sarı 25 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,5)
Ponferradina
Sarı 33 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 3,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 106 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Primera División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda B: Group 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo | 11 | +10 | 28 |
| 2 | UD Logroñés | 11 | +8 | 23 |
| 3 | Pontevedra | 11 | +2 | 18 |
| 4 | Real Avilés | 11 | +8 | 17 |
| 5 | Mirandes | 10 | +3 | 17 |
| 6 | Racing Ferrol | 11 | +1 | 17 |
| 7 | Extremadura 1924 | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Athletic Club II | 10 | +4 | 15 |
| 9 | Cacereño | 11 | 0 | 15 |
| 10 | Barakaldo | 11 | 0 | 14 |
| 11 | Ponferradina | 10 | 0 | 14 |
| 12 | Mérida AD | 10 | +2 | 13 |
| 13 | Real Unión | 11 | 0 | 13 |
| 14 | Unionistas de Salamanca | 11 | -5 | 13 |
| 15 | Cultural Leonesa | 10 | 0 | 12 |
| 16 | Zamora | 11 | -2 | 12 |
| 17 | Deportivo La Coruña II | 10 | -6 | 11 |
| 18 | CD Coria | 10 | -5 | 9 |
| 19 | UD Ourense | 11 | -12 | 8 |
| 20 | Arenas Getxo | 10 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Barakaldo | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Cacereño | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Racing Ferrol | 6 | +4 | 13 |
| 5 | Unionistas de Salamanca | 6 | +2 | 12 |
| 6 | Mirandes | 4 | +5 | 10 |
| 7 | Pontevedra | 6 | +2 | 10 |
| 8 | Real Avilés | 6 | +4 | 9 |
| 9 | Real Unión | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Athletic Club II | 5 | +1 | 8 |
| 11 | UD Logroñés | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Ponferradina | 5 | 0 | 8 |
| 13 | Cultural Leonesa | 4 | +3 | 7 |
| 14 | Extremadura 1924 | 5 | +2 | 7 |
| 15 | CD Coria | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Mérida AD | 5 | 0 | 7 |
| 17 | UD Ourense | 5 | -2 | 7 |
| 18 | Deportivo La Coruña II | 5 | -3 | 7 |
| 19 | Zamora | 6 | -2 | 5 |
| 20 | Arenas Getxo | 5 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD Logroñés | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Lugo | 6 | +2 | 13 |
| 3 | Extremadura 1924 | 6 | +4 | 9 |
| 4 | Real Avilés | 5 | +4 | 8 |
| 5 | Pontevedra | 5 | 0 | 8 |
| 6 | Athletic Club II | 5 | +3 | 7 |
| 7 | Zamora | 5 | 0 | 7 |
| 8 | Mirandes | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Mérida AD | 5 | +2 | 6 |
| 10 | Ponferradina | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Real Unión | 6 | -3 | 5 |
| 12 | Cultural Leonesa | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Deportivo La Coruña II | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Racing Ferrol | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Arenas Getxo | 5 | -8 | 4 |
| 16 | Cacereño | 5 | -5 | 2 |
| 17 | CD Coria | 5 | -6 | 2 |
| 18 | Barakaldo | 4 | -5 | 1 |
| 19 | Unionistas de Salamanca | 5 | -7 | 1 |
| 20 | UD Ourense | 6 | -10 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Toplam Gol
