Club Siero 0-2 Avilés Stadium: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Club Siero 0–2 Avilés Stadium (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.
Paylaş
Maç özeti
Club Siero – Avilés Stadium maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Club Siero üstte · Avilés Stadium altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: O. Arrunada (Avilés Stadium)
- 68' gol (Avilés Stadium)
Maç olayları
- Club SieroAvilés Stadium
- 68'Gol 0–2
- 5'Gol O. Arrunada 0–1
Club Siero iç sahada (5 maç) · Avilés Stadium deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 4 maç (2021'den beri)
2 Club Siero1 berabere1 Avilés Stadium
- Siero iç sahada 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Avilés Stadium deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Siero, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez iki takım da gol attı (%20).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,10 (11 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (14 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,80 (8 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,30 (13 gol) | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %56 5/9 | %40 2/5 |
| Geride | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Geride | %40 4/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Club Siero (9 maç)
Avilés Stadium (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Club Siero (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Avilés Stadium (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Kartlar
Club Siero
Sarı 1 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,1)
Avilés Stadium
Sarı 0 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiClub Siero
10. sıra · 12 puan · 10 maç · averaj -3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMM
- 31.10 Lealtad 3–0 Club Siero M
- 24.10 Club Siero 1–2 Sporting Gijón II M
- 18.10 Praviano 4–1 Club Siero M
- 10.10 Club Siero 3–0 L'Entregu G
- 04.10 Covadonga 2–1 Club Siero M
Avilés Stadium
12. sıra · 11 puan · 10 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBMB
- 01.11 Avilés Stadium 1–1 Colunga B
- 25.10 Caudal 2–1 Avilés Stadium M
- 18.10 Avilés Stadium 0–0 Langreo B
- 11.10 Avilés Stadium 2–1 Llanes G
- 04.10 Lealtad 2–0 Avilés Stadium M
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 21:15: Tercera División RFEF · Grup 2 (İspanya) ev sahibi Club Siero, konuk ekip Avilés Stadium. Puan tablosunda ev sahibi 10. sırada (12 puan), konuk ekip 14. sırada (8 puan).
Form (son 5 maç)
Club Siero son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 6 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Avilés Stadium 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-6).
- Sıralama
- 10. (12 p) – 14. (8 p)
- Form (son 5)
- MMMGM – BMBGM
- H2H (G-B-M)
- 2-1-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,75 – 2,93 – 3,53
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Club Siero 2, Avilés Stadium 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,25 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mart 2026, Club Siero 0-0 Avilés Stadium.
Gol istatistikleri
Club Siero iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,50 gol yedi; Avilés Stadium dış saha 4 maçta 0,50 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Club Siero %50, Avilés Stadium %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club Siero %25, Avilés Stadium %25. İlk yarıyı önde kapatma: Club Siero 1/4, Avilés Stadium 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,75, 0 – 2,93, 2 – 3,53. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 1,86. Karşılıklı Gol: Var 1,70, Yok 1,65.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 20:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Tercera: Group 2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Covadonga | 9 | +14 | 20 |
| 2 | Sporting Gijón II | 9 | +8 | 20 |
| 3 | Caudal | 9 | +4 | 18 |
| 4 | Lealtad | 9 | +9 | 17 |
| 5 | Condal | 9 | +8 | 17 |
| 6 | Gijón Industrial | 10 | +5 | 17 |
| 7 | Mosconia | 9 | +2 | 15 |
| 8 | San Martín | 9 | 0 | 15 |
| 9 | Praviano | 10 | +6 | 14 |
| 10 | Siero | 10 | -3 | 12 |
| 11 | Colunga | 9 | -6 | 12 |
| 12 | Avilés Stadium | 10 | -5 | 11 |
| 13 | Langreo | 9 | -3 | 9 |
| 14 | Ceares | 9 | -2 | 8 |
| 15 | Llanes | 9 | -7 | 7 |
| 16 | Astur | 9 | -6 | 5 |
| 17 | L'Entregu | 9 | -12 | 5 |
| 18 | Andes | 9 | -12 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Covadonga | 5 | +13 | 13 |
| 2 | Sporting Gijón II | 5 | +5 | 10 |
| 3 | Mosconia | 4 | +5 | 10 |
| 4 | Caudal | 4 | +4 | 10 |
| 5 | Siero | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Lealtad | 5 | +4 | 8 |
| 7 | Condal | 4 | +3 | 8 |
| 8 | Praviano | 5 | +4 | 7 |
| 9 | Gijón Industrial | 5 | 0 | 7 |
| 10 | San Martín | 4 | -1 | 7 |
| 11 | Ceares | 5 | +1 | 6 |
| 12 | Llanes | 5 | -3 | 6 |
| 13 | Avilés Stadium | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Colunga | 4 | -4 | 4 |
| 15 | Langreo | 5 | -4 | 4 |
| 16 | Andes | 4 | -4 | 2 |
| 17 | Astur | 4 | -4 | 2 |
| 18 | L'Entregu | 5 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gijón Industrial | 5 | +5 | 10 |
| 2 | Sporting Gijón II | 4 | +3 | 10 |
| 3 | Condal | 5 | +5 | 9 |
| 4 | Lealtad | 4 | +5 | 9 |
| 5 | San Martín | 5 | +1 | 8 |
| 6 | Caudal | 5 | 0 | 8 |
| 7 | Colunga | 5 | -2 | 8 |
| 8 | Praviano | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Covadonga | 4 | +1 | 7 |
| 10 | Avilés Stadium | 5 | -4 | 6 |
| 11 | Langreo | 4 | +1 | 5 |
| 12 | Mosconia | 5 | -3 | 5 |
| 13 | Astur | 5 | -2 | 3 |
| 14 | L'Entregu | 4 | -6 | 3 |
| 15 | Siero | 5 | -7 | 3 |
| 16 | Ceares | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Llanes | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Andes | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
