← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 225 Ekim 2026 · 19:30 TSİ

Caudal Deportivo 2-1 Aviles Stadium CF: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Caudal Deportivo
2–1İY 1–0
Aviles Stadium CF
Maç sonu

Caudal Deportivo 2–1 Aviles Stadium CF (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Caudal Deportivo – Aviles Stadium CF maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Caudal Deportivo üstte · Aviles Stadium CF altta

01530İY607590 23' gol: R. Albuquerque (Caudal Deportivo)45+3' kırmızı kart (Aviles Stadium CF)82' gol (Aviles Stadium CF)87' gol (Caudal Deportivo)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 23' gol: R. Albuquerque (Caudal Deportivo)
  • 45+3' kırmızı kart (Aviles Stadium CF)
  • 82' gol (Aviles Stadium CF)
  • 87' gol (Caudal Deportivo)

Maç olayları

  1. Caudal DeportivoAviles Stadium CF
  2. Gol 2–187'
  3. 82'Gol 1–1
  4. 45+3'Kırmızı kart
  5. Gol R. Albuquerque 1–023'

Maç istatistikleri

Caudal DeportivoAviles Stadium CF
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Caudal Deportivo
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%56 5/9%75 3/4
Beraberlik%33 3/9%25 1/4
Mağlubiyet%11 1/9%0 0/4
Aviles Stadium CF
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%30 3/10%40 2/5
Beraberlik%20 2/10%0 0/5
Mağlubiyet%50 5/10%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Caudal Deportivo
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)1,75 (7 gol)
Yediği gol / maç0,89 (8 gol)0,75 (3 gol)
Aviles Stadium CF
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,80 (8 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç1,30 (13 gol)1,60 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Caudal Deportivo
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%44 4/9%75 3/4
1,5 Üst%78 7/9%100 4/4
2,5 Üst%44 4/9%50 2/4
3,5 Üst%11 1/9%0 0/4
Gol yememe%44 4/9%25 1/4
Aviles Stadium CF
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%40 4/10%20 1/5
1,5 Üst%70 7/10%80 4/5
2,5 Üst%40 4/10%40 2/5
3,5 Üst%10 1/10%20 1/5
Gol yememe%30 3/10%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Caudal Deportivo
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%44 4/9%75 3/4
Berabere%44 4/9%25 1/4
Geride%11 1/9%0 0/4
Aviles Stadium CF
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%40 2/5
Berabere%30 3/10%20 1/5
Geride%40 4/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Caudal Deportivo (9 maç)

1/141/X01/20X/11X/X3X/202/102/X02/21

Aviles Stadium CF (10 maç)

1/131/X01/20X/10X/X2X/212/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Caudal Deportivo (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 2 1
31-45 1 0
46-60 2 5
61-75 1 0
76-90 4 2

Aviles Stadium CF (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 0 1
31-45 0 1
46-60 0 2
61-75 2 0
76-90 1 5

Kartlar

Caudal Deportivo

Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Aviles Stadium CF

Sarı 0 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Caudal Deportivo için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 4, yenilen 6. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Avilés Stadium 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-5).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Caudal Deportivo 6 – Avilés Stadium 1; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Mart 2026, Avilés Stadium 0-1 Caudal Deportivo.

Sıralama
7. (12 p) – 13. (7 p)
Form (son 5)
BBBGM – BGMMG
H2H (G-B-M)
6-3-1 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %29
iddaa MS 1-0-2
1,13 – 5,02 – 9,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Caudal Deportivo bu sezon 7 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,00 gol yedi; Avilés Stadium bu sezon 7 maçta 0,57 attı, 1,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Caudal Deportivo %43, Avilés Stadium %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Caudal Deportivo %43, Avilés Stadium %29. İlk yarıyı önde kapatma: Caudal Deportivo 3/7, Avilés Stadium 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,13, 0 – 5,02, 2 – 9,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,95, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 2,01, Yok 1,45.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %36; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Tercera: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Covadonga 9621 239 +1420 GMGGB
2Sporting Gijón II 9621 168 +820 BBGGM
3Caudal 9531 128 +418 BBBGG
4Lealtad 9522 134 +917 GGBGG
5Condal 9450 124 +817 BGBBB
6Gijón Industrial 10523 1611 +517 BGMGG
7Mosconia 9432 1513 +215 BBMGM
8San Martín 9432 1313 015 GGBGG
9Praviano 10424 2115 +614 BGMGM
10Siero 10406 1114 -312 GMMMM
11Colunga 9333 1521 -612 BBMMB
12Avilés Stadium 10325 813 -511 GBMBG
13Langreo 9234 811 -39 BMBGM
14Ceares 9225 1214 -28 MBMBG
15Llanes 9144 916 -77 BMBMG
16Astur 9054 915 -65 BBBBM
17L'Entregu 9126 517 -125 BMBMM
18Andes 9036 618 -123 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Covadonga 5410 152 +1313
2Sporting Gijón II 5311 94 +510
3Mosconia 4310 83 +510
4Caudal 4310 73 +410
5Siero 5302 84 +49
6Lealtad 5221 73 +48
7Condal 4220 30 +38
8Praviano 5212 117 +47
9Gijón Industrial 5212 66 07
10San Martín 4211 78 -17
11Ceares 5203 98 +16
12Llanes 5131 69 -36
13Avilés Stadium 5122 45 -15
14Colunga 4112 812 -44
15Langreo 5113 37 -44
16Andes 4022 59 -42
17Astur 4022 15 -42
18L'Entregu 5023 39 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Gijón Industrial 5311 105 +510
2Sporting Gijón II 4310 74 +310
3Condal 5230 94 +59
4Lealtad 4301 61 +59
5San Martín 5221 65 +18
6Caudal 5221 55 08
7Colunga 5221 79 -28
8Praviano 5212 108 +27
9Covadonga 4211 87 +17
10Avilés Stadium 5203 48 -46
11Langreo 4121 54 +15
12Mosconia 5122 710 -35
13Astur 5032 810 -23
14L'Entregu 4103 28 -63
15Siero 5104 310 -73
16Ceares 4022 36 -32
17Llanes 4013 37 -41
18Andes 5014 19 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,13X5,0229,93

Çifte şans

X22,93

Karşılıklı gol

Var2,01Yok1,45

2,5 Alt / Üst

Alt1,95Üst1,49

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.