Bolivya · Primera División

Club Bolivar – Strongest

Başlamasına 17 sa 30 dk Başlamadı

Club Bolivar – Strongest: 9 Kasım 00:15, Bolivya · Primera División. Bu sezon Club Bolivar evinde 12 maçta 10 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Strongest deplasmanda 12 maçta 6 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 15 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Estadio Hernando Siles, La Paz

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiClub BolivarStrongest
Lig sırası1. · 54 puan3. · 45 puan
Form (son 5)GMGGGGBMGM
Gol (attığı – yediği, ort.)3,00 – 1,001,42 – 1,08
2,5 Üst biten%83%58
Karşılıklı gol%75%58
Gol yemediği%25%33
Aralarında (G-B-M)12-11-11 (34 maç, Club Bolivar bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Club Bolivar iç sahada (12 maç), Strongest deplasmanda (12 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Club Bolivar iç sahada (12 maç) · Strongest deplasmanda (12 maç), bu sezon

3,00 Gol atma maç başı 1,42
1,00 Gol yeme maç başı 1,08
%25 Gol yememe maçların %33
%75 KG Var maçların %58
%83 2.5 Üst maçların %58

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Bolívar iç sahada 12 maçta 10 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • The Strongest deplasmanda 12 maçta 6 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Bolívar, iç saha maçlarında 12 maçta 10 kez 2,5 üst bitti (%83).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Club Bolivar

1. sıra · 54 puan · 23 maç · averaj +35

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGGG

  1. 05.11 Club Bolivar 1–0 Real Potosí G
  2. 01.11 Guabirá 1–2 Club Bolivar G
  3. 27.10 Club Bolivar 2–1 Universitario de Vinto G
  4. 21.10 Real Potosí 3–1 Club Bolivar M
  5. 18.10 Nacional Potosí 0–1 Club Bolivar G
Deplasman

Strongest

3. sıra · 45 puan · 23 maç · averaj +16

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMGM

  1. 05.11 Strongest 1–4 Always Ready M
  2. 01.11 Strongest 4–2 Gualberto Villarroel SJ G
  3. 25.10 Oriente Petrolero 2–1 Strongest M
  4. 23.10 Always Ready 1–1 Strongest B
  5. 18.10 Strongest 2–1 Always Ready G

Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Club Bolivar 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Strongest son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 34 maçta galibiyetler Club Bolivar 12 – Strongest 11; 11 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Eylül 2026, Strongest 1-1 Club Bolivar.

Gol istatistikleri

Club Bolivar iç saha 12 maçta maç başına 3,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Strongest dış saha 12 maçta 1,42 attı, 1,08 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Club Bolivar %83, Strongest %58. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club Bolivar %75, Strongest %58. İlk yarıyı önde kapatma: Club Bolivar 6/12, Strongest 2/12.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Club Bolivar 6,6, Strongest 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Club Bolivar 1,4, Strongest 3,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,58, 0 – 3,79, 2 – 3,37. Karşılıklı Gol: Var 1,24, Yok 2,56.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 15 gol yediler.

Sıralama
1. (54 p) – 3. (45 p)
Form (son 5)
GGGMG – MGMBG
H2H (G-B-M)
12-11-11 (34 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %58
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %58
Korner ort. (maç)
9,1
iddaa MS 1-0-2
1,58 – 3,79 – 3,37

Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Club Bolivar
Toplam (24)İç saha (12)
Galibiyet%75 18/24%83 10/12
Beraberlik%13 3/24%8 1/12
Mağlubiyet%13 3/24%8 1/12
Strongest
Toplam (24)Dış saha (12)
Galibiyet%58 14/24%50 6/12
Beraberlik%25 6/24%25 3/12
Mağlubiyet%17 4/24%25 3/12

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Club Bolivar
Toplam (24)İç saha (12)
Attığı gol / maç2,50 (60 gol)3,00 (36 gol)
Yediği gol / maç1,00 (24 gol)1,00 (12 gol)
Strongest
Toplam (24)Dış saha (12)
Attığı gol / maç1,92 (46 gol)1,42 (17 gol)
Yediği gol / maç1,17 (28 gol)1,08 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Club Bolivar
Toplam (24)İç saha (12)
KG Var%67 16/24%75 9/12
1,5 Üst%83 20/24%92 11/12
2,5 Üst%71 17/24%83 10/12
3,5 Üst%42 10/24%50 6/12
Gol yememe%29 7/24%25 3/12
Strongest
Toplam (24)Dış saha (12)
KG Var%71 17/24%58 7/12
1,5 Üst%79 19/24%67 8/12
2,5 Üst%67 16/24%58 7/12
3,5 Üst%38 9/24%25 3/12
Gol yememe%25 6/24%33 4/12

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Club Bolivar
Toplam (15)İç saha (9)
Maçta toplam korner (ort.)7,98,4
7,5 Üst%53 8/15%67 6/9
8,5 Üst%40 6/15%44 4/9
9,5 Üst%20 3/15%33 3/9
10,5 Üst%13 2/15%22 2/9
Strongest
Toplam (16)Dış saha (10)
Maçta toplam korner (ort.)10,19,8
7,5 Üst%75 12/16%70 7/10
8,5 Üst%56 9/16%50 5/10
9,5 Üst%44 7/16%40 4/10
10,5 Üst%38 6/16%30 3/10

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Club Bolivar
Toplam (15)İç saha (9)
Maç başı kart4,74,4
2,5 Üst%93 14/15%89 8/9
3,5 Üst%67 10/15%44 4/9
4,5 Üst%47 7/15%33 3/9
5,5 Üst%27 4/15%22 2/9
Strongest
Toplam (16)Dış saha (10)
Maç başı kart6,06,8
2,5 Üst%94 15/16%100 10/10
3,5 Üst%94 15/16%100 10/10
4,5 Üst%75 12/16%90 9/10
5,5 Üst%63 10/16%70 7/10

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Club Bolivar
Toplam (15)İç saha (9)
Maç başı isabetli şut12,514,3
6,5 Üst%93 14/15%100 9/9
7,5 Üst%80 12/15%89 8/9
8,5 Üst%80 12/15%89 8/9
9,5 Üst%80 12/15%89 8/9
Strongest
Toplam (16)Dış saha (10)
Maç başı isabetli şut10,69,5
6,5 Üst%81 13/16%80 8/10
7,5 Üst%81 13/16%80 8/10
8,5 Üst%69 11/16%70 7/10
9,5 Üst%50 8/16%40 4/10

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Club Bolivar
Toplam (24)İç saha (12)
Önde%46 11/24%50 6/12
Berabere%38 9/24%33 4/12
Geride%17 4/24%17 2/12
Strongest
Toplam (24)Dış saha (12)
Önde%25 6/24%17 2/12
Berabere%46 11/24%33 4/12
Geride%29 7/24%50 6/12

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Club Bolivar (24 maç)

1/1111/X01/20X/15X/X2X/222/122/X12/21

Strongest (24 maç)

1/151/X01/21X/15X/X5X/212/142/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Club Bolivar (21 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 0
16-30 10 2
31-45 10 6
46-60 7 5
61-75 9 2
76-90 13 5

Strongest (23 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 3 9
31-45 9 3
46-60 12 0
61-75 4 2
76-90 11 9

Kartlar

Club Bolivar

Sarı 47 · Kırmızı 0 (23 maç · maç başı sarı 2,0)

Strongest

Sarı 54 · Kırmızı 5 (24 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 194 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Club Bolivar: iç saha, 9 maç · Strongest: dış saha, 10 maç

Club BolivarStrongest
%66,4Topa sahip olma%55,3
2,17Beklenen gol (xG)1,47
23,0Toplam şut15,9
10,3İsabetli şut5,1
12,8Ceza sahası içi şut7,8
6,6Korner4,5
517Pas388
%89Pas isabeti%81
3,2Kurtarış3,2
10,3Faul9,9
3,1Ofsayt1,9
1,4Sarı kart2,6
0,00Kırmızı kart0,40

Rakiplerine izin verdikleri

1,08Rakibin xG'si1,93
10,4Rakibin şutu13,6
4,0Rakibin isabetli şutu4,4
1,9Rakibin korneri5,3

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Bolivya · Primera División puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Bolívar 231733 5823 +3554 GGGGG
2Always Ready 231562 5516 +3951 GGGMG
3The Strongest 231364 4226 +1645 GGMGM
4Real Potosí 231085 3016 +1438 GGGGM
5Oriente Petrolero 231148 4029 +1137 MGGBG
6Aurora 238105 3430 +434 GMBMG
7Nacional Potosí 239410 3531 +431 GMBMG
8Guabirá 23869 3447 -1330 MGMBM
9Independiente Petrolero 238510 3139 -829 MMMBG
10Blooming 236107 3125 +628 GBMBM
11Real Oruro 238312 3756 -1927 MMGGM
12San Antonio Bulo Bulo 237313 2443 -1924 MGBMG
13Universitario de Vinto 236314 3045 -1521 GBMGM
14Gualberto Villarroel SJ 234811 2740 -1320 MMGMG
15ABB 236215 3351 -1820 MMMMM
16Real Tomayapo 235513 1640 -2420 MMBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Bolívar 121011 3612 +2431
2Always Ready 12921 327 +2529
3Oriente Petrolero 11812 238 +1525
4The Strongest 11731 2513 +1224
5Blooming 12570 216 +1522
6Guabirá 11641 2411 +1322
7Nacional Potosí 12714 2115 +622
8Real Potosí 11632 186 +1221
9Aurora 11551 2215 +720
10San Antonio Bulo Bulo 12624 1515 020
11Universitario de Vinto 12525 2018 +217
12Independiente Petrolero 12525 1720 -317
13ABB 11515 1916 +316
14Gualberto Villarroel SJ 12444 1919 016
15Real Tomayapo 11344 912 -313
16Real Oruro 11416 1825 -713
#TakımOGBMAYAVP
1Bolívar 11722 2211 +1123
2Always Ready 11641 239 +1422
3The Strongest 12633 1713 +421
4Real Potosí 12453 1210 +217
5Aurora 12354 1215 -314
6Real Oruro 12426 1931 -1214
7Oriente Petrolero 12336 1721 -412
8Independiente Petrolero 11335 1419 -512
9Nacional Potosí 11236 1416 -29
10Guabirá 12228 1036 -268
11Real Tomayapo 12219 728 -217
12Blooming 11137 1019 -96
13Gualberto Villarroel SJ 11047 821 -134
14Universitario de Vinto 11119 1027 -174
15San Antonio Bulo Bulo 11119 928 -194
16ABB 121110 1435 -214

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:04 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Club Bolivar1,58
X · Beraberlik3,79
2 · Strongest3,37

Karşılıklı gol

Var1,24
Yok2,56
Tüm marketler (13)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,63Üst1,72

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,4003,7421,76

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var2,68Yok1,22

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,59Üst1,76

Alt/Üst 3.5

Alt1,67Üst1,67

1. Yarı Sonucu

11,9802,4323,60

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,37Üst2,16

2. Yarı Sonucu

11,8602,8123,31

Çifte Şans

1 ve 01,121 ve 21,090 ve 21,72

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,111 ve 21,270 ve 21,42

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,48Üst1,93

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,19Üst1,35