Almanya · Regionalliga - Nordost

Chemnitz 0-4 Greifswalder: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 0–4 MS İY 0–2

Chemnitz 0–4 Greifswalder (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Chemnitz – Greifswalder maçı 0-4 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: G. Bokake 6', 78', M. K. Huther 35', 68' (Greifswalder).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Chemnitz üstte · Greifswalder altta

01530İY607590 6' gol: G. Bokake (Greifswalder)35' gol: M. K. Huther (Greifswalder)68' gol: M. K. Huther (Greifswalder)78' gol: G. Bokake (Greifswalder)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 6' gol: G. Bokake (Greifswalder)
  • 35' gol: M. K. Huther (Greifswalder)
  • 68' gol: M. K. Huther (Greifswalder)
  • 78' gol: G. Bokake (Greifswalder)

Maç olayları

  1. ChemnitzGreifswalder
  2. 78'Gol G. Bokake 0–4
  3. 68'Gol M. K. Huther 0–3
  4. 35'Gol M. K. Huther 0–2
  5. 6'Gol G. Bokake 0–1
Maç özeti

Ev sahibi

Chemnitz

2. sıra · 33 puan

GGBMG

Deplasman

Greifswalder

8. sıra · 26 puan

MGMMB

Chemnitz iç sahada (8 maç) · Greifswalder deplasmanda (8 maç), bu sezon

1,75 Gol atma maç başı 2,25
1,38 Gol yeme maç başı 1,25
%13 Gol yememe maçların %25
%63 KG Var maçların %63
%75 2.5 Üst maçların %75

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 8 maç (2022'den beri)

2 Chemnitz5 berabere1 Greifswalder

  • Chemnitzer FC iç sahada 8 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Greifswalder FC deplasmanda 8 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Chemnitzer FC, iç saha maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Chemnitz
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%63 10/16%50 4/8
Beraberlik%19 3/16%13 1/8
Mağlubiyet%19 3/16%38 3/8
Greifswalder
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%44 7/16%50 4/8
Beraberlik%31 5/16%25 2/8
Mağlubiyet%25 4/16%25 2/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Chemnitz
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç2,12 (34 gol)1,75 (14 gol)
Yediği gol / maç1,00 (16 gol)1,38 (11 gol)
Greifswalder
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç2,06 (33 gol)2,25 (18 gol)
Yediği gol / maç1,50 (24 gol)1,25 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Chemnitz
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%50 8/16%63 5/8
1,5 Üst%88 14/16%88 7/8
2,5 Üst%63 10/16%75 6/8
3,5 Üst%50 8/16%50 4/8
Gol yememe%38 6/16%13 1/8
Greifswalder
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%75 12/16%63 5/8
1,5 Üst%88 14/16%88 7/8
2,5 Üst%75 12/16%75 6/8
3,5 Üst%56 9/16%50 4/8
Gol yememe%19 3/16%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Chemnitz
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%44 7/16%38 3/8
Berabere%44 7/16%38 3/8
Geride%13 2/16%25 2/8
Greifswalder
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%44 7/16%38 3/8
Berabere%38 6/16%63 5/8
Geride%19 3/16%0 0/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Chemnitz (16 maç)

1/171/X01/20X/13X/X2X/222/102/X12/21

Greifswalder (16 maç)

1/151/X11/21X/11X/X3X/222/112/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Chemnitz (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 6 0
31-45 3 2
46-60 6 3
61-75 5 3
76-90 9 5

Greifswalder (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 4
16-30 10 1
31-45 2 6
46-60 4 3
61-75 5 6
76-90 6 3

Kartlar

Chemnitz

Sarı 0 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Greifswalder

Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 141 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Chemnitz

2. sıra · 33 puan · 16 maç · averaj +18

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBMG

  1. 01.11 Tasmania Berlin 3–4 Chemnitz G
  2. 24.10 Chemnitz 1–2 Magdeburg II M
  3. 18.10 BFC Dynamo 1–1 Chemnitz B
  4. 11.10 Chemnitz 3–1 FC Rot-Weiß Erfurt G
  5. 26.09 RSV Eintracht 0–4 Chemnitz G
Deplasman

Greifswalder

8. sıra · 26 puan · 16 maç · averaj +9

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMB

  1. 01.11 Greifswalder 1–1 BSG Chemie Leipzig B
  2. 24.10 Greifswalder 2–3 FC Rot-Weiß Erfurt M
  3. 18.10 Magdeburg II 4–2 Greifswalder M
  4. 11.10 Greifswalder 1–0 Erzgebirge Aue G
  5. 25.09 BFC Dynamo 1–0 Greifswalder M

Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 16:00: Regionalliga - Nordost (Almanya) ev sahibi Chemnitz, konuk ekip Greifswalder. Sıralamada Chemnitz 2., Greifswalder 8.; iki takım arasında 10 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Chemnitz 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 13-7). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Greifswalder için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 9.

Sıralama
2. (33 p) – 8. (23 p)
Form (son 5)
GMBGG – BMMGM
H2H (G-B-M)
2-5-1 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %71
iddaa MS 1-0-2
1,50 – 3,53 – 4,03
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Chemnitz 2, Greifswalder 1 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Aralık 2025, Greifswalder 0-0 Chemnitz.

Gol istatistikleri

Chemnitz iç saha 7 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Greifswalder dış saha 7 maçta 2,00 attı, 1,43 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chemnitz %71, Greifswalder %71. İlk yarıyı önde kapatma: Chemnitz 3/7, Greifswalder 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,50, 0 – 3,53, 2 – 4,03. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,03, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 1,99.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %71; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Almanya · Regionalliga - Nordost puan durumu · Regionalliga: Nordost

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Rot-Weiß Erfurt 161141 4819 +2937 MBGGG
2Chemnitzer FC 161033 3416 +1833 GBMGM
3BFC Dynamo 16952 2513 +1232 GBBGG
4Hallescher FC 16871 2514 +1131 GGBBB
5Altglienicke 16934 3220 +1230 MGGMG
6FC Carl Zeiss Jena 16835 2414 +1027 GGBMB
7Erzgebirge Aue 15834 2418 +627 MMMGG
8Greifswalder FC 16754 3324 +926 GMMBG
9Lokomotive Leipzig 15564 3028 +221 MBBBG
10Magdeburg II 15627 2829 -120 MMGGB
11FSV Zwickau 15546 1725 -819 BGBMM
12SV Babelsberg 03 16448 1628 -1216 BMGMM
13BFC Preussen 16367 2023 -315 BMMGB
14BSG Chemie Leipzig 16358 1825 -714 MBGBM
15Hertha BSC II 15258 1126 -1511 BBMMB
16Tasmania Berlin 163211 2448 -2411 MGGMM
17RSV Eintracht 152310 1534 -199 MMGMM
18Luckenwalde 162212 1737 -208 GMMBB
#TakımOGBMAYAVP
1BFC Dynamo 8620 153 +1220
2FC Rot-Weiß Erfurt 8530 288 +2018
3Altglienicke 8512 178 +916
4Hallescher FC 8440 137 +616
5FC Carl Zeiss Jena 9423 148 +614
6Erzgebirge Aue 8422 1210 +214
7Magdeburg II 8413 159 +613
8Chemnitzer FC 8413 1411 +313
9Greifswalder FC 8332 1514 +112
10BFC Preussen 8242 1310 +310
11FSV Zwickau 7304 712 -59
12SV Babelsberg 03 8143 710 -37
13Lokomotive Leipzig 8134 1518 -36
14Tasmania Berlin 7115 1621 -54
15RSV Eintracht 7115 915 -64
16BSG Chemie Leipzig 8116 614 -84
17Hertha BSC II 7025 415 -112
18Luckenwalde 8017 721 -141
#TakımOGBMAYAVP
1Chemnitzer FC 8620 205 +1520
2FC Rot-Weiß Erfurt 8611 2011 +919
3Lokomotive Leipzig 7430 1510 +515
4Hallescher FC 8431 127 +515
5Greifswalder FC 8422 1810 +814
6Altglienicke 8422 1512 +314
7Erzgebirge Aue 7412 128 +413
8FC Carl Zeiss Jena 7412 106 +413
9BFC Dynamo 8332 1010 012
10BSG Chemie Leipzig 8242 1211 +110
11FSV Zwickau 8242 1013 -310
12Hertha BSC II 8233 711 -49
13SV Babelsberg 03 8305 918 -99
14Luckenwalde 8215 1016 -67
15Magdeburg II 7214 1320 -77
16Tasmania Berlin 9216 827 -197
17BFC Preussen 8125 713 -65
18RSV Eintracht 8125 619 -135

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Chemnitz1,50
X · Beraberlik3,53
2 · Greifswalder4,03

2,5 Alt / Üst

Alt2,03
Üst1,42

Karşılıklı gol

Var1,44
Yok1,99
Tüm marketler (12)

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,3603,4521,86

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,42Üst2,03

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,35Yok1,12

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,39Üst2,11

1. Yarı Sonucu

11,9402,2424,29

2. Yarı Sonucu

11,8302,5823,83

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,01Üst1,43

Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,110 ve 21,80

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,320 ve 21,44

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt2,00Üst1,44

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,47Üst1,26