← Maçlar
Almanya · Regionalliga - Nordost24 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Chemnitz 1-2 FC Magdeburg II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Chemnitz
1–2İY 0–0
FC Magdeburg II
Maç sonu

Chemnitz 1–2 FC Magdeburg II (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Chemnitz – FC Magdeburg II maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: J. Pistol 60' (Chemnitz); L. Trus 68', K. Manthey 81' (FC Magdeburg II).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Chemnitz üstte · FC Magdeburg II altta

01530İY607590 60' gol: J. Pistol (Chemnitz)68' gol: L. Trus (FC Magdeburg II)81' gol: K. Manthey (FC Magdeburg II)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 60' gol: J. Pistol (Chemnitz)
  • 68' gol: L. Trus (FC Magdeburg II)
  • 81' gol: K. Manthey (FC Magdeburg II)

Maç olayları

  1. ChemnitzFC Magdeburg II
  2. 81'Gol K. Manthey 1–2
  3. 68'Gol L. Trus 1–1
  4. Gol J. Pistol 1–060'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Chemnitz
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%63 10/16%50 4/8
Beraberlik%19 3/16%13 1/8
Mağlubiyet%19 3/16%38 3/8
FC Magdeburg II
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%40 6/15%29 2/7
Beraberlik%13 2/15%14 1/7
Mağlubiyet%47 7/15%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Chemnitz
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç2,12 (34 gol)1,75 (14 gol)
Yediği gol / maç1,00 (16 gol)1,38 (11 gol)
FC Magdeburg II
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,87 (28 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç1,93 (29 gol)2,86 (20 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Chemnitz
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%50 8/16%63 5/8
1,5 Üst%88 14/16%88 7/8
2,5 Üst%63 10/16%75 6/8
3,5 Üst%50 8/16%50 4/8
Gol yememe%38 6/16%13 1/8
FC Magdeburg II
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%80 12/15%100 7/7
1,5 Üst%80 12/15%100 7/7
2,5 Üst%73 11/15%100 7/7
3,5 Üst%53 8/15%71 5/7
Gol yememe%7 1/15%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Chemnitz
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%44 7/16%38 3/8
Berabere%44 7/16%38 3/8
Geride%13 2/16%25 2/8
FC Magdeburg II
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%27 4/15%14 1/7
Berabere%40 6/15%14 1/7
Geride%33 5/15%71 5/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Chemnitz (16 maç)

1/171/X01/20X/13X/X2X/222/102/X12/21

FC Magdeburg II (15 maç)

1/121/X11/21X/13X/X0X/232/112/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Chemnitz (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 6 0
31-45 3 2
46-60 6 3
61-75 5 3
76-90 9 5

FC Magdeburg II (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 2 2
31-45 5 6
46-60 2 9
61-75 8 5
76-90 7 5

Kartlar

Chemnitz

Sarı 0 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

FC Magdeburg II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 141 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Chemnitz için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 11, yenilen 4. Magdeburg II son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 7 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Chemnitz 2, Magdeburg II 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Şubat 2026, Magdeburg II 0-1 Chemnitz.

Sıralama
1. (30 p) – 11. (16 p)
Form (son 5)
BGGGM – GMMMM
H2H (G-B-M)
2-0-1 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %100
iddaa MS 1-0-2
1,33 – 4,20 – 5,19
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Chemnitz iç saha 6 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,83 gol yedi; Magdeburg II dış saha 6 maçta 1,83 attı, 3,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Chemnitz %67, Magdeburg II %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chemnitz %67, Magdeburg II %100. İlk yarıyı önde kapatma: Chemnitz 3/6, Magdeburg II 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,33, 0 – 4,20, 2 – 5,19. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,04.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %83; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Almanya · Regionalliga - Nordost puan durumu · Regionalliga: Nordost

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Rot-Weiß Erfurt 161141 4819 +2937 MBGGG
2Chemnitzer FC 161033 3416 +1833 GBMGM
3BFC Dynamo 16952 2513 +1232 GBBGG
4Hallescher FC 16871 2514 +1131 GGBBB
5Altglienicke 16934 3220 +1230 MGGMG
6FC Carl Zeiss Jena 16835 2414 +1027 GGBMB
7Erzgebirge Aue 15834 2418 +627 MMMGG
8Greifswalder FC 16754 3324 +926 GMMBG
9Lokomotive Leipzig 15564 3028 +221 MBBBG
10Magdeburg II 15627 2829 -120 MMGGB
11FSV Zwickau 15546 1725 -819 BGBMM
12SV Babelsberg 03 16448 1628 -1216 BMGMM
13BFC Preussen 16367 2023 -315 BMMGB
14BSG Chemie Leipzig 16358 1825 -714 MBGBM
15Hertha BSC II 15258 1126 -1511 BBMMB
16Tasmania Berlin 163211 2448 -2411 MGGMM
17RSV Eintracht 152310 1534 -199 MMGMM
18Luckenwalde 162212 1737 -208 GMMBB
#TakımOGBMAYAVP
1BFC Dynamo 8620 153 +1220
2FC Rot-Weiß Erfurt 8530 288 +2018
3Altglienicke 8512 178 +916
4Hallescher FC 8440 137 +616
5FC Carl Zeiss Jena 9423 148 +614
6Erzgebirge Aue 8422 1210 +214
7Magdeburg II 8413 159 +613
8Chemnitzer FC 8413 1411 +313
9Greifswalder FC 8332 1514 +112
10BFC Preussen 8242 1310 +310
11FSV Zwickau 7304 712 -59
12SV Babelsberg 03 8143 710 -37
13Lokomotive Leipzig 8134 1518 -36
14Tasmania Berlin 7115 1621 -54
15RSV Eintracht 7115 915 -64
16BSG Chemie Leipzig 8116 614 -84
17Hertha BSC II 7025 415 -112
18Luckenwalde 8017 721 -141
#TakımOGBMAYAVP
1Chemnitzer FC 8620 205 +1520
2FC Rot-Weiß Erfurt 8611 2011 +919
3Lokomotive Leipzig 7430 1510 +515
4Hallescher FC 8431 127 +515
5Greifswalder FC 8422 1810 +814
6Altglienicke 8422 1512 +314
7Erzgebirge Aue 7412 128 +413
8FC Carl Zeiss Jena 7412 106 +413
9BFC Dynamo 8332 1010 012
10BSG Chemie Leipzig 8242 1211 +110
11FSV Zwickau 8242 1013 -310
12Hertha BSC II 8233 711 -49
13SV Babelsberg 03 8305 918 -99
14Luckenwalde 8215 1016 -67
15Magdeburg II 7214 1320 -77
16Tasmania Berlin 9216 827 -197
17BFC Preussen 8125 713 -65
18RSV Eintracht 8125 619 -135

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,33X4,2025,19

Çifte şans

121,06X22,17

Karşılıklı gol

Var1,44Yok2,04

3,5 Alt / Üst

Alt1,52Üst1,90

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Regionalliga - Nordost'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.