Chaves 2-3 Penafiel: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Chaves 2–3 Penafiel (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 11–11, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %52–%48, korner 8–2.
Paylaş
Maç özeti
Chaves – Penafiel maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Wilson Tavares 40', Gabriel Souza da Silva 85' (Chaves); Max Svensson 21', Antonio David Álvarez Rey 79', 82' (Penafiel).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estádio Engenheiro Branco Teixeira, Chavez
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Chaves: Vitor Martins · Penafiel: José Manuel Aira
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Chaves üsttePenafiel altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %83 · 2 şut
- 16–30'Dep %69 · 4 şut
- 31–45+'Ev %61 · 1 şut
- 46–60'Dep %58 · 2 şut
- 61–75'Dep %55 · 2 şut
- 76–90+'Ev %56 · 4 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Chaves, Dep = Penafiel.
Maç olayları
- ChavesPenafiel
- 86'Ricardo Schutte ↔ Konrad SinyamOyuncu değişikliği
- 86'Douglas Borel ↔ Joao MiguelOyuncu değişikliği
- Gol Gabriel Souza da Silva 2–385'
- 82'Gol Antonio David Álvarez Rey 1–3
- Gilberto García ↔ Gabriel Souza da SilvaOyuncu değişikliği80'
- 79'Gol Antonio David Álvarez Rey 1–2
- 73'Juanda Fuentes ↔ Antonio David Álvarez ReyOyuncu değişikliği
- mohamed fofana ↔ Marcos André Paulino MaiaOyuncu değişikliği71'
- Andre Rodrigues ↔ Dru YearwoodOyuncu değişikliği71'
- Robyn Esajas ↔ RobertoOyuncu değişikliği71'
- 65'Pedro Sá ↔ francisco varelaOyuncu değişikliği
- 65'Jorge Meré ↔ Duarte OliveiraOyuncu değişikliği
- 56'Jorge MeréSarı kart
- Gol Wilson Tavares 1–140'
- Aílson TavaresSarı kart36'
- Néstor Araujo ↔ Mamadou TounkaraOyuncu değişikliği34'
- 21'Gol Max Svensson 0–1
Chaves iç sahada (5 maç) · Penafiel deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 11 maç (2019'dan beri)
5 Chaves2 berabere4 Penafiel
- Chaves iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Penafiel deplasmanda bu sezon yenilmedi: 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik.
- Penafiel, deplasman maçlarında 5 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%100).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Chaves
Penafiel
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %70 7/10 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %0 0/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,10 (11 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,10 (21 gol) | 2,00 (10 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,20 (22 gol) | 2,80 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol) | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/5 | %0 0/2 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,5 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,9 | 5,8 |
| 6,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,3 | 5,3 |
| 6,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Geride | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 6/10 | %80 4/5 |
| Berabere | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Geride | %10 1/10 | %0 0/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Chaves (10 maç)
Penafiel (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Chaves (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 0 | 4 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 5 | 7 |
Penafiel (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Kartlar
Chaves
Sarı 26 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,6)
Penafiel
Sarı 24 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Chaves: iç saha, 4 maç · Penafiel: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Chaves – Penafiel ilk 11'ler
Chaves · 4-3-3
- 1João ValidoK
- 23Léo AlabáD
- 34Ricardo AlvesD
- 14N. AraújoD34' oyundan çıktı 34. dk
- 3Aarón RomeroD
- 42Aílson TavaresO36' sarı kart 36. dk40' gol 40. dk
- 19Gilberto GarcíaO80' oyundan çıktı 80. dk
- 80mohamed fofanaO
- 10André RodriguesF71' oyundan çıktı 71. dk
- 18Wilson TavaresF
- 7R. EsajasD71' oyundan çıktı 71. dk
- 30CostinhaF
- 6B. EboudjéO
- 99GBF80' oyuna girdi 80. dk85' gol 85. dk
- 88M. GudžulićK
- 2A. HerbertD
- 8João TeixeiraO
- 9Marcos MaiaF71' oyuna girdi 71. dk
- 17RobertoF71' oyuna girdi 71. dk
- 33Tiago SimõesD
- 29M. TounkaraD34' oyuna girdi 34. dk
- 16D. YearwoodO71' oyuna girdi 71. dk
- 27J. MendesF
Teknik direktör: Vitor Martins
Penafiel · 3-4-3
- 1Miguel OliveiraK65' oyuna girdi 65. dk
- 14Jorge MeréD56' sarı kart 56. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 6Adrián PicaD
- 3Cláudio SilvaD
- 7Douglas BorelD86' oyundan çıktı 86. dk
- 17João PintoF
- 21Pedro SáO65' oyundan çıktı 65. dk
- 2Iano ImbeneD
- 11J. FuentesF73' oyundan çıktı 73. dk
- 9Max SvenssonF21' gol 21. dk
- 33Ricardo SchutteF86' oyundan çıktı 86. dk
- 10DavoF73' oyuna girdi 73. dk79' gol 79. dk82' gol 82. dk
- 22Martim AlbertoD
- 99ClaudioF
- 4João MiguelD86' oyuna girdi 86. dk
- 27Gonçalo NegrãoD
- 18Konrad SinyamO
- 23Duarte OliveiraD
- 38M. RamonO
- 13Eric PuertoK
- 12Alexei Rojas FedorushchenkoK
- 79Tomás Teixeira
- 50Francisco VarelaO65' oyuna girdi 65. dk
Teknik direktör: José Manuel Aira
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiChaves
14. sıra · 8 puan · 8 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGM
Penafiel
3. sıra · 16 puan · 8 maç · averaj +10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMGG
Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Segunda Liga (Portekiz) 10. hafta programında Chaves – Penafiel maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 oynanacak. Sıralamada Chaves 14., Penafiel 3.; iki takım arasında 8 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Chaves son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Penafiel için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 8, yenilen 5.
- Sıralama
- 14. (8 p) – 3. (16 p)
- Form (son 5)
- MGGBM – GGMMG
- H2H (G-B-M)
- 5-2-4 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 2,04 – 2,94 – 2,74
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Chaves 5, Penafiel 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Şubat 2026, Chaves 0-1 Penafiel.
Gol istatistikleri
Chaves iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,75 gol yedi; Penafiel dış saha 4 maçta 2,75 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chaves %75, Penafiel %75. İlk yarıyı önde kapatma: Chaves 1/4, Penafiel 4/4.
Korner ve kart
Maç başına kart: Chaves 2,3, Penafiel 1,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,04, 0 – 2,94, 2 – 2,74. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,75.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Portekiz · Segunda Liga puan durumu · Division2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitânia Lourosa | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Sporting CP B | 8 | +7 | 18 |
| 3 | Penafiel | 8 | +10 | 16 |
| 4 | Académica | 8 | +4 | 15 |
| 5 | Farense | 8 | +4 | 14 |
| 6 | Benfica B | 8 | +3 | 14 |
| 7 | AVS | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Tondela | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Vizela | 8 | 0 | 11 |
| 10 | União de Leiria | 8 | +1 | 11 |
| 11 | Leixoes | 8 | -3 | 10 |
| 12 | Portimonense | 8 | -4 | 10 |
| 13 | Torreense | 8 | -2 | 9 |
| 14 | Chaves | 8 | -7 | 8 |
| 15 | Porto II | 8 | -8 | 8 |
| 16 | Felgueiras 1932 | 8 | -2 | 7 |
| 17 | Amarante | 8 | -5 | 5 |
| 18 | Feirense | 8 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Farense | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Sporting CP B | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Tondela | 4 | +3 | 9 |
| 4 | Lusitânia Lourosa | 4 | +3 | 8 |
| 5 | AVS | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Benfica B | 4 | 0 | 7 |
| 7 | Vizela | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Chaves | 4 | -1 | 7 |
| 9 | Penafiel | 4 | +3 | 6 |
| 10 | Leixoes | 4 | 0 | 6 |
| 11 | Académica | 4 | 0 | 6 |
| 12 | União de Leiria | 4 | 0 | 6 |
| 13 | Felgueiras 1932 | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Torreense | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Amarante | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Portimonense | 3 | -2 | 3 |
| 17 | Feirense | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Porto II | 4 | -5 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penafiel | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Lusitânia Lourosa | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Académica | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Sporting CP B | 4 | +3 | 9 |
| 5 | Benfica B | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Portimonense | 5 | -2 | 7 |
| 7 | Porto II | 4 | -3 | 6 |
| 8 | União de Leiria | 4 | +1 | 5 |
| 9 | AVS | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Farense | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Vizela | 4 | 0 | 4 |
| 12 | Torreense | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Leixoes | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Amarante | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Chaves | 4 | -6 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
