İskoçya · Premiership · 13. hafta

Celtic – Kilmarnock

Başlamasına 14 sa 2 dk Başlamadı

Celtic – Kilmarnock: 8 Kasım 19:00, İskoçya · Premiership, 13. hafta. Bu sezon Celtic evinde 6 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Kilmarnock deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 13,7; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 22 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Celtic Park, Glasgow

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiCelticKilmarnock
Lig sırası1. · 28 puan12. · 9 puan
Form (son 5)MGBMGMGMMB
Gol (attığı – yediği, ort.)2,50 – 0,831,00 – 2,17
2,5 Üst biten%67%67
Karşılıklı gol%50%50
Gol yemediği%33%33
Aralarında (G-B-M)26-4-4 (34 maç, Celtic bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Celtic iç sahada (6 maç), Kilmarnock deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Celtic iç sahada (6 maç) · Kilmarnock deplasmanda (6 maç), bu sezon

2,50 Gol atma maç başı 1,00
0,83 Gol yeme maç başı 2,17
%33 Gol yememe maçların %33
%50 KG Var maçların %50
%67 2.5 Üst maçların %67

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Celtic iç sahada 6 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Kilmarnock deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Celtic

1. sıra · 28 puan · 12 maç · averaj +17

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBMG

  1. 05.11 Celtic 3–2 Beşiktaş G
  2. 01.11 Falkirk 2–0 Celtic M
  3. 28.10 Celtic 2–2 Dundee Utd B
  4. 25.10 Hibernian 1–2 Celtic G
  5. 22.10 Celtic 1–2 Celta Vigo M
Deplasman

Kilmarnock

12. sıra · 9 puan · 12 maç · averaj -15

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMB

  1. 31.10 Kilmarnock 2–2 ST Johnstone B
  2. 28.10 Dundee 3–1 Kilmarnock M
  3. 24.10 Falkirk 3–0 Kilmarnock M
  4. 17.10 Kilmarnock 3–2 Motherwell G
  5. 10.10 Rangers 3–1 Kilmarnock M

Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Celtic 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Kilmarnock için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 7, yenilen 13. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2016 yılından bu yana 34 kez karşılaştı: Celtic 26, Kilmarnock 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,50 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Ağustos 2026, Kilmarnock 1-5 Celtic.

Gol istatistikleri

Celtic iç saha 6 maçta maç başına 2,50 gol attı, 0,83 gol yedi; Kilmarnock dış saha 6 maçta 1,00 attı, 2,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Celtic %67, Kilmarnock %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Celtic %50, Kilmarnock %50. İlk yarıyı önde kapatma: Celtic 3/6, Kilmarnock 1/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Celtic 9,5, Kilmarnock 5,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 13,7. Maç başına kart: Celtic 1,7, Kilmarnock 2,7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,06, 0 – 8,12, 2 – 12,95. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,53, Üst 1,15. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,84.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 13,7; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 22 gol yediler.

Sıralama
1. (28 p) – 12. (9 p)
Form (son 5)
GMBGM – BMMGM
H2H (G-B-M)
26-4-4 (34 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
Korner ort. (maç)
13,7
iddaa MS 1-0-2
1,06 – 8,12 – 12,95

Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Celtic
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%75 9/12%67 4/6
Beraberlik%8 1/12%17 1/6
Mağlubiyet%17 2/12%17 1/6
Kilmarnock
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%17 2/12%17 1/6
Beraberlik%25 3/12%17 1/6
Mağlubiyet%58 7/12%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Celtic
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,25 (27 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,83 yüksek2,50 (15 gol)
Yediği gol / maç0,83 (10 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,58 düşük0,83 (5 gol)
Kilmarnock
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,08 (13 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,34 düşük1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç2,33 (28 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,92 yüksek2,17 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Celtic
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%50 6/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 6 puan düşük%50 3/6
1,5 Üst%75 9/12%67 4/6
2,5 Üst%58 7/12ligde 5. · lig ortalamasında%67 4/6
3,5 Üst%25 3/12%33 2/6
Gol yememe%33 4/12%33 2/6
Kilmarnock
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%58 7/12ligde 5.–6. · lig ortalamasında%50 3/6
1,5 Üst%75 9/12%67 4/6
2,5 Üst%67 8/12ligde 2.–4. · lig ortalamasından 9 puan yüksek%67 4/6
3,5 Üst%58 7/12%50 3/6
Gol yememe%17 2/12%33 2/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Celtic
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)12,913,5
7,5 Üst%100 12/12%100 6/6
8,5 Üst%92 11/12%100 6/6
9,5 Üst%75 9/12%67 4/6
10,5 Üst%75 9/12%67 4/6
Kilmarnock
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)11,813,8
7,5 Üst%100 12/12%100 6/6
8,5 Üst%75 9/12%100 6/6
9,5 Üst%67 8/12%83 5/6
10,5 Üst%58 7/12%83 5/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Celtic
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart3,73,7
2,5 Üst%75 9/12%67 4/6
3,5 Üst%67 8/12%67 4/6
4,5 Üst%33 4/12%33 2/6
5,5 Üst%0 0/12%0 0/6
Kilmarnock
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart3,84,0
2,5 Üst%67 8/12%67 4/6
3,5 Üst%58 7/12%50 3/6
4,5 Üst%25 3/12%17 1/6
5,5 Üst%25 3/12%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Celtic
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut12,411,2
6,5 Üst%92 11/12%100 6/6
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%83 10/12%83 5/6
9,5 Üst%67 8/12%50 3/6
Kilmarnock
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut9,89,0
6,5 Üst%75 9/12%83 5/6
7,5 Üst%75 9/12%83 5/6
8,5 Üst%58 7/12%50 3/6
9,5 Üst%33 4/12%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Celtic
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%50 6/12%50 3/6
Berabere%17 2/12%17 1/6
Geride%33 4/12%33 2/6
Kilmarnock
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%25 3/12%17 1/6
Berabere%25 3/12%33 2/6
Geride%50 6/12%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Celtic (12 maç)

1/161/X01/20X/12X/X0X/202/112/X12/22

Kilmarnock (12 maç)

1/111/X21/20X/11X/X1X/212/102/X02/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Celtic (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 1 2
31-45 4 3
46-60 5 1
61-75 3 0
76-90 0 0

Kilmarnock (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 0 3
31-45 3 7
46-60 3 4
61-75 3 2
76-90 1 4

Kartlar

Celtic

Sarı 21 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,8)

Kilmarnock

Sarı 26 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 73 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Celtic: iç saha, 6 maç · Kilmarnock: dış saha, 6 maç

CelticKilmarnock
%59,2Topa sahip olma%43,5
2,48Beklenen gol (xG)1,50
19,3Toplam şut11,3
7,2İsabetli şut3,8
11,7Ceza sahası içi şut8,8
9,5Korner5,3
590Pas370
%86Pas isabeti%76
3,2Kurtarış3,5
11,8Faul12,3
1,0Ofsayt0,8
1,7Sarı kart2,3
0,00Kırmızı kart0,33

Rakiplerine izin verdikleri

0,83Rakibin xG'si1,68
11,8Rakibin şutu16,5
4,0Rakibin isabetli şutu5,2
4,0Rakibin korneri8,5

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · Premiership puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Celtic 12912 2710 +1728 GGGBM
2Rangers 12831 219 +1227 GBGBG
3Heart Of Midlothian 11623 2417 +720 BGMGB
4Falkirk 12534 1512 +318 MGGGG
5Dundee 12525 1815 +317 GBMGM
6Dundee Utd 12453 1717 017 GBGBB
7ST Johnstone 13454 1720 -317 BMBBG
8ST Mirren 13427 1222 -1014 MGBMM
9Motherwell 13346 1521 -613 MMBGB
10Hibernian 12327 1517 -211 MMMBG
11Aberdeen 12327 1218 -611 MGMMM
12Kilmarnock 12237 1328 -159 MGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Heart Of Midlothian 5410 154 +1113
2Celtic 6411 155 +1013
3Rangers 5401 103 +712
4ST Johnstone 7331 1210 +212
5Dundee 6321 117 +411
6Falkirk 6303 97 +29
7Dundee Utd 6231 77 09
8ST Mirren 7223 812 -48
9Aberdeen 7214 59 -47
10Motherwell 6213 48 -47
11Kilmarnock 6123 715 -85
12Hibernian 6015 511 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Celtic 6501 125 +715
2Rangers 7430 116 +515
3Hibernian 6312 106 +410
4Falkirk 6231 65 +19
5Dundee Utd 6222 1010 08
6Heart Of Midlothian 6213 913 -47
7Dundee 6204 78 -16
8Motherwell 7133 1113 -26
9ST Mirren 6204 410 -66
10ST Johnstone 6123 510 -55
11Aberdeen 5113 79 -24
12Kilmarnock 6114 613 -74

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Celtic1,06
X · Beraberlik8,12
2 · Kilmarnock12,95

2,5 Alt / Üst

Alt3,53
Üst1,15

Karşılıklı gol

Var1,65
Yok1,84
Tüm marketler (23)

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,061 ve Yok1,980 ve Var9,800 ve Yok36,002 ve Var20,652 ve Yok34,50

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,89Üst1,61

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,64Yok1,15

1. Yarı Sonucu

11,3403,3429,44

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,68Eşit4,152.1,86

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,25Üst2,83

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5

Alt1,52Üst2,03

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet1,93Hayır1,58

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,09Üst4,27

Alt/Üst 3.5

Alt1,99Üst1,55

2. Yarı Sonucu

11,2803,8829,04

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt5,230 ve Alt12,202 ve Alt36,001 ve Üst1,260 ve Üst20,402 ve Üst19,05

1. Yarı / Maç Sonucu

1/11,321/027,501/236,000/14,200/013,100/229,002/119,752/032,002/222,80

Handikaplı Maç Sonucu -2

11,8503,9522,42

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var18,45Üst ve Var1,76Alt ve Yok4,29Üst ve Yok3,04

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 24,56

Ev Sahibi Alt/Üst 3.5

Alt1,44Üst2,19

Alt/Üst 1.5

Alt8,11Üst–

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var7,131 ve Yok1,580 ve Var8,380 ve Yok5,162 ve Var36,002 ve Yok11,40

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,170 ve 22,39

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,75

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt5,13Üst–

Toplam Gol

0-1 gol8,692-3 gol2,464-5 gol2,406+ gol3,88