Kilmarnock 3-2 Motherwell: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kilmarnock 3–2 Motherwell (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 16–14, isabetli şut 6–6, topa sahip olma %52–%48, korner 5–3.
Maç özeti
Kilmarnock – Motherwell maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Greg Kiltie 2', 69', Tyreece John-Jules 58' (Kilmarnock); Alex·Lowry 17', Sebastian Palmer-Houlden 56' (Motherwell). xG: Kilmarnock 1,6 – 2,4 Motherwell.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Kilmarnock: N. McCann · Motherwell: Alfred Johansson
Maç akışı
Kilmarnock üstte · Motherwell altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' gol: Greg Kiltie (Kilmarnock)
- 17' gol: Alex·Lowry (Motherwell)
- 33' oyuncu değişikliği: Michael-John Kamson-Kamara ↔ Jamie Brandon (Kilmarnock)
- 35' oyuncu değişikliği: Bailey Rice ↔ Aaron Tshibola (Kilmarnock)
- 55' sarı kart: George Stanger (Kilmarnock)
- 56' gol: Sebastian Palmer-Houlden (Motherwell)
- 58' gol: Tyreece John-Jules (Kilmarnock)
- 68' oyuncu değişikliği: Sebastian Palmer-Houlden ↔ Eythor Bjørgolfsson (Motherwell)
- 68' oyuncu değişikliği: Alex·Lowry ↔ Jardell Kanga (Motherwell)
- 68' oyuncu değişikliği: Martin Moormann ↔ Jake Max Girdwood-Reich (Motherwell)
- 69' gol: Greg Kiltie (Kilmarnock)
- 75' oyuncu değişikliği: Lukas Fadinger ↔ Dylan Levitt (Motherwell)
- 77' oyuncu değişikliği: Greg Kiltie ↔ Ieuan Gwyn Owen (Kilmarnock)
- 77' oyuncu değişikliği: Tyreece John-Jules ↔ Djenairo Daniels (Kilmarnock)
- 81' oyuncu değişikliği: Tom Sparrow ↔ Johnny Koutroumbis (Motherwell)
Maç olayları
- KilmarnockMotherwell
- 81'Tom Sparrow ↔ Johnny KoutroumbisOyuncu değişikliği
- Greg Kiltie ↔ Ieuan Gwyn OwenOyuncu değişikliği77'
- Tyreece John-Jules ↔ Djenairo DanielsOyuncu değişikliği77'
- 75'Lukas Fadinger ↔ Dylan LevittOyuncu değişikliği
- Gol Greg Kiltie 3–2Asist: Jamie Brandon69'
- 68'Sebastian Palmer-Houlden ↔ Eythor BjørgolfssonOyuncu değişikliği
- 68'Alex·Lowry ↔ Jardell KangaOyuncu değişikliği
- 68'Martin Moormann ↔ Jake Max Girdwood-ReichOyuncu değişikliği
- Gol Tyreece John-Jules 2–2Asist: Jamie Brandon58'
- 56'Gol Sebastian Palmer-Houlden 1–2
- George StangerSarı kart55'
- George StangerVAR: inceleme52'
- Bailey Rice ↔ Aaron TshibolaOyuncu değişikliği35'
- Michael-John Kamson-Kamara ↔ Jamie BrandonOyuncu değişikliği33'
- 17'Gol Alex·Lowry 1–1
- Gol Greg Kiltie 1–02'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,34 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,33 (28 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,92 yüksek | 2,50 (15 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,15 (15 gol)ligde 9. · lig ortalamasından 0,27 düşük | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,21 yüksek | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 5.–6. · lig ortalamasında | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12ligde 2.–4. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 10. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 6.–7. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,8 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %58 7/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 13,3 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %0 0/7 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %0 0/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 11,9 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %86 6/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Geride | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Geride | %46 6/13 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kilmarnock (12 maç)
Motherwell (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kilmarnock (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 3 | 7 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Motherwell (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 3 | 6 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
Kilmarnock
Sarı 26 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,2)
Motherwell
Sarı 23 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 73 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Kilmarnock: iç saha, 6 maç · Motherwell: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Kilmarnock – Motherwell ilk 11'ler
Kilmarnock · 4-2-3-1
- 12C. FerrieK
- 3Michael-John Kamson-KamaraD33' oyundan çıktı 33. dk
- 4C. McCarthyD
- 14G. StangerD55' sarı kart 55. dk
- 21M. Schjønning-LarsenD
- 49B. RiceO35' oyundan çıktı 35. dk
- 18T. LoweryO
- 8E. RingO
- 10T. John-JulesO58' gol 58. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 11G. KiltieO2' gol 2. dk69' gol 69. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 9J. HugillF
- 2J. BrandonD33' oyuna girdi 33. dk58' asist 58. dk69' asist 69. dk
- 20N. CleșcencoF
- 29D. DanielsF77' oyuna girdi 77. dk
- 6R. DeasD
- 58N. MantlK
- 5M. O'HaraO
- 19J. MeierD
- 27I. OwenF77' oyuna girdi 77. dk
- 36A. TshibolaO35' oyuna girdi 35. dk
Teknik direktör: N. McCann
Motherwell · 4-2-3-1
- 1A. PaulsenK
- 7T. SparrowD81' oyundan çıktı 81. dk
- 2S. O'DonnellD
- 5M. MoormannD68' oyundan çıktı 68. dk
- 45M. EmmanuelD
- 8L. FadingerO75' oyundan çıktı 75. dk
- 71J. HodgeO
- 18Tawanda Jethro MaswanhiseO
- 11A. LowryO17' gol 17. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 19I. SaidO
- 47S. Palmer-HouldenF56' gol 56. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 22J. KoutroumbisD81' oyuna girdi 81. dk
- 63D. LevittO75' oyuna girdi 75. dk
- 21M. ConnellyK
- 6J. McGheeD
- 77W. VogtF
- 13J. KangaO68' oyuna girdi 68. dk
- 3J. Girdwood-ReichD68' oyuna girdi 68. dk
- 15E. BjörgólfssonF68' oyuna girdi 68. dk
- 4Jamie Knight-LebelD
Teknik direktör: Alfred Johansson
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İskoçya · Premiership puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Kilmarnock son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Motherwell 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 4-9). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 30 maçta galibiyetler Kilmarnock 9 – Motherwell 13; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Ocak 2026, Motherwell 4-0 Kilmarnock.
- Sıralama
- 12. (5 p) – 9. (8 p)
- Form (son 5)
- MBGBM – MMMMG
- H2H (G-B-M)
- 9-8-13 (30 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- Korner ort. (maç)
- 11,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,69 – 3,38 – 2,11
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Kilmarnock iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 2,75 gol yedi; Motherwell dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kilmarnock %50, Motherwell %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kilmarnock %50, Motherwell %75. İlk yarıyı önde kapatma: Kilmarnock 1/4, Motherwell 1/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Kilmarnock 4,2, Motherwell 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,6. Maç başına kart: Kilmarnock 2,0, Motherwell 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,69, 0 – 3,38, 2 – 2,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,14, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,30.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 11,6; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İskoçya · Premiership puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 12 | +17 | 28 |
| 2 | Rangers | 12 | +12 | 27 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 11 | +7 | 20 |
| 4 | Falkirk | 12 | +3 | 18 |
| 5 | Dundee | 12 | +3 | 17 |
| 6 | Dundee Utd | 12 | 0 | 17 |
| 7 | ST Johnstone | 13 | -3 | 17 |
| 8 | ST Mirren | 13 | -10 | 14 |
| 9 | Motherwell | 13 | -6 | 13 |
| 10 | Hibernian | 12 | -2 | 11 |
| 11 | Aberdeen | 12 | -6 | 11 |
| 12 | Kilmarnock | 12 | -15 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 5 | +11 | 13 |
| 2 | Celtic | 6 | +10 | 13 |
| 3 | Rangers | 5 | +7 | 12 |
| 4 | ST Johnstone | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Dundee | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Falkirk | 6 | +2 | 9 |
| 7 | Dundee Utd | 6 | 0 | 9 |
| 8 | ST Mirren | 7 | -4 | 8 |
| 9 | Aberdeen | 7 | -4 | 7 |
| 10 | Motherwell | 6 | -4 | 7 |
| 11 | Kilmarnock | 6 | -8 | 5 |
| 12 | Hibernian | 6 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Rangers | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Hibernian | 6 | +4 | 10 |
| 4 | Falkirk | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Dundee Utd | 6 | 0 | 8 |
| 6 | Heart Of Midlothian | 6 | -4 | 7 |
| 7 | Dundee | 6 | -1 | 6 |
| 8 | Motherwell | 7 | -2 | 6 |
| 9 | ST Mirren | 6 | -6 | 6 |
| 10 | ST Johnstone | 6 | -5 | 5 |
| 11 | Aberdeen | 5 | -2 | 4 |
| 12 | Kilmarnock | 6 | -7 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premiership'te oynanan diğer maçlar
- 17:00 Aberdeen 3–1 St Mirren
- 17:00 Hibernian 1–2 Falkirk
- 17:00 St Johnstone 1–1 Dundee Utd
- 22:00 Dundee 2–2 Rangers
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
