Albacete 2-0 Club Deportivo Eldense: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Albacete 2–0 Club Deportivo Eldense (25 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 19–10, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %37–%63, korner 10–4.
Maç özeti
Albacete – Club Deportivo Eldense maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Víctor San Bartolomé 20', Higinio Marín 45' (Albacete). xG: Albacete 1,0 – 0,9 Club Deportivo Eldense.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Albacete: Joseba Etxeberria · Club Deportivo Eldense: Javi Calleja
Maç akışı
Albacete üstte · Club Deportivo Eldense altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 20' gol: Víctor San Bartolomé (Albacete)
- 21' sarı kart: José Corpas (Albacete)
- 24' sarı kart: Justin Smith (Club Deportivo Eldense)
- 33' sarı kart: Carlos Guirao Mora (Club Deportivo Eldense)
- 33' sarı kart: Fidel (Club Deportivo Eldense)
- 45' gol: Higinio Marín (Albacete)
- 45' oyuncu değişikliği: Jorge Rastrojo ↔ Mariano Emilio Carmona Cerezo (Club Deportivo Eldense)
- 45' oyuncu değişikliği: Justin Smith ↔ Jorge Martin Camunas (Club Deportivo Eldense)
- 51' sarı kart: Jesús Vallejo (Albacete)
- 54' sarı kart: Javi Martínez (Club Deportivo Eldense)
- 62' oyuncu değişikliği: Fidel ↔ Manuel Nieto (Club Deportivo Eldense)
- 62' oyuncu değişikliği: Javi Martínez ↔ Marcos Bustillo Aquesolo (Club Deportivo Eldense)
- 63' oyuncu değişikliği: Víctor San Bartolomé ↔ Agustin Medina Delgado (Albacete)
- 63' oyuncu değişikliği: Higinio Marín ↔ Mario Soberon Gutierrez (Albacete)
- 69' oyuncu değişikliği: Victor Valverde da Silva ↔ Dani Bernabéu (Albacete)
- 71' sarı kart: Antonio Pacheco Ruiz (Albacete)
- 73' sarı kart: Lorenzo Aguado Herrera (Albacete)
- 81' oyuncu değişikliği: Carlos Guirao Mora ↔ Dinis Rodrigues (Club Deportivo Eldense)
- 82' oyuncu değişikliği: Lorenzo Aguado Herrera ↔ Javi Villar (Albacete)
- 82' oyuncu değişikliği: Antonio Pacheco Ruiz ↔ Roberto Gonzalez Bayon (Albacete)
Maç olayları
- AlbaceteClub Deportivo Eldense
- Lorenzo Aguado Herrera ↔ Javi VillarOyuncu değişikliği82'
- Antonio Pacheco Ruiz ↔ Roberto Gonzalez BayonOyuncu değişikliği82'
- 81'Carlos Guirao Mora ↔ Dinis RodriguesOyuncu değişikliği
- Lorenzo Aguado HerreraSarı kart73'
- Antonio Pacheco RuizSarı kart71'
- Victor Valverde da Silva ↔ Dani BernabéuOyuncu değişikliği69'
- Víctor San Bartolomé ↔ Agustin Medina DelgadoOyuncu değişikliği63'
- Higinio Marín ↔ Mario Soberon GutierrezOyuncu değişikliği63'
- 62'Fidel ↔ Manuel NietoOyuncu değişikliği
- 62'Javi Martínez ↔ Marcos Bustillo AquesoloOyuncu değişikliği
- 54'Javi MartínezSarı kart
- Jesús VallejoSarı kart51'
- Gol Higinio Marín 2–0Asist: Victor Valverde da Silva45'
- 45'Jorge Rastrojo ↔ Mariano Emilio Carmona CerezoOyuncu değişikliği
- 45'Justin Smith ↔ Jorge Martin CamunasOyuncu değişikliği
- 33'Carlos Guirao MoraSarı kart
- 33'FidelSarı kart
- 24'Justin SmithSarı kart
- José CorpasSarı kart21'
- Gol Víctor San Bartolomé 1–020'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %69 9/13 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol)ligde 19.–20. · lig ortalamasından 0,38 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,85 (24 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,48 yüksek | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 5.–8. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 3.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12ligde 17.–18. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12ligde 13.–15. · lig ortalamasında | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %67 4/6 |
| Berabere | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Geride | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Geride | %50 6/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Albacete (13 maç)
Club Deportivo Eldense (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Albacete (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Club Deportivo Eldense (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Kartlar
Albacete
Sarı 34 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,6)
Club Deportivo Eldense
Sarı 28 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Albacete: iç saha, 6 maç · Club Deportivo Eldense: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Albacete – Club Deportivo Eldense ilk 11'ler
Albacete · 4-1-4-1
- 13Diego MariñoK
- 2Lorenzo AguadoD73' sarı kart 73. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 24VallejoD51' sarı kart 51. dk
- 22Lluís LópezD
- 21Carlos NevaD
- 6Antonio PachecoO71' sarı kart 71. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 17José CorpasO21' sarı kart 21. dk
- 18Sergio OrtuO
- 14San BartoloméO20' gol 20. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 11Víctor ValverdeO45' asist 45. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 12Higinio MarínF45' gol 45. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 1Carlos MarínK
- 4Agus MedinaO63' oyuna girdi 63. dk
- 19Alex RubioF
- 9Mario SoberónF63' oyuna girdi 63. dk
- 28A. VelillaD
- 8Javi VillarO82' oyuna girdi 82. dk
- 10RóberF82' oyuna girdi 82. dk
- 40Jota DomingoD
- 27D. BernabeuD69' oyuna girdi 69. dk
- 32A. AlbarracínF
Teknik direktör: Joseba Etxeberria
Club Deportivo Eldense · 4-4-2
- 1Ramón VilaK
- 17Jesús ClementeD
- 5Alex SerradellD
- 4F. SmandD
- 3Juan LariosD
- 10FidelO33' sarı kart 33. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 14J. SmithO24' sarı kart 24. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 15Carlos GuiraoO33' sarı kart 33. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 33Aingeru OlabarrietaO
- 7Jorge RastrojoF45' oyundan çıktı 45. dk
- 24Javi MartínezF54' sarı kart 54. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 8Marcos BustilloO62' oyuna girdi 62. dk
- 9M. CarmonaF45' oyuna girdi 45. dk
- 19A. IbarrondoF
- 23Jordi MartínD45' oyuna girdi 45. dk
- 11Manu NietoF62' oyuna girdi 62. dk
- 34J. OlaizolaD
- 13JuanpaK
- 29Dinis RodriguesF81' oyuna girdi 81. dk
- 2Iker RecioD
- 22J. YandaD
Teknik direktör: Javi Calleja
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Albacete 0 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 5 kez kaybetti (gol: 3-14). Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Club Deportivo Eldense için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 10, yenilen 7. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Albacete 2, Club Deportivo Eldense 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Ağustos 2026, Albacete 1-0 Club Deportivo Eldense.
- Sıralama
- 22. (1 p) – 12. (14 p)
- Form (son 5)
- MMMMM – GGGMM
- H2H (G-B-M)
- 2-2-3 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %20
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 2,26 – 3,14 – 2,63
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Albacete iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 2,00 gol yedi; Club Deportivo Eldense dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Albacete %75, Club Deportivo Eldense %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Albacete %75, Club Deportivo Eldense %20. İlk yarıyı önde kapatma: Albacete 2/4, Club Deportivo Eldense 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Albacete 5,8, Club Deportivo Eldense 5,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Albacete 2,0, Club Deportivo Eldense 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,26, 0 – 3,14, 2 – 2,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,80, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %48; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 CE Sabadell FC 1–1 Tenerife
- 18:15 Cadiz 3–1 AD Ceuta
- 20:30 Castellon 4–0 S.Gijon
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
