Cadiz 3-1 AD Ceuta: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cadiz 3–1 AD Ceuta (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 11–24, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %32–%68, korner 3–10.
Maç özeti
Cadiz – AD Ceuta maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Ibon Ignacio Sánchez Océn 51', Antonio Cordero 71' (pen.), Borja Vazquez 90+5' (Cadiz); Yann Bodiger 45+1' (pen.) (AD Ceuta). xG: Cadiz 1,3 – 2,4 AD Ceuta.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Cadiz: Borja Jiménez · AD Ceuta: José Juan Romero
Maç akışı
Cadiz üstte · AD Ceuta altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 45' oyuncu değişikliği: Vladyslav Kopotun ↔ Álvaro García Pascual (Cadiz)
- 45+1' gol: Yann Bodiger (AD Ceuta)
- 45+3' sarı kart: Dilan Zárate (Cadiz)
- 49' sarı kart: Álvaro García Pascual (Cadiz)
- 51' gol: Ibon Ignacio Sánchez Océn (Cadiz)
- 64' sarı kart: Beñat de Jesús Domingo (Cadiz)
- 65' oyuncu değişikliği: Edgar Sevikyan ↔ Carlos Hernández (AD Ceuta)
- 70' sarı kart: Albert Caparros (AD Ceuta)
- 71' gol: Antonio Cordero (Cadiz)
- 75' oyuncu değişikliği: Albert Caparros ↔ Kialy Abdoul Kone (AD Ceuta)
- 75' oyuncu değişikliği: Cedric Teguia ↔ Jordi Escobar (AD Ceuta)
- 75' oyuncu değişikliği: Yann Bodiger ↔ Alejandro Camacho Ramírez (AD Ceuta)
- 81' sarı kart: Sergio Arribas Prieto (Cadiz)
- 83' oyuncu değişikliği: Beñat de Jesús Domingo ↔ Cristian Gutiérrez (Cadiz)
- 83' oyuncu değişikliği: Antonio Cordero ↔ Juan Díaz Peregrina (Cadiz)
- 83' oyuncu değişikliği: Urko Iruretagoiena Lertxundi ↔ Javier Ontiveros (Cadiz)
- 88' oyuncu değişikliği: José Antonio Abad Martínez ↔ Umaru Konare (AD Ceuta)
- 89' oyuncu değişikliği: Ibon Ignacio Sánchez Océn ↔ Borja Vazquez (Cadiz)
- 90+1' sarı kart: José Juan Romero Gil (AD Ceuta)
- 90+2' sarı kart: Borja Vazquez (Cadiz)
- 90+3' sarı kart: Umaru Konare (AD Ceuta)
- 90+5' gol: Borja Vazquez (Cadiz)
Maç olayları
- CadizAD Ceuta
- Gol Borja Vazquez 3–1Asist: Álvaro García Pascual90+5'
- 90+3'Umaru KonareSarı kart
- Borja VazquezSarı kart90+2'
- 90+1'José Juan Romero GilSarı kart
- Ibon Ignacio Sánchez Océn ↔ Borja VazquezOyuncu değişikliği89'
- 88'José Antonio Abad Martínez ↔ Umaru KonareOyuncu değişikliği
- Beñat de Jesús Domingo ↔ Cristian GutiérrezOyuncu değişikliği83'
- Antonio Cordero ↔ Juan Díaz PeregrinaOyuncu değişikliği83'
- Urko Iruretagoiena Lertxundi ↔ Javier OntiverosOyuncu değişikliği83'
- Sergio Arribas PrietoSarı kart81'
- 75'Albert Caparros ↔ Kialy Abdoul KoneOyuncu değişikliği
- 75'Cedric Teguia ↔ Jordi EscobarOyuncu değişikliği
- 75'Yann Bodiger ↔ Alejandro Camacho RamírezOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Antonio Cordero 2–1Penaltı71'
- 70'Albert CaparrosSarı kart
- 65'Edgar Sevikyan ↔ Carlos HernándezOyuncu değişikliği
- Beñat de Jesús DomingoSarı kart64'
- Gol Ibon Ignacio Sánchez Océn 1–151'
- Álvaro García PascualSarı kart49'
- Dilan ZárateSarı kart45+3'
- 45+1'Penaltı golü Yann Bodiger 0–1Penaltı
- Vladyslav Kopotun ↔ Álvaro García PascualOyuncu değişikliği45'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %50 4/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %77 10/13 | %83 5/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,25 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 1,00 (8 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,77 (10 gol)ligde 22. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,31 (30 gol)ligde 22. · lig ortalamasından 0,94 yüksek | 3,00 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 5.–8. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 11.–12. · lig ortalamasında | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 5.–8. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %100 13/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 3.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %0 0/13 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,9 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %50 4/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 6,6 |
| 2,5 Üst | %100 13/13 | %100 8/8 |
| 3,5 Üst | %85 11/13 | %88 7/8 |
| 4,5 Üst | %62 8/13 | %75 6/8 |
| 5,5 Üst | %38 5/13 | %63 5/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,2 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %46 6/13 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %38 3/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %13 1/8 |
| Berabere | %54 7/13 | %50 4/8 |
| Geride | %38 5/13 | %38 3/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Geride | %62 8/13 | %67 4/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cadiz (13 maç)
AD Ceuta (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cadiz (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 3 | 2 |
AD Ceuta (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 5 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 1 | 6 |
| 76-90 | 5 | 6 |
Kartlar
Cadiz
Sarı 42 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 3,2)
AD Ceuta
Sarı 37 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Cadiz: iç saha, 8 maç · AD Ceuta: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Cadiz – AD Ceuta ilk 11'ler
Cadiz · 4-4-2
- 13Jokin EzkietaK
- 2Beñat de JesúsD64' sarı kart 64. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 14B. KovačevićD
- 6Manu FernándezD
- 3Sergio ArribasD81' sarı kart 81. dk
- 24Ibon SánchezO51' gol 51. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 28D. A. Zarate HidalgoO45+3' sarı kart 45+3. dk
- 23Damián RodríguezO
- 16Antonio CorderoO71' gol 71. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 19Urko IzetaF83' oyundan çıktı 83. dk
- 21V. KopotunF45' oyundan çıktı 45. dk
- 27J. Diaz PeregrinaD83' oyuna girdi 83. dk
- 5M. DouéO
- 9Álvaro GarcíaF45' oyuna girdi 45. dk49' sarı kart 49. dk90+5' asist 90+5. dk
- 1David GilK
- 22Cristian GutiérrezD83' oyuna girdi 83. dk
- 17A. MoueffekO
- 10Javi OntiverosO83' oyuna girdi 83. dk
- 18Jandro OrellanaO
- 15K. ToibibouD
- 8E. AghamaF
- 31N. UkwuijeD
- 20Borja VazquezF89' oyuna girdi 89. dk90+2' sarı kart 90+2. dk90+5' gol 90+5. dk
Teknik direktör: Borja Jiménez
AD Ceuta · 4-3-3
- 1Pedro LópezK
- 2Toni AbadD88' oyundan çıktı 88. dk
- 4Albert CaparrósD70' sarı kart 70. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 5Adrián LapeñaD
- 16RedruD
- 20Álex MeléndezO
- 14Y. BodigerO45+1' gol 45+1. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 10Marino IllescasO
- 19E. SevikyanF65' oyundan çıktı 65. dk
- 8KukiF
- 11Cedric TeguiaF75' oyundan çıktı 75. dk
- 7Alejandro Camacho RamírezO75' oyuna girdi 75. dk
- 9Jordi EscobarF75' oyuna girdi 75. dk
- 6Carlos HernándezD65' oyuna girdi 65. dk
- 27U. KonareF88' oyuna girdi 88. dk90+3' sarı kart 90+3. dk
- 22K. KonéF75' oyuna girdi 75. dk
- 3José MatosD
- 17Mawuli MensahO
- 32Chidiebere Gabriel OkoroO
- 18Alex PetxarromanD
- 29O. SadikF
- 13Guille VallejoK
- 28Abraham Bueno EspinosaO
Teknik direktör: José Juan Romero
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Cadiz son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi. AD Ceuta FC son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Cadiz 0 – AD Ceuta FC 3; 1 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Temmuz 2026, Cadiz 1-3 AD Ceuta FC.
- Sıralama
- 20. (7 p) – 21. (5 p)
- Form (son 5)
- MMGBM – MMBGB
- H2H (G-B-M)
- 0-1-3 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %75
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,94 – 3,17 – 3,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cadiz iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,83 gol yedi; AD Ceuta FC dış saha 4 maçta 0,75 attı, 3,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cadiz %33, AD Ceuta FC %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cadiz %33, AD Ceuta FC %75. İlk yarıyı önde kapatma: Cadiz 1/6, AD Ceuta FC 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Cadiz 5,3, AD Ceuta FC 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Cadiz 3,3, AD Ceuta FC 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,94, 0 – 3,17, 2 – 3,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,72, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
