İspanya · Tercera División RFEF · Grup 11

Mercadal 1-1 PE Sant Jordi: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 1–1 MS

Mercadal 1–1 PE Sant Jordi (7 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Mercadal – PE Sant Jordi maçı 1-1 sona erdi.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Mercadal üstte · PE Sant Jordi altta

01530İY607590 0' gol (PE Sant Jordi)0' gol (Mercadal)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 0' gol (PE Sant Jordi)
  • 0' gol (Mercadal)

Maç olayları

  1. MercadalPE Sant Jordi
  2. 0'Gol 0–1
  3. Gol 1–10'
Maç özeti

Ev sahibi

Mercadal

13. sıra · 9 puan

MMGMM

Deplasman

PE Sant Jordi

6. sıra · 16 puan

MBGBG

Mercadal iç sahada (5 maç) · PE Sant Jordi deplasmanda (5 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 2,00
2,40 Gol yeme maç başı 1,60
%0 Gol yememe maçların %20
%100 KG Var maçların %60
%60 2.5 Üst maçların %80

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 6 maç (2022'den beri)

3 Mercadal0 berabere3 PE Sant Jordi

  • Mercadal iç sahada bu sezon kazanamadı: 5 maçta 2 beraberlik, 3 mağlubiyet.
  • PE Sant Jordi deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Mercadal, iç saha maçlarında 5 maçta 5 kez iki takım da gol attı (%100).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Mercadal
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%20 2/10%0 0/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%50 5/10%60 3/5
PE Sant Jordi
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%44 4/9%40 2/5
Beraberlik%44 4/9%40 2/5
Mağlubiyet%11 1/9%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Mercadal
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (10 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,70 (17 gol)2,40 (12 gol)
PE Sant Jordi
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,78 (16 gol)2,00 (10 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)1,60 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Mercadal
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%70 7/10%100 5/5
1,5 Üst%90 9/10%100 5/5
2,5 Üst%40 4/10%60 3/5
3,5 Üst%20 2/10%40 2/5
Gol yememe%10 1/10%0 0/5
PE Sant Jordi
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%44 4/9%60 3/5
1,5 Üst%78 7/9%100 5/5
2,5 Üst%67 6/9%80 4/5
3,5 Üst%33 3/9%40 2/5
Gol yememe%44 4/9%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Mercadal
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%33 3/9%0 0/4
Geride%44 4/9%75 3/4
PE Sant Jordi
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%13 1/8%0 0/4
Berabere%75 6/8%100 4/4
Geride%13 1/8%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Mercadal (9 maç)

1/111/X01/21X/11X/X1X/212/102/X12/23

PE Sant Jordi (8 maç)

1/111/X01/20X/13X/X2X/212/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Mercadal (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 0 2
31-45 0 2
46-60 1 0
61-75 0 4
76-90 4 3

PE Sant Jordi (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 0
31-45 1 1
46-60 2 2
61-75 1 0
76-90 4 3

Kartlar

Mercadal

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

PE Sant Jordi

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Mercadal

13. sıra · 9 puan · 10 maç · averaj -7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGMM

  1. 31.10 Llosetense 2–0 Mercadal M
  2. 24.10 Mercadal 1–5 Porreres M
  3. 18.10 Cardassar 1–2 Mercadal G
  4. 10.10 Alcúdia 1–0 Mercadal M
  5. 03.10 Mercadal 1–3 Constància M
Deplasman

PE Sant Jordi

6. sıra · 16 puan · 9 maç · averaj +6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGBG

  1. 31.10 PE Sant Jordi 3–0 Alcúdia G
  2. 24.10 Constància 2–2 PE Sant Jordi B
  3. 10.10 Arenal 0–3 PE Sant Jordi G
  4. 04.10 PE Sant Jordi 0–0 Inter Ibiza B
  5. 27.09 Formentera 3–0 PE Sant Jordi M

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Tercera División RFEF · Grup 11 (İspanya) programında Mercadal – PE Sant Jordi maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 13. sırada (8 puan), konuk ekip 6. sırada (15 puan).

Form (son 5 maç)

Mercadal son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 12 gol yedi. PE Sant Jordi için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 8, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
13. (8 p) – 6. (15 p)
Form (son 5)
MMGMM – GBGBM
H2H (G-B-M)
3-0-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,17 – 2,86 – 2,59
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Mercadal 3 – PE Sant Jordi 3; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Şubat 2025, Mercadal 1-2 PE Sant Jordi.

Gol istatistikleri

Mercadal iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,75 gol yedi; PE Sant Jordi dış saha 4 maçta 2,25 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mercadal %75, PE Sant Jordi %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mercadal %100, PE Sant Jordi %50. İlk yarıyı önde kapatma: Mercadal 1/4, PE Sant Jordi 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,17, 0 – 2,86, 2 – 2,59. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,48, Üst 1,92. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,66.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 11 puan durumu · Tercera: Group 11

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Platges Calvià 10802 228 +1424 GGGGG
2Ibiza Islas Pitiusas 9630 142 +1221 GGBBG
3Constància 10541 166 +1019 GGBBB
4Manacor 9531 1910 +918 GMBBB
5Porreres 9603 159 +618 MMGGG
6PE Sant Jordi 9441 1610 +616 BGBGB
7Cardassar 9423 1611 +514 GGMBM
8Formentera 8422 138 +514 GMGMG
9Santanyí 9351 106 +414 GGBBM
10Binissalem 9414 1413 +113 GGBGG
11Llosetense 9414 1011 -113 GMMMG
12Alcúdia 10406 1318 -512 GGMMM
13Mercadal 10235 1017 -79 MGMMB
14Andratx 9135 1218 -66 MMMBM
15Migjorn 9126 1021 -115 MMBBM
16Sineu 9126 819 -115 MMBBG
17Arenal 9117 620 -144 MMBMM
18Inter Ibiza 8026 421 -172 MBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Platges Calvià 5401 114 +712
2Porreres 5401 73 +412
3Constància 5320 93 +611
4Manacor 4310 104 +610
5Ibiza Islas Pitiusas 4310 51 +410
6Llosetense 5311 74 +310
7Formentera 4301 105 +59
8Alcúdia 5302 95 +49
9PE Sant Jordi 4220 62 +48
10Cardassar 4211 84 +47
11Santanyí 5131 64 +26
12Binissalem 4202 76 +16
13Andratx 4121 77 05
14Migjorn 5113 48 -44
15Sineu 5113 813 -54
16Mercadal 5023 512 -72
17Arenal 5014 310 -71
18Inter Ibiza 4013 29 -71
#TakımOGBMAYAVP
1Platges Calvià 5401 114 +712
2Ibiza Islas Pitiusas 5320 91 +811
3Constància 5221 73 +48
4Manacor 5221 96 +38
5PE Sant Jordi 5221 108 +28
6Santanyí 4220 42 +28
7Cardassar 5212 87 +17
8Binissalem 5212 77 07
9Mercadal 5212 55 07
10Porreres 4202 86 +26
11Formentera 4121 33 05
12Llosetense 4103 37 -43
13Arenal 4103 310 -73
14Alcúdia 5104 413 -93
15Andratx 5014 511 -61
16Sineu 4013 06 -61
17Migjorn 4013 613 -71
18Inter Ibiza 4013 212 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Mercadal2,17
X · Beraberlik2,86
2 · PE Sant Jordi2,59

2,5 Alt / Üst

Alt1,48
Üst1,92

Karşılıklı gol

Var1,69
Yok1,66
Tüm marketler (5)

Handikaplı Maç Sonucu -1

14,3803,5521,35

Çifte Şans

1 ve 01,241 ve 21,190 ve 21,34

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,33Üst2,26

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,62

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,51Üst1,25

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 11'da oynanan diğer maçlar