Andratx – Cardassar
Andratx – Cardassar: 8 Kasım 19:00, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 11. Bu sezon Andratx evinde 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Cardassar deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 23 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Andratx | Cardassar |
|---|---|---|
| Lig sırası | 14. · 6 puan | 7. · 14 puan |
| Form (son 5) | MMMBM | GGMBM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,75 – 1,75 | 1,60 – 1,40 |
| 2,5 Üst biten | %50 | %60 |
| Karşılıklı gol | %50 | %80 |
| Gol yemediği | %50 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 2-0-0 (2 maç, Andratx bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Andratx iç sahada (4 maç), Cardassar deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Andratx iç sahada (4 maç) · Cardassar deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Andratx iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Cardassar deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Cardassar, deplasman maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAndratx
14. sıra · 6 puan · 9 maç · averaj -6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMBM
Cardassar
7. sıra · 14 puan · 9 maç · averaj +5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMBM
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Andratx 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 9-14). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Cardassar için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 12, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Andratx 2 – Cardassar 0; 0 beraberlik var. Son maç: 30 Ocak 2021, Andratx 3-0 Cardassar.
Gol istatistikleri
Andratx iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,75 gol yedi; Cardassar dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Andratx %50, Cardassar %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Andratx %50, Cardassar %80. İlk yarıyı önde kapatma: Andratx 0/4, Cardassar 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,16, 0 – 2,99, 2 – 2,52. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,69. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,84.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 23 gol yediler.
- Sıralama
- 14. (6 p) – 7. (14 p)
- Form (son 5)
- MBMMM – MBMGG
- H2H (G-B-M)
- 2-0-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- iddaa MS 1-0-2
- 2,16 – 2,99 – 2,52
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (12 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (18 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,78 (16 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %56 5/9 | %75 3/4 |
| Geride | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %50 4/8 | %25 1/4 |
| Geride | %25 2/8 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Andratx (9 maç)
Cardassar (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Andratx (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Cardassar (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 0 | 1 |
Kartlar
Andratx
Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Cardassar
Sarı 0 · Kırmızı 1 (5 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 11 puan durumu · Tercera: Group 11
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Platges Calvià | 10 | +14 | 24 |
| 2 | Ibiza Islas Pitiusas | 9 | +12 | 21 |
| 3 | Constància | 10 | +10 | 19 |
| 4 | Manacor | 9 | +9 | 18 |
| 5 | Porreres | 9 | +6 | 18 |
| 6 | PE Sant Jordi | 9 | +6 | 16 |
| 7 | Cardassar | 9 | +5 | 14 |
| 8 | Formentera | 8 | +5 | 14 |
| 9 | Santanyí | 9 | +4 | 14 |
| 10 | Binissalem | 9 | +1 | 13 |
| 11 | Llosetense | 9 | -1 | 13 |
| 12 | Alcúdia | 10 | -5 | 12 |
| 13 | Mercadal | 10 | -7 | 9 |
| 14 | Andratx | 9 | -6 | 6 |
| 15 | Migjorn | 9 | -11 | 5 |
| 16 | Sineu | 9 | -11 | 5 |
| 17 | Arenal | 9 | -14 | 4 |
| 18 | Inter Ibiza | 8 | -17 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Platges Calvià | 5 | +7 | 12 |
| 2 | Porreres | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Constància | 5 | +6 | 11 |
| 4 | Manacor | 4 | +6 | 10 |
| 5 | Ibiza Islas Pitiusas | 4 | +4 | 10 |
| 6 | Llosetense | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Formentera | 4 | +5 | 9 |
| 8 | Alcúdia | 5 | +4 | 9 |
| 9 | PE Sant Jordi | 4 | +4 | 8 |
| 10 | Cardassar | 4 | +4 | 7 |
| 11 | Santanyí | 5 | +2 | 6 |
| 12 | Binissalem | 4 | +1 | 6 |
| 13 | Andratx | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Migjorn | 5 | -4 | 4 |
| 15 | Sineu | 5 | -5 | 4 |
| 16 | Mercadal | 5 | -7 | 2 |
| 17 | Arenal | 5 | -7 | 1 |
| 18 | Inter Ibiza | 4 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Platges Calvià | 5 | +7 | 12 |
| 2 | Ibiza Islas Pitiusas | 5 | +8 | 11 |
| 3 | Constància | 5 | +4 | 8 |
| 4 | Manacor | 5 | +3 | 8 |
| 5 | PE Sant Jordi | 5 | +2 | 8 |
| 6 | Santanyí | 4 | +2 | 8 |
| 7 | Cardassar | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Binissalem | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Mercadal | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Porreres | 4 | +2 | 6 |
| 11 | Formentera | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Llosetense | 4 | -4 | 3 |
| 13 | Arenal | 4 | -7 | 3 |
| 14 | Alcúdia | 5 | -9 | 3 |
| 15 | Andratx | 5 | -6 | 1 |
| 16 | Sineu | 4 | -6 | 1 |
| 17 | Migjorn | 4 | -7 | 1 |
| 18 | Inter Ibiza | 4 | -10 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Deplasman Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Handikaplı Maç Sonucu -1
