CD Platges de Calvia 1-0 CE Andratx: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CD Platges de Calvia 1–0 CE Andratx (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
CD Platges de Calvia – CE Andratx maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
CD Platges de Calvia üstte · CE Andratx altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 73' gol (CD Platges de Calvia)
- 89' kırmızı kart (CE Andratx)
Maç olayları
- CD Platges de CalviaCE Andratx
- 89'Kırmızı kart
- Gol 1–073'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %80 8/10 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,20 (22 gol) | 2,20 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,80 (8 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (12 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (18 gol) | 2,20 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Geride | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %56 5/9 | %40 2/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CD Platges de Calvia (10 maç)
CE Andratx (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CD Platges de Calvia (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 6 | 2 |
CE Andratx (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
CD Platges de Calvia
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
CE Andratx
Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Platges Calvià son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Andratx 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-7).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Platges Calvià 2, Andratx 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Nisan 2023, Platges Calvià 0-0 Andratx.
- Sıralama
- 5. (12 p) – 14. (5 p)
- Form (son 5)
- GGGGM – MMBBG
- H2H (G-B-M)
- 2-3-1 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,57 – 3,15 – 4,32
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Platges Calvià bu sezon 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 0,83 gol yedi; Andratx bu sezon 6 maçta 1,00 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Platges Calvià %67, Andratx %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Platges Calvià %50, Andratx %50. İlk yarıyı önde kapatma: Platges Calvià 2/5, Andratx 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,57, 0 – 3,15, 2 – 4,32. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 1,85. Karşılıklı Gol: Var 1,78, Yok 1,61.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 11 puan durumu · Tercera: Group 11
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Platges Calvià | 10 | +14 | 24 |
| 2 | Ibiza Islas Pitiusas | 9 | +12 | 21 |
| 3 | Constància | 10 | +10 | 19 |
| 4 | Manacor | 9 | +9 | 18 |
| 5 | Porreres | 9 | +6 | 18 |
| 6 | PE Sant Jordi | 9 | +6 | 16 |
| 7 | Cardassar | 9 | +5 | 14 |
| 8 | Formentera | 8 | +5 | 14 |
| 9 | Santanyí | 9 | +4 | 14 |
| 10 | Binissalem | 9 | +1 | 13 |
| 11 | Llosetense | 9 | -1 | 13 |
| 12 | Alcúdia | 10 | -5 | 12 |
| 13 | Mercadal | 10 | -7 | 9 |
| 14 | Andratx | 9 | -6 | 6 |
| 15 | Migjorn | 9 | -11 | 5 |
| 16 | Sineu | 9 | -11 | 5 |
| 17 | Arenal | 9 | -14 | 4 |
| 18 | Inter Ibiza | 8 | -17 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Platges Calvià | 5 | +7 | 12 |
| 2 | Porreres | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Constància | 5 | +6 | 11 |
| 4 | Manacor | 4 | +6 | 10 |
| 5 | Ibiza Islas Pitiusas | 4 | +4 | 10 |
| 6 | Llosetense | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Formentera | 4 | +5 | 9 |
| 8 | Alcúdia | 5 | +4 | 9 |
| 9 | PE Sant Jordi | 4 | +4 | 8 |
| 10 | Cardassar | 4 | +4 | 7 |
| 11 | Santanyí | 5 | +2 | 6 |
| 12 | Binissalem | 4 | +1 | 6 |
| 13 | Andratx | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Migjorn | 5 | -4 | 4 |
| 15 | Sineu | 5 | -5 | 4 |
| 16 | Mercadal | 5 | -7 | 2 |
| 17 | Arenal | 5 | -7 | 1 |
| 18 | Inter Ibiza | 4 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Platges Calvià | 5 | +7 | 12 |
| 2 | Ibiza Islas Pitiusas | 5 | +8 | 11 |
| 3 | Constància | 5 | +4 | 8 |
| 4 | Manacor | 5 | +3 | 8 |
| 5 | PE Sant Jordi | 5 | +2 | 8 |
| 6 | Santanyí | 4 | +2 | 8 |
| 7 | Cardassar | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Binissalem | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Mercadal | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Porreres | 4 | +2 | 6 |
| 11 | Formentera | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Llosetense | 4 | -4 | 3 |
| 13 | Arenal | 4 | -7 | 3 |
| 14 | Alcúdia | 5 | -9 | 3 |
| 15 | Andratx | 5 | -6 | 1 |
| 16 | Sineu | 4 | -6 | 1 |
| 17 | Migjorn | 4 | -7 | 1 |
| 18 | Inter Ibiza | 4 | -10 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
