Torrijos – Manchego
Torrijos – Manchego: 8 Kasım 18:30, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 18. Bu sezon Torrijos evinde 4 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; Manchego deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %12; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 12 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Torrijos | Manchego |
|---|---|---|
| Lig sırası | 7. · 14 puan | 1. · 21 puan |
| Form (son 5) | BGMMM | GMGMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,75 – 0,75 | 0,75 – 1,00 |
| 2,5 Üst biten | %50 | %25 |
| Karşılıklı gol | %0 | %25 |
| Gol yemediği | %75 | %50 |
| Aralarında (G-B-M) | 2-1-2 (5 maç, Torrijos bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Torrijos iç sahada (4 maç), Manchego deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Torrijos iç sahada (4 maç) · Manchego deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Torrijos iç sahada 4 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Manchego deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Torrijos, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez iki takım da gol attı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiTorrijos
7. sıra · 14 puan · 9 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMMM
- 31.10 Huracán Balazote 1–0 Torrijos M
- 25.10 Torrijos 0–3 Villacañas M
- 17.10 La Solana 2–0 Torrijos M
- 11.10 Torrijos 4–0 Noblejas G
- 04.10 Villarrubia 1–1 Torrijos B
Manchego
1. sıra · 21 puan · 9 maç · averaj +7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGMG
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Torrijos son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Manchego için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 7, yenilen 5.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Torrijos 2, Manchego 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Mart 2023, Manchego 1-0 Torrijos.
Gol istatistikleri
Torrijos iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 0,75 gol yedi; Manchego dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Torrijos %50, Manchego %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Torrijos %0, Manchego %25. İlk yarıyı önde kapatma: Torrijos 2/4, Manchego 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,03, 0 – 2,79, 2 – 1,97. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,67.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %12; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 12 gol yediler.
- Sıralama
- 7. (14 p) – 1. (21 p)
- Form (son 5)
- MMMGB – GMGMG
- H2H (G-B-M)
- 2-1-2 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 3,03 – 2,79 – 1,97
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %78 7/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (8 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (14 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,78 (7 gol) | 1,00 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %22 2/9 | %0 0/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %56 5/9 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Geride | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Geride | %11 1/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Torrijos (9 maç)
Manchego (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Torrijos (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Manchego (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 0 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Torrijos
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Manchego
Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 18 puan durumu · Tercera: Group 18
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchego | 9 | +7 | 21 |
| 2 | Toledo | 9 | +10 | 19 |
| 3 | Villacañas | 10 | +9 | 18 |
| 4 | Villarrobledo | 9 | +8 | 17 |
| 5 | Tarancón | 9 | +5 | 15 |
| 6 | CD Villa | 9 | -2 | 15 |
| 7 | Torrijos | 9 | +2 | 14 |
| 8 | Noblejas | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Illescas | 9 | 0 | 14 |
| 10 | Almansa | 9 | +3 | 12 |
| 11 | Marchamalo | 9 | 0 | 12 |
| 12 | San Clemente | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Villarrubia | 9 | -2 | 10 |
| 14 | La Solana | 9 | -4 | 9 |
| 15 | Socuéllamos | 9 | -4 | 7 |
| 16 | Huracán Balazote | 9 | -10 | 7 |
| 17 | Quintanar del Rey | 9 | -7 | 6 |
| 18 | Guadalajara II | 10 | -15 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchego | 5 | +8 | 15 |
| 2 | CD Villa | 4 | +5 | 12 |
| 3 | Almansa | 5 | +7 | 11 |
| 4 | Toledo | 4 | +8 | 10 |
| 5 | Villacañas | 5 | +6 | 10 |
| 6 | Noblejas | 5 | +4 | 10 |
| 7 | La Solana | 5 | +5 | 9 |
| 8 | Torrijos | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Marchamalo | 5 | +3 | 9 |
| 10 | Villarrobledo | 4 | +3 | 8 |
| 11 | Villarrubia | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Illescas | 4 | +2 | 7 |
| 13 | San Clemente | 5 | +1 | 7 |
| 14 | Tarancón | 4 | +1 | 7 |
| 15 | Socuéllamos | 4 | +1 | 6 |
| 16 | Huracán Balazote | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Quintanar del Rey | 4 | -5 | 1 |
| 18 | Guadalajara II | 5 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Villarrobledo | 5 | +5 | 9 |
| 2 | Toledo | 5 | +2 | 9 |
| 3 | Tarancón | 5 | +4 | 8 |
| 4 | Villacañas | 5 | +3 | 8 |
| 5 | Illescas | 5 | -2 | 7 |
| 6 | Manchego | 4 | -1 | 6 |
| 7 | San Clemente | 4 | -2 | 5 |
| 8 | Quintanar del Rey | 5 | -2 | 5 |
| 9 | Torrijos | 5 | -2 | 5 |
| 10 | Noblejas | 4 | -3 | 4 |
| 11 | Marchamalo | 4 | -3 | 3 |
| 12 | Huracán Balazote | 4 | -6 | 3 |
| 13 | CD Villa | 5 | -7 | 3 |
| 14 | Villarrubia | 4 | -3 | 2 |
| 15 | Guadalajara II | 5 | -6 | 2 |
| 16 | Almansa | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Socuéllamos | 5 | -5 | 1 |
| 18 | La Solana | 4 | -9 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu 1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
