← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 1825 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Cd Torrijos 0-3 CD Villacanas: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Cd Torrijos
0–3İY 0–0
CD Villacanas
Maç sonu

Cd Torrijos 0–3 CD Villacanas (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Cd Torrijos – CD Villacanas maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Tete 47', M. Eboko 59', R. Moreno 88' (CD Villacanas).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Cd Torrijos üstte · CD Villacanas altta

01530İY607590 47' gol: Tete (CD Villacanas)59' gol: M. Eboko (CD Villacanas)88' gol: R. Moreno (CD Villacanas)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 47' gol: Tete (CD Villacanas)
  • 59' gol: M. Eboko (CD Villacanas)
  • 88' gol: R. Moreno (CD Villacanas)

Maç olayları

  1. Cd TorrijosCD Villacanas
  2. 88'Gol R. Moreno 0–3
  3. 59'Gol M. Eboko 0–2
  4. 47'Gol Tete 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Cd Torrijos
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%44 4/9%75 3/4
Beraberlik%22 2/9%0 0/4
Mağlubiyet%33 3/9%25 1/4
CD Villacanas
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%50 5/10%40 2/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%20 2/10%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Cd Torrijos
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,11 (10 gol)1,75 (7 gol)
Yediği gol / maç0,89 (8 gol)0,75 (3 gol)
CD Villacanas
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,90 (19 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,00 (10 gol)0,80 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Cd Torrijos
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%22 2/9%0 0/4
1,5 Üst%67 6/9%75 3/4
2,5 Üst%22 2/9%50 2/4
3,5 Üst%11 1/9%25 1/4
Gol yememe%44 4/9%75 3/4
CD Villacanas
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%40 4/10%20 1/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%60 6/10%40 2/5
3,5 Üst%30 3/10%20 1/5
Gol yememe%50 5/10%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Cd Torrijos
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%44 4/9%50 2/4
Berabere%44 4/9%50 2/4
Geride%11 1/9%0 0/4
CD Villacanas
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%20 2/10%20 1/5
Berabere%50 5/10%60 3/5
Geride%30 3/10%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Cd Torrijos (9 maç)

1/121/X21/20X/12X/X0X/222/102/X02/21

CD Villacanas (10 maç)

1/121/X01/20X/12X/X3X/202/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Cd Torrijos (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 4 1
31-45 1 1
46-60 0 2
61-75 1 2
76-90 4 2

CD Villacanas (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 3 0
31-45 1 2
46-60 4 2
61-75 5 1
76-90 3 1

Kartlar

Cd Torrijos

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

CD Villacanas

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Torrijos 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-4). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Villacañas için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 7, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Torrijos 3, Villacañas 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Şubat 2024, Torrijos 0-0 Villacañas.

Sıralama
2. (14 p) – 10. (11 p)
Form (son 5)
MGBGB – GBMGB
H2H (G-B-M)
3-3-3 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%14 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %29
iddaa MS 1-0-2
2,35 – 2,61 – 2,66
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Torrijos bu sezon 7 maçta maç başına 1,43 gol attı, 0,57 gol yedi; Villacañas bu sezon 7 maçta 1,43 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Torrijos %14, Villacañas %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Torrijos %29, Villacañas %29. İlk yarıyı önde kapatma: Torrijos 4/7, Villacañas 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,35, 0 – 2,61, 2 – 2,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,35, Üst 2,25. Karşılıklı Gol: Var 1,86, Yok 1,54.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %29; KG var ortalaması %29; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 18 puan durumu · Tercera: Group 18

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Manchego 9702 147 +721 GMGMG
2Toledo 9612 2010 +1019 GGMGG
3Villacañas 10532 1910 +918 BGGGB
4Villarrobledo 9450 113 +817 GBBGB
5Tarancón 9432 1611 +515 BGGBB
6CD Villa 9504 1012 -215 GGMGM
7Torrijos 9423 108 +214 BGMMM
8Noblejas 9423 1615 +114 MMGGB
9Illescas 9423 1212 014 GGMMM
10Almansa 9333 1310 +312 MGBMB
11Marchamalo 9333 1616 012 BMGMB
12San Clemente 9333 1617 -112 GGBGM
13Villarrubia 9243 1012 -210 BMGBG
14La Solana 9306 711 -49 MMGMG
15Socuéllamos 9144 59 -47 BMMGM
16Huracán Balazote 9216 818 -107 MMBGG
17Quintanar del Rey 9135 1118 -76 MGMMB
18Guadalajara II 10037 924 -153 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Manchego 5500 113 +815
2CD Villa 4400 61 +512
3Almansa 5320 114 +711
4Toledo 4310 102 +810
5Villacañas 5311 126 +610
6Noblejas 5311 117 +410
7La Solana 5302 72 +59
8Torrijos 4301 73 +49
9Marchamalo 5230 107 +39
10Villarrobledo 4220 41 +38
11Villarrubia 5221 76 +18
12Illescas 4211 31 +27
13San Clemente 5212 98 +17
14Tarancón 4211 43 +17
15Socuéllamos 4130 54 +16
16Huracán Balazote 5113 59 -44
17Quintanar del Rey 4013 510 -51
18Guadalajara II 5014 514 -91
#TakımOGBMAYAVP
1Villarrobledo 5230 72 +59
2Toledo 5302 108 +29
3Tarancón 5221 128 +48
4Villacañas 5221 74 +38
5Illescas 5212 911 -27
6Manchego 4202 34 -16
7San Clemente 4121 79 -25
8Quintanar del Rey 5122 68 -25
9Torrijos 5122 35 -25
10Noblejas 4112 58 -34
11Marchamalo 4103 69 -33
12Huracán Balazote 4103 39 -63
13CD Villa 5104 411 -73
14Villarrubia 4022 36 -32
15Guadalajara II 5023 410 -62
16Almansa 4013 26 -41
17Socuéllamos 5014 05 -51
18La Solana 4004 09 -90

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,35X2,6122,66

Çifte şans

1X1,24121,25X21,31

Karşılıklı gol

Var1,86Yok1,54

2,5 Alt / Üst

Alt1,35Üst2,25

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 18'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.