Tecnico Universitario – Manta FC
Tecnico Universitario – Manta FC: 9 Kasım 23:30, Ekvador · Liga Pro. Bu sezon Tecnico Universitario evinde 17 maçta 7 galibiyet, 2 beraberlik, 8 mağlubiyet; Manta FC deplasmanda 17 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 12 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %47; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 14 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Bellavista, Ambato
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Tecnico Universitario | Manta FC |
|---|---|---|
| Lig sırası | 14. · 32 puan | 16. · 21 puan |
| Form (son 5) | BMMGB | GGMMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,29 – 1,29 | 0,88 – 2,00 |
| 2,5 Üst biten | %53 | %47 |
| Karşılıklı gol | %47 | %47 |
| Gol yemediği | %24 | %6 |
| Aralarında (G-B-M) | 7-1-6 (14 maç, Tecnico Universitario bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Tecnico Universitario iç sahada (17 maç), Manta FC deplasmanda (17 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Tecnico Universitario iç sahada (17 maç) · Manta FC deplasmanda (17 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Tecnico Universitario iç sahada 17 maçta 7 galibiyet, 2 beraberlik, 8 mağlubiyet aldı.
- Manta FC deplasmanda 17 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 12 mağlubiyet aldı.
- Manta FC, deplasman maçlarında 17 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%6).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiTecnico Universitario
14. sıra · 32 puan · 30 maç · averaj -14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMGB
- 02.11 Orense SC 1–1 Tecnico Universitario B
- 26.10 Tecnico Universitario 3–0 Mushuc Runa SC G
- 16.10 Deportivo Cuenca 2–1 Tecnico Universitario M
- 10.10 Manta FC 1–0 Tecnico Universitario M
- 20.09 Tecnico Universitario 1–1 Delfin SC B
Manta FC
16. sıra · 21 puan · 30 maç · averaj -25
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMMG
- 03.11 Mushuc Runa SC 2–3 Manta FC G
- 24.10 Manta FC 0–2 Deportivo Cuenca M
- 18.10 Delfin SC 4–2 Manta FC M
- 10.10 Manta FC 1–0 Tecnico Universitario G
- 21.09 Manta FC 2–1 Orense SC G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Tecnico Universitario için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 6, yenilen 5. Manta FC için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 8, yenilen 9.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Tecnico Universitario 7 – Manta FC 6; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Ekim 2026, Manta FC 1-0 Tecnico Universitario.
Gol istatistikleri
Tecnico Universitario iç saha 17 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,29 gol yedi; Manta FC dış saha 17 maçta 0,88 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %53, konukta %47. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tecnico Universitario %47, Manta FC %47. İlk yarıyı önde kapatma: Tecnico Universitario 9/17, Manta FC 1/17.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Tecnico Universitario 4,9, Manta FC 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Tecnico Universitario 2,8, Manta FC 3,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,55, 0 – 3,19, 2 – 4,22. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,50, Üst 1,89. Karşılıklı Gol: Var 1,83, Yok 1,55.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %47; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 14 gol yediler.
- Sıralama
- 14. (32 p) – 16. (21 p)
- Form (son 5)
- BGMMB – GMMGG
- H2H (G-B-M)
- 7-1-6 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %47
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %47
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,55 – 3,19 – 4,22
Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 11/35 | %41 7/17 |
| Beraberlik | %11 4/35 | %12 2/17 |
| Mağlubiyet | %57 20/35 | %47 8/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 8/35 | %18 3/17 |
| Beraberlik | %17 6/35 | %12 2/17 |
| Mağlubiyet | %60 21/35 | %71 12/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,97 (34 gol) | 1,29 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,34 (47 gol) | 1,29 (22 gol) |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (25 gol) | 0,88 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (51 gol) | 2,00 (34 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 15/35 | %47 8/17 |
| 1,5 Üst | %66 23/35 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %46 16/35 | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %14 5/35 | %24 4/17 |
| Gol yememe | %20 7/35 | %24 4/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %34 12/35 | %47 8/17 |
| 1,5 Üst | %54 19/35 | %59 10/17 |
| 2,5 Üst | %31 11/35 | %47 8/17 |
| 3,5 Üst | %17 6/35 | %35 6/17 |
| Gol yememe | %20 7/35 | %6 1/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %82 28/34 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %71 24/34 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %50 17/34 | %47 8/17 |
| 10,5 Üst | %35 12/34 | %24 4/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %74 26/35 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %69 24/35 | %76 13/17 |
| 9,5 Üst | %46 16/35 | %47 8/17 |
| 10,5 Üst | %34 12/35 | %29 5/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %94 32/34 | %94 16/17 |
| 3,5 Üst | %82 28/34 | %88 15/17 |
| 4,5 Üst | %65 22/34 | %65 11/17 |
| 5,5 Üst | %44 15/34 | %41 7/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %89 31/35 | %94 16/17 |
| 3,5 Üst | %74 26/35 | %76 13/17 |
| 4,5 Üst | %54 19/35 | %65 11/17 |
| 5,5 Üst | %34 12/35 | %35 6/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %65 22/34 | %71 12/17 |
| 7,5 Üst | %53 18/34 | %65 11/17 |
| 8,5 Üst | %38 13/34 | %47 8/17 |
| 9,5 Üst | %24 8/34 | %24 4/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,5 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %54 19/35 | %71 12/17 |
| 7,5 Üst | %43 15/35 | %59 10/17 |
| 8,5 Üst | %31 11/35 | %41 7/17 |
| 9,5 Üst | %29 10/35 | %35 6/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 11/35 | %53 9/17 |
| Berabere | %40 14/35 | %24 4/17 |
| Geride | %29 10/35 | %24 4/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 5/35 | %6 1/17 |
| Berabere | %46 16/35 | %53 9/17 |
| Geride | %40 14/35 | %41 7/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tecnico Universitario (35 maç)
Manta FC (35 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tecnico Universitario (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 8 | 8 |
| 46-60 | 6 | 3 |
| 61-75 | 7 | 7 |
| 76-90 | 3 | 12 |
Manta FC (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 5 | 8 |
| 31-45 | 6 | 10 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 4 | 8 |
| 76-90 | 4 | 13 |
Kartlar
Tecnico Universitario
Sarı 99 · Kırmızı 9 (35 maç · maç başı sarı 2,8)
Manta FC
Sarı 99 · Kırmızı 6 (35 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 280 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Tecnico Universitario: iç saha, 17 maç · Manta FC: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Ekvador · Liga Pro puan durumu · Liga Pro: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 30 | +40 | 74 |
| 2 | Universidad Catolica | 30 | +24 | 51 |
| 3 | Macara | 30 | +8 | 51 |
| 4 | Aucas | 30 | +5 | 50 |
| 5 | LDU de Quito | 30 | +7 | 46 |
| 6 | Barcelona SC | 30 | +7 | 44 |
| 7 | Libertad | 30 | -1 | 41 |
| 8 | Leones del Norte | 30 | -1 | 39 |
| 9 | Guayaquil City FC | 30 | -3 | 39 |
| 10 | Emelec | 30 | -9 | 39 |
| 11 | Mushuc Runa SC | 30 | -3 | 38 |
| 12 | Deportivo Cuenca | 30 | -12 | 36 |
| 13 | Orense SC | 30 | -11 | 33 |
| 14 | Tecnico Universitario | 30 | -14 | 32 |
| 15 | Delfin SC | 30 | -12 | 28 |
| 16 | Manta FC | 30 | -25 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +21 | 35 |
| 2 | Universidad Catolica | 15 | +23 | 33 |
| 3 | Barcelona SC | 15 | +12 | 31 |
| 4 | Macara | 15 | +9 | 30 |
| 5 | Emelec | 15 | +4 | 28 |
| 6 | Libertad | 15 | +5 | 27 |
| 7 | Aucas | 15 | +3 | 26 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | +3 | 24 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | +2 | 24 |
| 10 | Leones del Norte | 15 | +5 | 23 |
| 11 | LDU de Quito | 15 | +2 | 23 |
| 12 | Orense SC | 15 | +1 | 21 |
| 13 | Delfin SC | 15 | 0 | 21 |
| 14 | Tecnico Universitario | 15 | -3 | 19 |
| 15 | Deportivo Cuenca | 15 | -3 | 19 |
| 16 | Manta FC | 15 | -7 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +19 | 39 |
| 2 | Aucas | 15 | +2 | 24 |
| 3 | LDU de Quito | 15 | +5 | 23 |
| 4 | Macara | 15 | -1 | 21 |
| 5 | Universidad Catolica | 15 | +1 | 18 |
| 6 | Deportivo Cuenca | 15 | -9 | 17 |
| 7 | Leones del Norte | 15 | -6 | 16 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | -6 | 15 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | -5 | 14 |
| 10 | Libertad | 15 | -6 | 14 |
| 11 | Barcelona SC | 15 | -5 | 13 |
| 12 | Tecnico Universitario | 15 | -11 | 13 |
| 13 | Orense SC | 15 | -12 | 12 |
| 14 | Emelec | 15 | -13 | 11 |
| 15 | Manta FC | 15 | -18 | 8 |
| 16 | Delfin SC | 15 | -12 | 7 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
