Mushuc Runa 2-3 Manta FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Mushuc Runa 2–3 Manta FC (3 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 25–10, isabetli şut 10–5, topa sahip olma %63–%37, korner 9–2.
Maç özeti
Mushuc Runa – Manta FC maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Nazareno Bazán 4', Elian Caicedo 74' (Mushuc Runa); Alexander Medina 9', Jostin Alman 50', J. Vergés 90+9' (pen.) (Manta FC). xG: Mushuc Runa 2,5 – 2,0 Manta FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Mushuc Runa: P. Vélez · Manta FC: Eduardo Carvajal Burgos Javier
Maç akışı
Mushuc Runa üstteManta FC altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 4 şut · 0,9
- 16–30'Ev %65 · 3 şut · 0,3
- 31–45+'Ev %75 · 4 şut · 0,3
- 46–60'Ev %83 · 4 şut · 0,4
- 61–75'Ev %87 · 5 şut · 0,2
- 76–90+'Dengeli · 11 şut · 2,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Mushuc Runa, Dep = Manta FC.
Maç olayları
- Mushuc RunaManta FC
- 90+13'J. VergésSarı kart
- 90+9'Penaltı golü J. Vergés 2–3Penaltı
- José HernándezSarı kart90+8'
- Jefferson CaicedoSarı kart90+5'
- 90+3'Ángel LedesmaKaçan penaltı
- 90+3'J. VergésVAR: penaltı onaylandı
- 90'Ángel LedesmaSarı kart
- 80'Walter Chalá ↔ J. VergésOyuncu değişikliği
- Gol Elian Caicedo 2–2Asist: Cristopher Angulo74'
- Nazareno Bazán ↔ Elian CaicedoOyuncu değişikliği73'
- Jefferson Caicedo ↔ Derlys Ariel Gómez MerinoOyuncu değişikliği73'
- Bryan CorozoSarı kart72'
- 67'Jostin Alman ↔ M. ValenciaOyuncu değişikliği
- Lucas Maximiliano·Lemos Mayuncaldi ↔ Jackson Alexander González SimisterraOyuncu değişikliği58'
- Nicolás Davila ↔ Arnaldo ZambranoOyuncu değişikliği58'
- 58'Jose Enrique Angulo Caicedo ↔ Ángel LedesmaOyuncu değişikliği
- 58'Robert Burbano ↔ Juan NazarenoOyuncu değişikliği
- 50'Gol Jostin Alman 1–2Asist: Felix Alejandro Zambrano Santizaba
- 45'José Monaga ↔ Josué Martin Chala AlomiaOyuncu değişikliği
- Bryan Corozo ↔ Renso TufinoOyuncu değişikliği45'
- 40'José MonagaSarı kart
- Franklin CarabaliSarı kart22'
- 9'Gol Alexander Medina 1–1
- Gol Nazareno Bazán 1–04'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %26 9/35 | %35 6/17 |
| Beraberlik | %37 13/35 | %41 7/17 |
| Mağlubiyet | %37 13/35 | %24 4/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 8/35 | %18 3/17 |
| Beraberlik | %17 6/35 | %12 2/17 |
| Mağlubiyet | %60 21/35 | %71 12/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (41 gol) | 1,12 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (49 gol) | 1,06 (18 gol) |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (25 gol) | 0,88 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (51 gol) | 2,00 (34 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 21/35 | %47 8/17 |
| 1,5 Üst | %71 25/35 | %59 10/17 |
| 2,5 Üst | %51 18/35 | %35 6/17 |
| 3,5 Üst | %34 12/35 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %31 11/35 | %47 8/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %34 12/35 | %47 8/17 |
| 1,5 Üst | %54 19/35 | %59 10/17 |
| 2,5 Üst | %31 11/35 | %47 8/17 |
| 3,5 Üst | %17 6/35 | %35 6/17 |
| Gol yememe | %20 7/35 | %6 1/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %76 26/34 | %88 15/17 |
| 8,5 Üst | %62 21/34 | %82 14/17 |
| 9,5 Üst | %47 16/34 | %65 11/17 |
| 10,5 Üst | %38 13/34 | %59 10/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %74 26/35 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %69 24/35 | %76 13/17 |
| 9,5 Üst | %46 16/35 | %47 8/17 |
| 10,5 Üst | %34 12/35 | %29 5/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %83 29/35 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %74 26/35 | %76 13/17 |
| 4,5 Üst | %57 20/35 | %65 11/17 |
| 5,5 Üst | %40 14/35 | %47 8/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %89 31/35 | %94 16/17 |
| 3,5 Üst | %74 26/35 | %76 13/17 |
| 4,5 Üst | %54 19/35 | %65 11/17 |
| 5,5 Üst | %34 12/35 | %35 6/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %71 25/35 | %71 12/17 |
| 7,5 Üst | %57 20/35 | %59 10/17 |
| 8,5 Üst | %43 15/35 | %47 8/17 |
| 9,5 Üst | %29 10/35 | %29 5/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,5 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %54 19/35 | %71 12/17 |
| 7,5 Üst | %43 15/35 | %59 10/17 |
| 8,5 Üst | %31 11/35 | %41 7/17 |
| 9,5 Üst | %29 10/35 | %35 6/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 9/35 | %24 4/17 |
| Berabere | %54 19/35 | %71 12/17 |
| Geride | %20 7/35 | %6 1/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 5/35 | %6 1/17 |
| Berabere | %46 16/35 | %53 9/17 |
| Geride | %40 14/35 | %41 7/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Mushuc Runa (35 maç)
Manta FC (35 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Mushuc Runa (35 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 6 |
| 16-30 | 5 | 8 |
| 31-45 | 10 | 10 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 5 | 3 |
| 76-90 | 9 | 16 |
Manta FC (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 5 | 8 |
| 31-45 | 6 | 10 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 4 | 8 |
| 76-90 | 4 | 13 |
Kartlar
Mushuc Runa
Sarı 82 · Kırmızı 9 (35 maç · maç başı sarı 2,3)
Manta FC
Sarı 99 · Kırmızı 6 (35 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 280 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Mushuc Runa: iç saha, 17 maç · Manta FC: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Mushuc Runa – Manta FC ilk 11'ler
Mushuc Runa · 4-1-4-1
- 42W. PabónK
- 99Cristopher Adonis Angulo CaicedoD74' asist 74. dk
- 30F. CarabalíD22' sarı kart 22. dk
- 50J. CusmeD
- 33M. HernándezD90+8' sarı kart 90+8. dk
- 23L. LemosO58' oyundan çıktı 58. dk
- 28M. PereaO
- 5Esteban Nicolás Dávila AlarcónO58' oyundan çıktı 58. dk
- 19B. CorozoO45' oyundan çıktı 45. dk72' sarı kart 72. dk
- 61J. CaicedoO73' oyundan çıktı 73. dk90+5' sarı kart 90+5. dk
- 11N. BazánF4' gol 4. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 4Ronny Alfonso Biojo PreciadoD
- 22J. CollaguazoK
- 2J. FlorD
- 18J. GonzalezO58' oyuna girdi 58. dk
- 52D. MerinoO73' oyuna girdi 73. dk
- 37J. QuiñonesD
- 9R. TufinoO45' oyuna girdi 45. dk
- 8A. ZambranoO58' oyuna girdi 58. dk
- 14E. CaicedoF73' oyuna girdi 73. dk74' gol 74. dk
- 53J. BrayeO
Teknik direktör: P. Vélez
Manta FC · 4-4-2
- 12F. ZambranoK50' asist 50. dk
- 23A. MedinaD9' gol 9. dk
- 4J. NazarenoD
- 24O. MoscarelliD
- 25J. MonagaD40' sarı kart 40. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 7Walter Leodán Chalá VásquezO80' oyundan çıktı 80. dk
- 5B. RamírezO
- 6J. JiménezO
- 10R. BurbanoO58' oyundan çıktı 58. dk
- 17José Enrique Angulo CaicedoF58' oyundan çıktı 58. dk
- 19J. AlmanF50' gol 50. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 20Josué ChalaO45' oyuna girdi 45. dk
- 1W. ChávezK
- 29M. HurtadoO
- 28Á. LedesmaO58' oyuna girdi 58. dk90' sarı kart 90. dk
- 70J. NazarenoO58' oyuna girdi 58. dk
- 52J. RialpeO
- 27Jefferson Alberto Troya VeraO
- 8M. ValenciaF67' oyuna girdi 67. dk
- 55J. VergésO80' oyuna girdi 80. dk90+9' gol 90+9. dk90+13' sarı kart 90+13. dk
- 9J. BlancoF
Teknik direktör: Eduardo Carvajal Burgos Javier
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Ekvador · Liga Pro puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Mushuc Runa son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 11 gol yedi. Son 5 maçta Manta FC 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-7).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: Mushuc Runa 7, Manta FC 4 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Ağustos 2026, Manta FC 1-2 Mushuc Runa.
- Sıralama
- 11. (38 p) – 16. (21 p)
- Form (son 5)
- MBMBM – MMGGB
- H2H (G-B-M)
- 7-5-4 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %31 – %44
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %44 – %44
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,40 – 3,56 – 5,25
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Mushuc Runa iç saha 16 maçta maç başına 1,06 gol attı, 0,94 gol yedi; Manta FC dış saha 16 maçta 0,75 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mushuc Runa %31, Manta FC %44. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mushuc Runa %44, Manta FC %44. İlk yarıyı önde kapatma: Mushuc Runa 4/16, Manta FC 1/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Mushuc Runa 5,9, Manta FC 3,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Mushuc Runa 2,7, Manta FC 3,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,40, 0 – 3,56, 2 – 5,25. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,91, Yok 1,51.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %44; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 3 Kasım 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Ekvador · Liga Pro puan durumu · Liga Pro: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 30 | +40 | 74 |
| 2 | Universidad Catolica | 30 | +24 | 51 |
| 3 | Macara | 30 | +8 | 51 |
| 4 | Aucas | 30 | +5 | 50 |
| 5 | LDU de Quito | 30 | +7 | 46 |
| 6 | Barcelona SC | 30 | +7 | 44 |
| 7 | Libertad | 30 | -1 | 41 |
| 8 | Leones del Norte | 30 | -1 | 39 |
| 9 | Guayaquil City FC | 30 | -3 | 39 |
| 10 | Emelec | 30 | -9 | 39 |
| 11 | Mushuc Runa SC | 30 | -3 | 38 |
| 12 | Deportivo Cuenca | 30 | -12 | 36 |
| 13 | Orense SC | 30 | -11 | 33 |
| 14 | Tecnico Universitario | 30 | -14 | 32 |
| 15 | Delfin SC | 30 | -12 | 28 |
| 16 | Manta FC | 30 | -25 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +21 | 35 |
| 2 | Universidad Catolica | 15 | +23 | 33 |
| 3 | Barcelona SC | 15 | +12 | 31 |
| 4 | Macara | 15 | +9 | 30 |
| 5 | Emelec | 15 | +4 | 28 |
| 6 | Libertad | 15 | +5 | 27 |
| 7 | Aucas | 15 | +3 | 26 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | +3 | 24 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | +2 | 24 |
| 10 | Leones del Norte | 15 | +5 | 23 |
| 11 | LDU de Quito | 15 | +2 | 23 |
| 12 | Orense SC | 15 | +1 | 21 |
| 13 | Delfin SC | 15 | 0 | 21 |
| 14 | Tecnico Universitario | 15 | -3 | 19 |
| 15 | Deportivo Cuenca | 15 | -3 | 19 |
| 16 | Manta FC | 15 | -7 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +19 | 39 |
| 2 | Aucas | 15 | +2 | 24 |
| 3 | LDU de Quito | 15 | +5 | 23 |
| 4 | Macara | 15 | -1 | 21 |
| 5 | Universidad Catolica | 15 | +1 | 18 |
| 6 | Deportivo Cuenca | 15 | -9 | 17 |
| 7 | Leones del Norte | 15 | -6 | 16 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | -6 | 15 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | -5 | 14 |
| 10 | Libertad | 15 | -6 | 14 |
| 11 | Barcelona SC | 15 | -5 | 13 |
| 12 | Tecnico Universitario | 15 | -11 | 13 |
| 13 | Orense SC | 15 | -12 | 12 |
| 14 | Emelec | 15 | -13 | 11 |
| 15 | Manta FC | 15 | -18 | 8 |
| 16 | Delfin SC | 15 | -12 | 7 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
