CD Marathon – Atlético Choloma
CD Marathon – Atlético Choloma: 9 Kasım 04:30, Honduras · Liga Nacional. Bu sezon CD Marathon evinde 6 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Atlético Choloma deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 13 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Yankel Rosenthal, San Pedro Sula
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | CD Marathon | Atlético Choloma |
|---|---|---|
| Lig sırası | 4. · 25 puan | 8. · 14 puan |
| Form (son 5) | GBBMG | MGGMB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 2,17 – 0,50 | 0,83 – 1,67 |
| 2,5 Üst biten | %50 | %67 |
| Karşılıklı gol | %50 | %67 |
| Gol yemediği | %50 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 3-1-1 (5 maç, CD Marathon bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: CD Marathon iç sahada (6 maç), Atlético Choloma deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
CD Marathon iç sahada (6 maç) · Atlético Choloma deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- CD Marathon iç sahada bu sezon yenilmedi: 6 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik.
- Atlético Choloma deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Atlético Choloma, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiCD Marathon
4. sıra · 25 puan · 13 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBBMG
- 06.11 CD Marathon 3–1 Platense FC G
- 01.11 CD Motagua 2–0 CD Marathon M
- 28.10 Alianza 0–0 CD Marathon B
- 25.10 Atletico Independiente 2–2 CD Marathon B
- 21.10 CD Marathon 2–1 Alianza G
Atlético Choloma
8. sıra · 14 puan · 13 maç · averaj -3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMB
- 05.11 Atlético Choloma 0–0 Atletico Independiente B
- 01.11 Atlético Choloma 0–3 CD Olimpia M
- 24.10 Atlético Choloma 3–1 Génesis G
- 17.10 Juticalpa 1–2 Atlético Choloma G
- 10.10 CD Motagua 2–1 Atlético Choloma M
Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 06.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
CD Marathon son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 6 gol yedi. Atlético Choloma son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: CD Marathon 3, Atlético Choloma 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 1,40 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Ağustos 2026, Atlético Choloma 0-1 CD Marathon.
Gol istatistikleri
CD Marathon iç saha 6 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,50 gol yedi; Atlético Choloma dış saha 6 maçta 0,83 attı, 1,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: CD Marathon %50, Atlético Choloma %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CD Marathon %50, Atlético Choloma %67. İlk yarıyı önde kapatma: CD Marathon 5/6, Atlético Choloma 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,25, 0 – 4,30, 2 – 6,05. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,75.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 13 gol yediler.
- Sıralama
- 4. (25 p) – 8. (14 p)
- Form (son 5)
- GMBBG – BMGGM
- H2H (G-B-M)
- 3-1-1 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 1,25 – 4,30 – 6,05
Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %83 5/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (21 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (12 gol) | 0,50 (3 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (12 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (15 gol) | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %0 0/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %83 5/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %17 1/6 |
| Geride | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %0 0/6 |
| Geride | %38 5/13 | %83 5/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CD Marathon (13 maç)
Atlético Choloma (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CD Marathon (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 7 | 3 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Atlético Choloma (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
CD Marathon
Sarı 24 · Kırmızı 4 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Atlético Choloma
Sarı 42 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 3,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 79 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Honduras · Liga Nacional puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CD Olimpia | 13 | +26 | 32 |
| 2 | Real Espana | 13 | +12 | 28 |
| 3 | CD Motagua | 13 | +11 | 28 |
| 4 | CD Marathon | 13 | +9 | 25 |
| 5 | Estrella Roja | 14 | 0 | 19 |
| 6 | Olancho | 13 | +3 | 17 |
| 7 | Lobos Upnfm | 13 | -1 | 16 |
| 8 | Atlético Choloma | 13 | -3 | 14 |
| 9 | Génesis | 13 | -1 | 12 |
| 10 | Atletico Independiente | 13 | -10 | 12 |
| 11 | Platense FC | 13 | -19 | 8 |
| 12 | Juticalpa | 14 | -27 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Espana | 7 | +9 | 19 |
| 2 | CD Olimpia | 6 | +20 | 18 |
| 3 | CD Motagua | 7 | +8 | 18 |
| 4 | CD Marathon | 6 | +10 | 16 |
| 5 | Olancho | 7 | +4 | 11 |
| 6 | Atlético Choloma | 7 | +2 | 11 |
| 7 | Lobos Upnfm | 6 | +1 | 9 |
| 8 | Atletico Independiente | 6 | -2 | 9 |
| 9 | Estrella Roja | 7 | +2 | 8 |
| 10 | Génesis | 7 | +2 | 8 |
| 11 | Platense FC | 6 | -5 | 7 |
| 12 | Juticalpa | 7 | -9 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CD Olimpia | 7 | +6 | 14 |
| 2 | Estrella Roja | 7 | -2 | 11 |
| 3 | CD Motagua | 6 | +3 | 10 |
| 4 | Real Espana | 6 | +3 | 9 |
| 5 | CD Marathon | 7 | -1 | 9 |
| 6 | Lobos Upnfm | 7 | -2 | 7 |
| 7 | Olancho | 6 | -1 | 6 |
| 8 | Génesis | 6 | -3 | 4 |
| 9 | Atlético Choloma | 6 | -5 | 3 |
| 10 | Atletico Independiente | 7 | -8 | 3 |
| 11 | Platense FC | 7 | -14 | 1 |
| 12 | Juticalpa | 7 | -18 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 06.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (2)
1. Yarı Sonucu
1. Yarı Alt/Üst 1.5
