← Maçlar
Honduras · Liga Nacional2 Kasım 2026 · 02:15 TSİ

CD Motagua 2-0 CD Marathon: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Motagua
2–0İY 2–0
CD Marathon
Maç sonu

CD Motagua 2–0 CD Marathon (2 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

CD Motagua – CD Marathon maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: D. Melendez 28', 39' (CD Motagua).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

CD Motagua üstte · CD Marathon altta

01530İY607590 23' oyuncu değişikliği: L. Vega ↔ G. Sacaza (CD Motagua)↔28' gol: D. Melendez (CD Motagua)39' gol: D. Melendez (CD Motagua)51' sarı kart: Y. Mejia (CD Marathon)57' oyuncu değişikliği: D. Oliva ↔ J. Miranda (CD Motagua)↔57' oyuncu değişikliği: J. Moya ↔ R. De Olivera (CD Motagua)↔62' oyuncu değişikliği: Y. Mejia ↔ A. Elis (CD Marathon)↔71' oyuncu değişikliği: D. Ramirez ↔ J. Bueso (CD Marathon)↔71' oyuncu değişikliği: N. Messiniti ↔ N. Vargas (CD Marathon)↔74' oyuncu değişikliği: D. Melendez ↔ J. Garcia (CD Motagua)↔74' oyuncu değişikliği: J. Macias ↔ C. Melendez (CD Motagua)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 23' oyuncu değişikliği: L. Vega ↔ G. Sacaza (CD Motagua)
  • 28' gol: D. Melendez (CD Motagua)
  • 39' gol: D. Melendez (CD Motagua)
  • 51' sarı kart: Y. Mejia (CD Marathon)
  • 57' oyuncu değişikliği: D. Oliva ↔ J. Miranda (CD Motagua)
  • 57' oyuncu değişikliği: J. Moya ↔ R. De Olivera (CD Motagua)
  • 62' oyuncu değişikliği: Y. Mejia ↔ A. Elis (CD Marathon)
  • 71' oyuncu değişikliği: D. Ramirez ↔ J. Bueso (CD Marathon)
  • 71' oyuncu değişikliği: N. Messiniti ↔ N. Vargas (CD Marathon)
  • 74' oyuncu değişikliği: D. Melendez ↔ J. Garcia (CD Motagua)
  • 74' oyuncu değişikliği: J. Macias ↔ C. Melendez (CD Motagua)

Maç olayları

  1. CD MotaguaCD Marathon
  2. D. Melendez ↔ J. GarciaOyuncu değişikliği74'
  3. J. Macias ↔ C. MelendezOyuncu değişikliği74'
  4. 71'D. Ramirez ↔ J. BuesoOyuncu değişikliği
  5. 71'N. Messiniti ↔ N. VargasOyuncu değişikliği
  6. 62'Y. Mejia ↔ A. ElisOyuncu değişikliği
  7. D. Oliva ↔ J. MirandaOyuncu değişikliği57'
  8. J. Moya ↔ R. De OliveraOyuncu değişikliği57'
  9. 51'Y. MejiaSarı kart
  10. Gol D. Melendez 2–039'
  11. Gol D. Melendez 1–028'
  12. L. Vega ↔ G. SacazaOyuncu değişikliği23'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Motagua
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%69 9/13%86 6/7
Beraberlik%8 1/13%0 0/7
Mağlubiyet%23 3/13%14 1/7
CD Marathon
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%54 7/13%29 2/7
Beraberlik%31 4/13%43 3/7
Mağlubiyet%15 2/13%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Motagua
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,62 (21 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç0,77 (10 gol)0,71 (5 gol)
CD Marathon
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,62 (21 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç0,92 (12 gol)1,29 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Motagua
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%38 5/13%43 3/7
1,5 Üst%77 10/13%86 6/7
2,5 Üst%46 6/13%43 3/7
3,5 Üst%15 2/13%14 1/7
Gol yememe%46 6/13%43 3/7
CD Marathon
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%54 7/13%57 4/7
1,5 Üst%69 9/13%71 5/7
2,5 Üst%46 6/13%43 3/7
3,5 Üst%31 4/13%29 2/7
Gol yememe%38 5/13%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Motagua
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%23 3/13%43 3/7
Berabere%62 8/13%43 3/7
Geride%15 2/13%14 1/7
CD Marathon
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%46 6/13%14 1/7
Berabere%38 5/13%57 4/7
Geride%15 2/13%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Motagua (13 maç)

1/131/X01/20X/14X/X1X/232/122/X02/20

CD Marathon (13 maç)

1/141/X21/20X/12X/X2X/212/112/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Motagua (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 1 0
31-45 4 1
46-60 2 1
61-75 7 0
76-90 4 3

CD Marathon (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 1 1
31-45 7 3
46-60 3 0
61-75 1 3
76-90 3 1

Kartlar

CD Motagua

Sarı 25 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,9)

CD Marathon

Sarı 24 · Kırmızı 4 (13 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:00 TSİ itibarıyla · ligde 79 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

CD Motagua son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. CD Marathon için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 6, yenilen 4.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 54 maçta galibiyetler CD Motagua 25 – CD Marathon 11; 18 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Mayıs 2026, CD Motagua 0-0 CD Marathon.

Sıralama
4. (22 p) – 3. (22 p)
Form (son 5)
MGBGG – BBGGB
H2H (G-B-M)
25-18-11 (54 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,89 – 2,94 – 3,15
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

CD Motagua iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 0,83 gol yedi; CD Marathon dış saha 6 maçta 1,33 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: CD Motagua %50, CD Marathon %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CD Motagua %50, CD Marathon %67. İlk yarıyı önde kapatma: CD Motagua 2/6, CD Marathon 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,89, 0 – 2,94, 2 – 3,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,61, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,77.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 7 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Honduras · Liga Nacional puan durumu · Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1CD Olimpia 131021 348 +2632 GGGGG
2Real Espana 13841 2311 +1228 GMGGB
3CD Motagua 13913 2110 +1128 GGGGG
4CD Marathon 13742 2112 +925 BGBMG
5Olancho 13382 1512 +317 BMBGB
6Lobos Upnfm 13445 1516 -116 BGMGB
7Estrella Roja 13445 2224 -216 MGBGM
8Atlético Choloma 13427 1215 -314 MGGMB
9Génesis 13337 1617 -112 MMMMB
10Atletico Independiente 13265 1121 -1012 BMBMB
11Platense FC 13229 1332 -198 GMMMM
12Juticalpa 132011 1136 -256 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Real Espana 7610 156 +919
2CD Olimpia 6600 233 +2018
3CD Motagua 7601 135 +818
4CD Marathon 6510 133 +1016
5Olancho 7250 117 +411
6Atlético Choloma 7322 75 +211
7Lobos Upnfm 6231 87 +19
8Atletico Independiente 6231 79 -29
9Estrella Roja 7223 1311 +28
10Génesis 7223 86 +28
11Platense FC 6213 510 -57
12Juticalpa 6204 613 -76
#TakımOGBMAYAVP
1CD Olimpia 7421 115 +614
2CD Motagua 6312 85 +310
3Real Espana 6231 85 +39
4CD Marathon 7232 89 -19
5Estrella Roja 6222 913 -48
6Lobos Upnfm 7214 79 -27
7Olancho 6132 45 -16
8Génesis 6114 811 -34
9Atlético Choloma 6105 510 -53
10Atletico Independiente 7034 412 -83
11Platense FC 7016 822 -141
12Juticalpa 7007 523 -180

Güncel değil Puan durumu 06.11.2026 08:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 08:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,89X2,9423,15

Karşılıklı gol

Var1,62Yok1,77

2,5 Alt / Üst

Alt1,61Üst1,78

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga Nacional'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.