Inca Aruba 1-1 Metapan: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Inca Aruba 1–1 Metapan (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.
Paylaş
Maç özeti
Inca Aruba – Metapan maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: A. McKenzie 62' (Inca Aruba); U. Miranda 16' (Metapan).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Inca Aruba üstte · Metapan altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 16' gol: U. Miranda (Metapan)
- 45+2' kırmızı kart: M. Segovia (Metapan)
- 52' kırmızı kart: C. Herrera (Inca Aruba)
- 62' gol: A. McKenzie (Inca Aruba)
Maç olayları
- Inca ArubaMetapan
- Gol A. McKenzie 1–162'
- C. HerreraKırmızı kart52'
- 45+2'M. SegoviaKırmızı kart
- 16'Gol U. Miranda 0–1
- 6'Kaçan penaltı
Inca Aruba iç sahada (10 maç) · Metapan deplasmanda (11 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 1 maç (2026'dan beri)
1 Inca Aruba0 berabere0 Metapan
- Inca Aruba iç sahada 10 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Isidro Metapán deplasmanda 11 maçta 3 galibiyet, 4 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Inca Aruba, iç saha maçlarında 10 maçta yalnız 2 kez kalesini gole kapattı (%20).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (19) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 4/19 | %30 3/10 |
| Beraberlik | %26 5/19 | %30 3/10 |
| Mağlubiyet | %53 10/19 | %40 4/10 |
| Toplam (19) | Dış saha (11) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 9/19 | %27 3/11 |
| Beraberlik | %26 5/19 | %36 4/11 |
| Mağlubiyet | %26 5/19 | %36 4/11 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (19) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,74 (14 gol) | 0,90 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,74 (33 gol) | 1,70 (17 gol) |
| Toplam (19) | Dış saha (11) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,32 (25 gol) | 0,91 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,05 (20 gol) | 1,18 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 10/19 | %60 6/10 |
| 1,5 Üst | %79 15/19 | %80 8/10 |
| 2,5 Üst | %37 7/19 | %50 5/10 |
| 3,5 Üst | %26 5/19 | %30 3/10 |
| Gol yememe | %16 3/19 | %20 2/10 |
| Toplam (19) | Dış saha (11) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 9/19 | %45 5/11 |
| 1,5 Üst | %68 13/19 | %55 6/11 |
| 2,5 Üst | %42 8/19 | %45 5/11 |
| 3,5 Üst | %21 4/19 | %18 2/11 |
| Gol yememe | %32 6/19 | %27 3/11 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (19) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 2/19 | %10 1/10 |
| Berabere | %37 7/19 | %40 4/10 |
| Geride | %53 10/19 | %50 5/10 |
| Toplam (19) | Dış saha (11) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 6/19 | %18 2/11 |
| Berabere | %37 7/19 | %36 4/11 |
| Geride | %32 6/19 | %45 5/11 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Inca Aruba (19 maç)
Metapan (19 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Inca Aruba (18 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 3 | 9 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 5 | 12 |
Metapan (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 9 | 9 |
Kartlar
Inca Aruba
Sarı 0 · Kırmızı 5 (18 maç · maç başı sarı 0,0)
Metapan
Sarı 0 · Kırmızı 2 (17 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:09 TSİ itibarıyla · ligde 111 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiInca Aruba
11. sıra · 17 puan · 19 maç · averaj -19
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMM
- 31.10 Cacahuatique 1–0 Inca Aruba M
- 24.10 Inca Aruba 0–2 Inter M
- 16.10 Firpo 2–0 Inca Aruba M
- 10.10 Inca Aruba 1–4 Platense M
- 05.10 FAS 1–1 Inca Aruba B
Metapan
3. sıra · 32 puan · 19 maç · averaj +5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBMB
Puan durumu 08.11.2026 04:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 03:00: Primera Division (El Salvador) ev sahibi Inca Aruba, konuk ekip Metapan. Puan tablosunda ev sahibi 11. sırada (16 puan), konuk ekip 3. sırada (31 puan).
Form (son 5 maç)
Inca Aruba son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 2 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Metapan için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 4, yenilen 7. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
- Sıralama
- 11. (16 p) – 3. (31 p)
- Form (son 5)
- MMMMB – BMBGM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 4,63 – 3,28 – 1,49
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Inca Aruba 1, Metapan 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 6 Eylül 2026, Metapan 0-1 Inca Aruba.
Gol istatistikleri
Inca Aruba iç saha 9 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,78 gol yedi; Metapan dış saha 10 maçta 0,90 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %56, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Inca Aruba %56, Metapan %40. İlk yarıyı önde kapatma: Inca Aruba 1/9, Metapan 1/10.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,63, 0 – 3,28, 2 – 1,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,61, Üst 1,75. Karşılıklı Gol: Var 1,74, Yok 1,61.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %48; son 5 maçta toplam 6 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
El Salvador · Primera Division puan durumu · Primera Division: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Firpo | 18 | +19 | 36 |
| 2 | FAS | 18 | +10 | 32 |
| 3 | Isidro Metapán | 19 | +5 | 32 |
| 4 | Águila | 18 | +10 | 30 |
| 5 | Inter | 18 | +8 | 27 |
| 6 | Platense | 19 | +3 | 27 |
| 7 | Municipal Limeño | 19 | 0 | 23 |
| 8 | Alianza | 18 | -1 | 23 |
| 9 | Cacahuatique | 19 | -8 | 19 |
| 10 | Atletico Balboa | 18 | -11 | 17 |
| 11 | Inca Aruba | 19 | -19 | 17 |
| 12 | Fuerte San Francisco | 19 | -16 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Firpo | 11 | +17 | 26 |
| 2 | Águila | 9 | +12 | 20 |
| 3 | Isidro Metapán | 8 | +8 | 19 |
| 4 | Alianza | 9 | +5 | 17 |
| 5 | FAS | 8 | +5 | 15 |
| 6 | Inter | 9 | +4 | 12 |
| 7 | Platense | 10 | -3 | 12 |
| 8 | Inca Aruba | 10 | -8 | 12 |
| 9 | Municipal Limeño | 9 | 0 | 10 |
| 10 | Cacahuatique | 10 | -6 | 9 |
| 11 | Atletico Balboa | 9 | -6 | 9 |
| 12 | Fuerte San Francisco | 9 | -6 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FAS | 10 | +5 | 17 |
| 2 | Platense | 9 | +6 | 15 |
| 3 | Inter | 9 | +4 | 15 |
| 4 | Municipal Limeño | 10 | 0 | 13 |
| 5 | Isidro Metapán | 11 | -3 | 13 |
| 6 | Firpo | 7 | +2 | 10 |
| 7 | Cacahuatique | 9 | -2 | 10 |
| 8 | Águila | 9 | -2 | 10 |
| 9 | Atletico Balboa | 9 | -5 | 8 |
| 10 | Alianza | 9 | -6 | 6 |
| 11 | Fuerte San Francisco | 10 | -10 | 5 |
| 12 | Inca Aruba | 9 | -11 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 04:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 06.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
