← Maçlar
El Salvador · Primera Division16 Ekim 2026 · 04:00 TSİ

Angel Firpo 2-0 CD Inca: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Angel Firpo
2–0İY 2–0
CD Inca
Maç sonu

Angel Firpo 2–0 CD Inca (16 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

Angel Firpo – CD Inca maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: M. Cerritos 45', V. Garcia 45+4' (Angel Firpo).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Angel Firpo üstte · CD Inca altta

01530İY607590 45' gol: M. Cerritos (Angel Firpo)45+4' gol: V. Garcia (Angel Firpo)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 45' gol: M. Cerritos (Angel Firpo)
  • 45+4' gol: V. Garcia (Angel Firpo)

Maç olayları

  1. Angel FirpoCD Inca
  2. Gol V. Garcia 2–045+4'
  3. Gol M. Cerritos 1–045'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Angel Firpo
Toplam (18)İç saha (11)
Galibiyet%56 10/18%73 8/11
Beraberlik%33 6/18%18 2/11
Mağlubiyet%11 2/18%9 1/11
CD Inca
Toplam (19)Dış saha (9)
Galibiyet%21 4/19%11 1/9
Beraberlik%26 5/19%22 2/9
Mağlubiyet%53 10/19%67 6/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Angel Firpo
Toplam (18)İç saha (11)
Attığı gol / maç1,78 (32 gol)1,91 (21 gol)
Yediği gol / maç0,72 (13 gol)0,36 (4 gol)
CD Inca
Toplam (19)Dış saha (9)
Attığı gol / maç0,74 (14 gol)0,56 (5 gol)
Yediği gol / maç1,74 (33 gol)1,78 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Angel Firpo
Toplam (18)İç saha (11)
KG Var%44 8/18%27 3/11
1,5 Üst%83 15/18%82 9/11
2,5 Üst%44 8/18%36 4/11
3,5 Üst%28 5/18%18 2/11
Gol yememe%56 10/18%73 8/11
CD Inca
Toplam (19)Dış saha (9)
KG Var%53 10/19%44 4/9
1,5 Üst%79 15/19%78 7/9
2,5 Üst%37 7/19%22 2/9
3,5 Üst%26 5/19%22 2/9
Gol yememe%16 3/19%11 1/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Angel Firpo
Toplam (18)İç saha (11)
Önde%50 9/18%64 7/11
Berabere%33 6/18%27 3/11
Geride%17 3/18%9 1/11
CD Inca
Toplam (19)Dış saha (9)
Önde%11 2/19%11 1/9
Berabere%37 7/19%33 3/9
Geride%53 10/19%56 5/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Angel Firpo (18 maç)

1/191/X01/20X/11X/X5X/202/102/X12/22

CD Inca (19 maç)

1/121/X01/20X/11X/X2X/242/112/X32/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Angel Firpo (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 3 3
31-45 10 4
46-60 2 1
61-75 4 3
76-90 9 1

CD Inca (18 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 4
31-45 3 9
46-60 1 2
61-75 4 4
76-90 5 12

Kartlar

Angel Firpo

Sarı 1 · Kırmızı 2 (17 maç · maç başı sarı 0,1)

CD Inca

Sarı 0 · Kırmızı 5 (18 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:09 TSİ itibarıyla · ligde 111 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Angel Firpo için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 10, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Inca Aruba son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 8 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Angel Firpo 0 – Inca Aruba 0; 1 beraberlik var. Son maç: 17 Ağustos 2026, Inca Aruba 0-0 Angel Firpo.

Sıralama
2. (28 p) – 9. (16 p)
Form (son 5)
GBGGB – MBGBG
H2H (G-B-M)
0-1-0 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %57
iddaa MS 1-0-2
1,18 – 4,77 – 8,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Angel Firpo iç saha 8 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,38 gol yedi; Inca Aruba dış saha 7 maçta 0,71 attı, 1,86 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Angel Firpo %50, Inca Aruba %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Angel Firpo %25, Inca Aruba %57. İlk yarıyı önde kapatma: Angel Firpo 5/8, Inca Aruba 1/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,18, 0 – 4,77, 2 – 8,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,06, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,83, Yok 1,59.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %41; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 12 Ekim 2026 12:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

El Salvador · Primera Division puan durumu · Primera Division: Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Firpo 181062 3213 +1936 GGBBG
2FAS 18954 2919 +1032 GMBMB
3Isidro Metapán 19955 2520 +532 GBMBB
4Águila 18864 3424 +1030 GGBGG
5Inter 18693 2416 +827 BBMGB
6Platense 19766 2522 +327 GGBBM
7Municipal Limeño 19658 2828 023 MGBBB
8Alianza 18585 2324 -123 BBGMM
9Cacahuatique 19478 2129 -819 MBBGG
10Atletico Balboa 18459 1728 -1117 MMBGG
11Inca Aruba 194510 1433 -1917 MMMMB
12Fuerte San Francisco 192710 1834 -1613 GMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Firpo 11821 214 +1726
2Águila 9621 2412 +1220
3Isidro Metapán 8611 157 +819
4Alianza 9450 1510 +517
5FAS 8431 138 +515
6Inter 9261 117 +412
7Platense 10334 1013 -312
8Inca Aruba 10334 917 -812
9Municipal Limeño 9243 1313 010
10Cacahuatique 10235 1117 -69
11Atletico Balboa 9234 410 -69
12Fuerte San Francisco 9225 1016 -68
#TakımOGBMAYAVP
1FAS 10523 1611 +517
2Platense 9432 159 +615
3Inter 9432 139 +415
4Municipal Limeño 10415 1515 013
5Isidro Metapán 11344 1013 -313
6Firpo 7241 119 +210
7Cacahuatique 9243 1012 -210
8Águila 9243 1012 -210
9Atletico Balboa 9225 1318 -58
10Alianza 9135 814 -66
11Fuerte San Francisco 10055 818 -105
12Inca Aruba 9126 516 -115

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,18X4,7728,45

Çifte şans

X22,73

Karşılıklı gol

Var1,83Yok1,59

2,5 Alt / Üst

Alt2,06Üst1,45

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.