Estepona – Tamaraceite
Estepona – Tamaraceite: 8 Kasım 14:00, İspanya · Segunda División RFEF · Grup 4. Bu sezon Estepona evinde 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Tamaraceite deplasmanda 4 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 16 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Estepona | Tamaraceite |
|---|---|---|
| Lig sırası | 11. · 12 puan | 17. · 6 puan |
| Form (son 5) | GGBBM | GMGMM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,80 – 1,80 | 0,50 – 2,25 |
| 2,5 Üst biten | %80 | %25 |
| Karşılıklı gol | %80 | %25 |
| Gol yemediği | %20 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: Estepona iç sahada (5 maç), Tamaraceite deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Estepona iç sahada (5 maç) · Tamaraceite deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Estepona iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Tamaraceite deplasmanda bu sezon kazanamadı: 4 maçta 0 beraberlik, 4 mağlubiyet.
- Tamaraceite, deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiEstepona
11. sıra · 12 puan · 9 maç · averaj -2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBBM
- 01.11 Antoniano 4–1 Estepona M
- 24.10 Estepona 2–2 Ciudad de Lucena B
- 18.10 Marbella 0–0 Estepona B
- 11.10 Estepona 3–2 Atlético Central G
- 03.10 Estepona 3–1 Don Benito G
Tamaraceite
17. sıra · 6 puan · 9 maç · averaj -10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGMM
- 01.11 Tamaraceite 1–3 Xerez M
- 25.10 Atlético Central 1–0 Tamaraceite M
- 18.10 Tamaraceite 3–2 Real Betis II G
- 11.10 Puente Genil 1–0 Tamaraceite M
- 04.10 Tamaraceite 1–0 Antoniano G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Estepona son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Tamaraceite 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-7).
Gol istatistikleri
Estepona iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,80 gol yedi; Tamaraceite dış saha 4 maçta 0,50 attı, 2,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Estepona %80, Tamaraceite %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Estepona %80, Tamaraceite %25. İlk yarıyı önde kapatma: Estepona 2/5, Tamaraceite 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,31, 0 – 3,95, 2 – 5,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,96, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,74.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 16 gol yediler.
- Sıralama
- 11. (12 p) – 17. (6 p)
- Form (son 5)
- MBBGG – MMGMG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,31 – 3,95 – 5,63
Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %78 7/9 | %100 4/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (13 gol) | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (15 gol) | 1,80 (9 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,89 (8 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (18 gol) | 2,25 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %80 4/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %56 5/9 | %40 2/5 |
| Geride | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Geride | %56 5/9 | %75 3/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Estepona (9 maç)
Tamaraceite (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Estepona (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Tamaraceite (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 0 | 3 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Kartlar
Estepona
Sarı 0 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 0,0)
Tamaraceite
Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 4 puan durumu · Group 4
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Recreativo Huelva | 10 | +13 | 21 |
| 2 | Ciudad de Lucena | 10 | +7 | 19 |
| 3 | Don Benito | 9 | +4 | 17 |
| 4 | Badajoz | 10 | +3 | 17 |
| 5 | Real Betis II | 9 | +5 | 15 |
| 6 | Mijas Las Lagunas | 10 | +4 | 15 |
| 7 | Sevilla Atletico | 9 | +2 | 13 |
| 8 | Linares Deportivo | 9 | 0 | 13 |
| 9 | Puente Genil | 9 | +2 | 12 |
| 10 | Xerez | 9 | +1 | 12 |
| 11 | Estepona | 9 | -2 | 12 |
| 12 | Atlético Central | 9 | -3 | 12 |
| 13 | Sanluqueño | 9 | +1 | 10 |
| 14 | Tenerife II | 9 | -3 | 10 |
| 15 | Marbella | 9 | -4 | 7 |
| 16 | Antoniano | 9 | -8 | 6 |
| 17 | Tamaraceite | 9 | -10 | 6 |
| 18 | Las Palmas II | 9 | -12 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Recreativo Huelva | 5 | +11 | 13 |
| 2 | Don Benito | 4 | +6 | 10 |
| 3 | Ciudad de Lucena | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Badajoz | 5 | +2 | 10 |
| 5 | Sevilla Atletico | 5 | +5 | 9 |
| 6 | Atlético Central | 4 | +4 | 9 |
| 7 | Mijas Las Lagunas | 4 | +6 | 8 |
| 8 | Sanluqueño | 4 | +4 | 8 |
| 9 | Puente Genil | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Estepona | 5 | 0 | 8 |
| 11 | Xerez | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Marbella | 5 | +1 | 6 |
| 13 | Tenerife II | 4 | 0 | 6 |
| 14 | Tamaraceite | 5 | -3 | 6 |
| 15 | Real Betis II | 4 | +2 | 5 |
| 16 | Linares Deportivo | 4 | 0 | 5 |
| 17 | Antoniano | 5 | -1 | 5 |
| 18 | Las Palmas II | 5 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Betis II | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Ciudad de Lucena | 5 | +4 | 9 |
| 3 | Recreativo Huelva | 5 | +2 | 8 |
| 4 | Linares Deportivo | 5 | 0 | 8 |
| 5 | Badajoz | 5 | +1 | 7 |
| 6 | Mijas Las Lagunas | 6 | -2 | 7 |
| 7 | Don Benito | 5 | -2 | 7 |
| 8 | Xerez | 4 | +1 | 5 |
| 9 | Puente Genil | 4 | -1 | 4 |
| 10 | Estepona | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Sevilla Atletico | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Tenerife II | 5 | -3 | 4 |
| 13 | Atlético Central | 5 | -7 | 3 |
| 14 | Las Palmas II | 4 | -9 | 3 |
| 15 | Sanluqueño | 5 | -3 | 2 |
| 16 | Marbella | 4 | -5 | 1 |
| 17 | Antoniano | 4 | -7 | 1 |
| 18 | Tamaraceite | 4 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
