← Maçlar
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 418 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

Marbella 0-0 CD Estepona: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Marbella
0–0İY 0–0
CD Estepona
Maç sonu

Marbella 0–0 CD Estepona (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Marbella – CD Estepona maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Marbella
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%11 1/9%20 1/5
Beraberlik%44 4/9%60 3/5
Mağlubiyet%44 4/9%20 1/5
CD Estepona
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%33 3/9%25 1/4
Beraberlik%33 3/9%25 1/4
Mağlubiyet%33 3/9%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Marbella
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,67 (6 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)1,00 (5 gol)
CD Estepona
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,44 (13 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,67 (15 gol)1,50 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Marbella
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%22 2/9%40 2/5
1,5 Üst%44 4/9%60 3/5
2,5 Üst%33 3/9%40 2/5
3,5 Üst%22 2/9%40 2/5
Gol yememe%33 3/9%40 2/5
CD Estepona
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%67 6/9%50 2/4
1,5 Üst%78 7/9%75 3/4
2,5 Üst%67 6/9%50 2/4
3,5 Üst%56 5/9%25 1/4
Gol yememe%33 3/9%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Marbella
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%11 1/9%20 1/5
Berabere%78 7/9%80 4/5
Geride%11 1/9%0 0/5
CD Estepona
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%33 3/9%25 1/4
Berabere%56 5/9%75 3/4
Geride%11 1/9%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Marbella (9 maç)

1/111/X01/20X/10X/X4X/232/102/X02/21

CD Estepona (9 maç)

1/121/X11/20X/11X/X2X/222/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Marbella (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 0 1
31-45 1 1
46-60 2 2
61-75 1 2
76-90 0 3

CD Estepona (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 3 0
31-45 3 3
46-60 1 1
61-75 1 3
76-90 4 3

Kartlar

Marbella

Sarı 0 · Kırmızı 3 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

CD Estepona

Sarı 0 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Marbella için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Estepona 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Marbella 1, Estepona 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 4 Şubat 2024, Marbella 0-0 Estepona.

Sıralama
15. (5 p) – 6. (10 p)
Form (son 5)
MMBGM – GGMGM
H2H (G-B-M)
1-1-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %67
iddaa MS 1-0-2
2,50 – 2,97 – 2,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Marbella bu sezon 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,50 gol yedi; Estepona bu sezon 6 maçta 1,67 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Marbella %33, Estepona %67. İlk yarıyı önde kapatma: Marbella 1/6, Estepona 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,50, 0 – 2,97, 2 – 2,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,61, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,79.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 23:53 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 4 puan durumu · Group 4

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Recreativo Huelva 10631 218 +1321 BBGGB
2Ciudad de Lucena 10541 1710 +719 GGBGB
3Don Benito 9522 1511 +417 MMGBG
4Badajoz 10451 107 +317 GGBBB
5Real Betis II 9432 127 +515 GBMBM
6Mijas Las Lagunas 10361 1814 +415 GGBBB
7Sevilla Atletico 9342 1513 +213 BMBGB
8Linares Deportivo 9342 1010 013 GGBBB
9Puente Genil 9333 97 +212 MGGBB
10Xerez 9333 87 +112 GBMGG
11Estepona 9333 1315 -212 GGBBM
12Atlético Central 9405 1215 -312 MMMGG
13Sanluqueño 9243 1514 +110 BBMGM
14Tenerife II 9315 1114 -310 MBMMM
15Marbella 9144 610 -47 MMBMB
16Antoniano 9135 1018 -86 MMBMG
17Tamaraceite 9207 818 -106 GMGMM
18Las Palmas II 9126 416 -125 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Recreativo Huelva 5410 132 +1113
2Don Benito 4310 93 +610
3Ciudad de Lucena 5311 96 +310
4Badajoz 5311 53 +210
5Sevilla Atletico 5230 105 +59
6Atlético Central 4301 51 +49
7Mijas Las Lagunas 4220 115 +68
8Sanluqueño 4220 106 +48
9Puente Genil 5221 52 +38
10Estepona 5221 99 08
11Xerez 5212 44 07
12Marbella 5131 65 +16
13Tenerife II 4202 66 06
14Tamaraceite 5203 69 -36
15Real Betis II 4121 53 +25
16Linares Deportivo 4121 33 05
17Antoniano 5122 910 -15
18Las Palmas II 5023 25 -32
#TakımOGBMAYAVP
1Real Betis II 5311 74 +310
2Ciudad de Lucena 5230 84 +49
3Recreativo Huelva 5221 86 +28
4Linares Deportivo 5221 77 08
5Badajoz 5140 54 +17
6Mijas Las Lagunas 6141 79 -27
7Don Benito 5212 68 -27
8Xerez 4121 43 +15
9Puente Genil 4112 45 -14
10Estepona 4112 46 -24
11Sevilla Atletico 4112 58 -34
12Tenerife II 5113 58 -34
13Atlético Central 5104 714 -73
14Las Palmas II 4103 211 -93
15Sanluqueño 5023 58 -32
16Marbella 4013 05 -51
17Antoniano 4013 18 -71
18Tamaraceite 4004 29 -70

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,50X2,9722,23

Çifte şans

1X1,34121,19X21,27

Karşılıklı gol

Var1,60Yok1,79

2,5 Alt / Üst

Alt1,61Üst1,78

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 4'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.