İspanya · Tercera División RFEF · Grup 2

Colunga – Langreo

Başlamasına 7 sa 56 dk Başlamadı

Colunga – Langreo: 8 Kasım 14:00, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 2. Bu sezon Colunga evinde 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; Langreo deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 17 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiColungaLangreo
Lig sırası11. · 12 puan13. · 9 puan
Form (son 5)BBMMBBMBGM
Gol (attığı – yediği, ort.)2,00 – 3,001,25 – 1,00
2,5 Üst biten%100%50
Karşılıklı gol%75%75
Gol yemediği%0%25
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: Colunga iç sahada (4 maç), Langreo deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Colunga iç sahada (4 maç) · Langreo deplasmanda (4 maç), bu sezon

2,00 Gol atma maç başı 1,25
3,00 Gol yeme maç başı 1,00
%0 Gol yememe maçların %25
%75 KG Var maçların %75
%100 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Colunga iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Langreo deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Colunga, iç saha maçlarında 4 maçta 4 kez 2,5 üst bitti (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Colunga

11. sıra · 12 puan · 9 maç · averaj -6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMMB

  1. 01.11 Avilés Stadium 1–1 Colunga B
  2. 25.10 Colunga 0–4 Lealtad M
  3. 18.10 Sporting Gijón II 4–0 Colunga M
  4. 10.10 Colunga 5–5 Praviano B
  5. 03.10 L'Entregu 0–0 Colunga B
Deplasman

Langreo

13. sıra · 9 puan · 9 maç · averaj -3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBGM

  1. 01.11 Langreo 0–1 Caudal M
  2. 24.10 Langreo 1–0 Llanes G
  3. 18.10 Avilés Stadium 0–0 Langreo B
  4. 10.10 Langreo 0–1 Lealtad M
  5. 04.10 Sporting Gijón II 1–1 Langreo B

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Colunga son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 14 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Langreo için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 2, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Colunga iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 3,00 gol yedi; Langreo dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Colunga %100, Langreo %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Colunga %75, Langreo %75. İlk yarıyı önde kapatma: Colunga 1/4, Langreo 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,71, 0 – 3,29, 2 – 1,47. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,67, Üst 1,67. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,66.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 17 gol yediler.

Sıralama
11. (12 p) – 13. (9 p)
Form (son 5)
BMMBB – MGBMB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
iddaa MS 1-0-2
4,71 – 3,29 – 1,47

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Colunga
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%33 3/9%25 1/4
Beraberlik%33 3/9%25 1/4
Mağlubiyet%33 3/9%50 2/4
Langreo
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%33 3/9%25 1/4
Beraberlik%33 3/9%50 2/4
Mağlubiyet%33 3/9%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Colunga
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,67 (15 gol)2,00 (8 gol)
Yediği gol / maç2,33 (21 gol)3,00 (12 gol)
Langreo
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)1,00 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Colunga
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%67 6/9%75 3/4
1,5 Üst%89 8/9%100 4/4
2,5 Üst%78 7/9%100 4/4
3,5 Üst%44 4/9%50 2/4
Gol yememe%11 1/9%0 0/4
Langreo
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%56 5/9%75 3/4
1,5 Üst%56 5/9%75 3/4
2,5 Üst%44 4/9%50 2/4
3,5 Üst%33 3/9%25 1/4
Gol yememe%22 2/9%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Colunga
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%33 3/9%25 1/4
Geride%44 4/9%50 2/4
Langreo
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%11 1/9%0 0/4
Berabere%56 5/9%75 3/4
Geride%33 3/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Colunga (9 maç)

1/121/X01/20X/10X/X2X/212/112/X12/22

Langreo (9 maç)

1/101/X11/20X/12X/X2X/212/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Colunga (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 2
31-45 0 3
46-60 1 1
61-75 2 2
76-90 3 4

Langreo (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 1
31-45 2 3
46-60 2 3
61-75 3 0
76-90 3 2

Kartlar

Colunga

Sarı 0 · Kırmızı 1 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

Langreo

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Tercera: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Covadonga 9621 239 +1420 GMGGB
2Sporting Gijón II 9621 168 +820 BBGGM
3Caudal 9531 128 +418 BBBGG
4Lealtad 9522 134 +917 GGBGG
5Condal 9450 124 +817 BGBBB
6Gijón Industrial 10523 1611 +517 BGMGG
7Mosconia 9432 1513 +215 BBMGM
8San Martín 9432 1313 015 GGBGG
9Praviano 10424 2115 +614 BGMGM
10Siero 10406 1114 -312 GMMMM
11Colunga 9333 1521 -612 BBMMB
12Avilés Stadium 10325 813 -511 GBMBG
13Langreo 9234 811 -39 BMBGM
14Ceares 9225 1214 -28 MBMBG
15Llanes 9144 916 -77 BMBMG
16Astur 9054 915 -65 BBBBM
17L'Entregu 9126 517 -125 BMBMM
18Andes 9036 618 -123 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Covadonga 5410 152 +1313
2Sporting Gijón II 5311 94 +510
3Mosconia 4310 83 +510
4Caudal 4310 73 +410
5Siero 5302 84 +49
6Lealtad 5221 73 +48
7Condal 4220 30 +38
8Praviano 5212 117 +47
9Gijón Industrial 5212 66 07
10San Martín 4211 78 -17
11Ceares 5203 98 +16
12Llanes 5131 69 -36
13Avilés Stadium 5122 45 -15
14Colunga 4112 812 -44
15Langreo 5113 37 -44
16Andes 4022 59 -42
17Astur 4022 15 -42
18L'Entregu 5023 39 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Gijón Industrial 5311 105 +510
2Sporting Gijón II 4310 74 +310
3Condal 5230 94 +59
4Lealtad 4301 61 +59
5San Martín 5221 65 +18
6Caudal 5221 55 08
7Colunga 5221 79 -28
8Praviano 5212 108 +27
9Covadonga 4211 87 +17
10Avilés Stadium 5203 48 -46
11Langreo 4121 54 +15
12Mosconia 5122 710 -35
13Astur 5032 810 -23
14L'Entregu 4103 28 -63
15Siero 5104 310 -73
16Ceares 4022 36 -32
17Llanes 4013 37 -41
18Andes 5014 19 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Colunga4,71
X · Beraberlik3,29
2 · Langreo1,47

2,5 Alt / Üst

Alt1,67
Üst1,67

Karşılıklı gol

Var1,67
Yok1,66
Tüm marketler (5)

Çifte Şans

1 ve 01,841 ve 21,130 ve 2–

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,9203,2522,37

Ev Sahibi Alt/Üst 0.5

Alt2,00Üst1,43

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,79Üst1,57

Tek / Çift

Tek1,74Çift1,62