İspanya · Segunda División RFEF · Grup 2

Arnedo – Náxara

Başlamasına 12 sa 26 dk Başlamadı

Arnedo – Náxara: 8 Kasım 18:30, İspanya · Segunda División RFEF · Grup 2. Bu sezon Arnedo evinde 5 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet; Náxara deplasmanda 4 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 12 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiArnedoNáxara
Lig sırası18. · 3 puan15. · 6 puan
Form (son 5)MBBBMBGBMB
Gol (attığı – yediği, ort.)1,00 – 2,000,25 – 2,50
2,5 Üst biten%60%50
Karşılıklı gol%80%25
Gol yemediği%0%0
Aralarında (G-B-M)2-0-2 (4 maç, Arnedo bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Arnedo iç sahada (5 maç), Náxara deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Arnedo iç sahada (5 maç) · Náxara deplasmanda (4 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 0,25
2,00 Gol yeme maç başı 2,50
%0 Gol yememe maçların %0
%80 KG Var maçların %25
%60 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Arnedo iç sahada bu sezon kazanamadı: 5 maçta 2 beraberlik, 3 mağlubiyet.
  • Náxara deplasmanda bu sezon kazanamadı: 4 maçta 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.
  • Arnedo, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Arnedo

18. sıra · 3 puan · 9 maç · averaj -14

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBBBM

  1. 31.10 Barcelona B 2–1 Arnedo M
  2. 24.10 Arnedo 1–1 Calamocha B
  3. 18.10 Arnedo 2–2 Tudelano B
  4. 10.10 Utebo 0–0 Arnedo B
  5. 04.10 Arnedo 1–2 Ebro M
Deplasman

Náxara

15. sıra · 6 puan · 8 maç · averaj -9

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBMB

  1. 31.10 Náxara 1–1 Utebo B
  2. 25.10 Girona II 3–0 Náxara M
  3. 18.10 SD Logroñés 1–1 Náxara B
  4. 10.10 Náxara 1–0 Peña Sport G
  5. 27.09 Náxara 0–0 Barbastro B

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Arnedo 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-7). Náxara son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 3 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Arnedo 2 – Náxara 2; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,25 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Şubat 2025, Náxara 4-0 Arnedo.

Gol istatistikleri

Arnedo iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Náxara dış saha 4 maçta 0,25 attı, 2,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Arnedo %60, Náxara %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Arnedo %80, Náxara %25. İlk yarıyı önde kapatma: Arnedo 1/5, Náxara 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,17, 0 – 3,00, 2 – 2,50. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,81.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 12 gol yediler.

Sıralama
18. (3 p) – 15. (6 p)
Form (son 5)
MBBBM – BMBGB
H2H (G-B-M)
2-0-2 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %25
iddaa MS 1-0-2
2,17 – 3,00 – 2,50

Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Arnedo
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%0 0/9%0 0/5
Beraberlik%33 3/9%40 2/5
Mağlubiyet%67 6/9%60 3/5
Náxara
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%13 1/8%0 0/4
Beraberlik%38 3/8%25 1/4
Mağlubiyet%50 4/8%75 3/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Arnedo
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,78 (7 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç2,33 (21 gol)2,00 (10 gol)
Náxara
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,50 (4 gol)0,25 (1 gol)
Yediği gol / maç1,62 (13 gol)2,50 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Arnedo
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%67 6/9%80 4/5
1,5 Üst%78 7/9%80 4/5
2,5 Üst%67 6/9%60 3/5
3,5 Üst%44 4/9%40 2/5
Gol yememe%11 1/9%0 0/5
Náxara
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%38 3/8%25 1/4
1,5 Üst%63 5/8%75 3/4
2,5 Üst%38 3/8%50 2/4
3,5 Üst%13 1/8%25 1/4
Gol yememe%25 2/8%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Arnedo
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%11 1/9%20 1/5
Berabere%44 4/9%40 2/5
Geride%44 4/9%40 2/5
Náxara
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%0 0/8%0 0/4
Berabere%50 4/8%25 1/4
Geride%50 4/8%75 3/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Arnedo (9 maç)

1/101/X11/20X/10X/X2X/222/102/X02/24

Náxara (8 maç)

1/101/X01/20X/11X/X2X/212/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Arnedo (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 3
31-45 0 6
46-60 0 2
61-75 1 1
76-90 0 3

Náxara (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 0 1
31-45 0 2
46-60 1 0
61-75 1 2
76-90 0 5

Kartlar

Arnedo

Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

Náxara

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda Rfef: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Barcelona B 9711 175 +1222 GGGMG
2Terrassa 10631 125 +721 GGBGG
3Espanyol II 8611 206 +1419 GGBGG
4Olot 9531 158 +718 GBBGG
5Osasuna II 9522 125 +717 GBBMG
6Girona II 9513 1712 +516 MGMGG
7Manresa 9423 148 +614 GBBGM
8Ebro 9423 1310 +314 GGMMB
9Peña Sport 10334 1315 -212 MBBGM
10Reddis 9324 912 -311 MGBBM
11Utebo 9162 89 -19 BBMBB
12Tudelano 9234 1114 -39 MMBBM
13UD Logroñés II 9234 915 -69 MGMBM
14Barbastro 9153 810 -28 BMBBM
15Náxara 8134 413 -96 BGBMB
16SD Logroñés 9054 715 -85 MMBBB
17Calamocha 9126 518 -135 MMBBM
18Arnedo 9036 721 -143 MBBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Barcelona B 5500 142 +1215
2Osasuna II 5410 91 +813
3Terrassa 4310 61 +510
4Ebro 5311 73 +410
5Espanyol II 3300 110 +119
6Girona II 4301 105 +59
7Peña Sport 5221 106 +48
8Olot 5221 75 +28
9Manresa 4211 53 +27
10Náxara 4121 33 05
11Barbastro 5122 67 -15
12Tudelano 5122 57 -25
13UD Logroñés II 4112 58 -34
14Reddis 4112 36 -34
15Calamocha 5113 48 -44
16Utebo 4031 23 -13
17SD Logroñés 5032 47 -33
18Arnedo 5023 510 -52
#TakımOGBMAYAVP
1Terrassa 6321 64 +211
2Olot 4310 83 +510
3Espanyol II 5311 96 +310
4Manresa 5212 95 +47
5Girona II 5212 77 07
6Reddis 5212 66 07
7Barcelona B 4211 33 07
8Utebo 5131 66 06
9UD Logroñés II 5122 47 -35
10Ebro 4112 67 -14
11Tudelano 4112 67 -14
12Osasuna II 4112 34 -14
13Peña Sport 5113 39 -64
14Barbastro 4031 23 -13
15SD Logroñés 4022 38 -52
16Arnedo 4013 211 -91
17Calamocha 4013 110 -91
18Náxara 4013 110 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Arnedo2,17
X · Beraberlik3,00
2 · Náxara2,50

2,5 Alt / Üst

Alt1,64
Üst1,71

Karşılıklı gol

Var1,56
Yok1,81
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,251 ve 21,170 ve 21,35

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,26Üst2,48

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,85Yok1,07

Handikaplı Maç Sonucu -1

14,1903,6721,35

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,46Üst1,95

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,32Üst2,27

1. Yarı Sonucu

12,7701,9423,11

2. Yarı Sonucu

12,5002,3022,77

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,54Üst1,83

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,151 ve 21,440 ve 21,20

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,07

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63