← Maçlar
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 218 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

CD Arnedo 2-2 CD Tudelano: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Arnedo
2–2İY 1–1
CD Tudelano
Maç sonu

CD Arnedo 2–2 CD Tudelano (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

CD Arnedo – CD Tudelano maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Arnedo
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%0 0/9%0 0/5
Beraberlik%33 3/9%40 2/5
Mağlubiyet%67 6/9%60 3/5
CD Tudelano
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%22 2/9%25 1/4
Beraberlik%33 3/9%25 1/4
Mağlubiyet%44 4/9%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Arnedo
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,78 (7 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç2,33 (21 gol)2,00 (10 gol)
CD Tudelano
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç1,56 (14 gol)1,75 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Arnedo
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%67 6/9%80 4/5
1,5 Üst%78 7/9%80 4/5
2,5 Üst%67 6/9%60 3/5
3,5 Üst%44 4/9%40 2/5
Gol yememe%11 1/9%0 0/5
CD Tudelano
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%67 6/9%50 2/4
1,5 Üst%89 8/9%100 4/4
2,5 Üst%67 6/9%75 3/4
3,5 Üst%33 3/9%50 2/4
Gol yememe%22 2/9%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Arnedo
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%11 1/9%20 1/5
Berabere%44 4/9%40 2/5
Geride%44 4/9%40 2/5
CD Tudelano
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%56 5/9%50 2/4
Berabere%33 3/9%50 2/4
Geride%11 1/9%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Arnedo (9 maç)

1/101/X11/20X/10X/X2X/222/102/X02/24

CD Tudelano (9 maç)

1/121/X11/22X/10X/X2X/212/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Arnedo (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 3
31-45 0 6
46-60 0 2
61-75 1 1
76-90 0 3

CD Tudelano (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 3 0
31-45 1 0
46-60 0 2
61-75 2 1
76-90 0 3

Kartlar

CD Arnedo

Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

CD Tudelano

Sarı 0 · Kırmızı 1 (4 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Arnedo 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 2-12). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Tudelano son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Arnedo 0 – Tudelano 2; 0 beraberlik var. Son maç: 16 Nisan 2023, Arnedo 0-2 Tudelano.

Sıralama
18. (1 p) – 11. (7 p)
Form (son 5)
BMMMM – MMGGM
H2H (G-B-M)
0-0-2 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %83
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %67
iddaa MS 1-0-2
4,02 – 3,16 – 1,62
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Arnedo bu sezon 6 maçta maç başına 0,50 gol attı, 2,67 gol yedi; Tudelano bu sezon 6 maçta 1,33 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Arnedo %50, Tudelano %67. İlk yarıyı önde kapatma: Arnedo 0/6, Tudelano 4/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,02, 0 – 3,16, 2 – 1,62. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,59, Üst 1,80. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,66.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 13:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda Rfef: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Barcelona B 9711 175 +1222 GGGMG
2Terrassa 10631 125 +721 GGBGG
3Espanyol II 8611 206 +1419 GGBGG
4Olot 9531 158 +718 GBBGG
5Osasuna II 9522 125 +717 GBBMG
6Girona II 9513 1712 +516 MGMGG
7Manresa 9423 148 +614 GBBGM
8Ebro 9423 1310 +314 GGMMB
9Peña Sport 10334 1315 -212 MBBGM
10Reddis 9324 912 -311 MGBBM
11Utebo 9162 89 -19 BBMBB
12Tudelano 9234 1114 -39 MMBBM
13UD Logroñés II 9234 915 -69 MGMBM
14Barbastro 9153 810 -28 BMBBM
15Náxara 8134 413 -96 BGBMB
16SD Logroñés 9054 715 -85 MMBBB
17Calamocha 9126 518 -135 MMBBM
18Arnedo 9036 721 -143 MBBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Barcelona B 5500 142 +1215
2Osasuna II 5410 91 +813
3Terrassa 4310 61 +510
4Ebro 5311 73 +410
5Espanyol II 3300 110 +119
6Girona II 4301 105 +59
7Peña Sport 5221 106 +48
8Olot 5221 75 +28
9Manresa 4211 53 +27
10Náxara 4121 33 05
11Barbastro 5122 67 -15
12Tudelano 5122 57 -25
13UD Logroñés II 4112 58 -34
14Reddis 4112 36 -34
15Calamocha 5113 48 -44
16Utebo 4031 23 -13
17SD Logroñés 5032 47 -33
18Arnedo 5023 510 -52
#TakımOGBMAYAVP
1Terrassa 6321 64 +211
2Olot 4310 83 +510
3Espanyol II 5311 96 +310
4Manresa 5212 95 +47
5Girona II 5212 77 07
6Reddis 5212 66 07
7Barcelona B 4211 33 07
8Utebo 5131 66 06
9UD Logroñés II 5122 47 -35
10Ebro 4112 67 -14
11Tudelano 4112 67 -14
12Osasuna II 4112 34 -14
13Peña Sport 5113 39 -64
14Barbastro 4031 23 -13
15SD Logroñés 4022 38 -52
16Arnedo 4013 211 -91
17Calamocha 4013 110 -91
18Náxara 4013 110 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

14,02X3,1621,62

Çifte şans

1X1,71121,16X21,08

Karşılıklı gol

Var1,71Yok1,66

2,5 Alt / Üst

Alt1,59Üst1,80

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.