Casertana 1-0 SSD Casarano Calcio: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Casertana 1–0 SSD Casarano Calcio (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
Casertana – SSD Casarano Calcio maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: S. Pezzella 10' (Casertana).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadio Alberto Pinto, Caserta
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Casertana üstte · SSD Casarano Calcio altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' gol: S. Pezzella (Casertana)
- 13' sarı kart: S. Oukhadda (Casertana)
- 15' sarı kart: F. Vezzoni (Casertana)
- 22' kırmızı kart: E. Matino (SSD Casarano Calcio)
- 26' sarı kart: J. Manconi (Casertana)
- 38' sarı kart: C. Chirico (SSD Casarano Calcio)
- 46' oyuncu değişikliği: S. Oukhadda ↔ G. Favale (Casertana)
- 46' oyuncu değişikliği: R. Maiello ↔ F. Giraudo (SSD Casarano Calcio)
- 63' oyuncu değişikliği: F. Vezzoni ↔ E. Piovanello (Casertana)
- 63' oyuncu değişikliği: I. Kontek ↔ G. Rocchi (Casertana)
- 68' oyuncu değişikliği: G. Logoluso (SSD Casarano Calcio)
- 68' oyuncu değişikliği: C. Chirico ↔ B. Gyamfi (SSD Casarano Calcio)
- 71' sarı kart: F. Di Tacchio (Casertana)
- 73' oyuncu değişikliği: F. Di Tacchio ↔ S. Girelli (Casertana)
- 77' oyuncu değişikliği: C. Cuzzarella ↔ B. Knezovic (SSD Casarano Calcio)
- 83' oyuncu değişikliği: P. Ciotti ↔ C. Patierno (SSD Casarano Calcio)
- 83' oyuncu değişikliği: D. Mehic ↔ J. Ajayi (Casertana)
Maç olayları
- CasertanaSSD Casarano Calcio
- 83'P. Ciotti ↔ C. PatiernoOyuncu değişikliği
- D. Mehic ↔ J. AjayiOyuncu değişikliği83'
- 77'C. Cuzzarella ↔ B. KnezovicOyuncu değişikliği
- F. Di Tacchio ↔ S. GirelliOyuncu değişikliği73'
- F. Di TacchioSarı kart71'
- 68'G. LogolusoOyuncu değişikliği
- 68'C. Chirico ↔ B. GyamfiOyuncu değişikliği
- F. Vezzoni ↔ E. PiovanelloOyuncu değişikliği63'
- I. Kontek ↔ G. RocchiOyuncu değişikliği63'
- S. Oukhadda ↔ G. FavaleOyuncu değişikliği46'
- 46'R. Maiello ↔ F. GiraudoOyuncu değişikliği
- 38'C. ChiricoSarı kart
- J. ManconiSarı kart26'
- 22'E. MatinoKırmızı kart
- F. VezzoniSarı kart15'
- S. OukhaddaSarı kart13'
- Gol S. Pezzella 1–010'
Casertana iç sahada (7 maç) · SSD Casarano Calcio deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 4 maç (2021'den beri)
1 Casertana0 berabere3 SSD Casarano Calcio
- Casertana iç sahada 7 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Casarano deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Casarano, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (17 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (15 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,15 (15 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol) | 2,00 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Geride | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Berabere | %69 9/13 | %71 5/7 |
| Geride | %15 2/13 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Casertana (13 maç)
SSD Casarano Calcio (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Casertana (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 2 | 4 |
SSD Casarano Calcio (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 4 |
| 31-45 | 6 | 1 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 6 |
| 76-90 | 7 | 5 |
Kartlar
Casertana
Sarı 23 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
SSD Casarano Calcio
Sarı 29 · Kırmızı 4 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiCasertana
7. sıra · 20 puan · 13 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBBM
SSD Casarano Calcio
15. sıra · 15 puan · 13 maç · averaj -6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMGB
- 02.11 SSD Casarano Calcio 2–2 Foggia B
- 26.10 Crotone 0–1 SSD Casarano Calcio G
- 18.10 Cavese 5–2 SSD Casarano Calcio M
- 11.10 SSD Casarano Calcio 0–0 Salernitana B
- 03.10 Sorrento 2–0 SSD Casarano Calcio M
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Casertana ile SSD Casarano Calcio, Serie C · Grup C (İtalya) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 16:30 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Casertana 10., SSD Casarano Calcio 14.; iki takım arasında 2 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Casertana son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. SSD Casarano Calcio için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 9.
- Sıralama
- 10. (17 p) – 14. (15 p)
- Form (son 5)
- MBBGM – BGMBM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-3 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,66 – 3,24 – 3,51
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Casertana 1 – SSD Casarano Calcio 3; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Şubat 2026, SSD Casarano Calcio 3-2 Casertana.
Gol istatistikleri
Casertana iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,50 gol yedi; SSD Casarano Calcio dış saha 6 maçta 0,83 attı, 2,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Casertana %83, SSD Casarano Calcio %50. İlk yarıyı önde kapatma: Casertana 2/6, SSD Casarano Calcio 0/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,66, 0 – 3,24, 2 – 3,51. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,88.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İtalya · Serie C · Grup C puan durumu · Serie C: Girone C
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Potenza | 12 | +15 | 29 |
| 2 | Bari | 12 | +7 | 22 |
| 3 | Scafatese | 13 | +5 | 21 |
| 4 | Audace Cerignola | 13 | +5 | 20 |
| 5 | Sorrento | 12 | +3 | 20 |
| 6 | Inter U23 | 13 | +2 | 20 |
| 7 | Casertana | 13 | +2 | 20 |
| 8 | Catania | 12 | +11 | 19 |
| 9 | SS Monopoli | 12 | +4 | 19 |
| 10 | AZ Picerno | 12 | +3 | 18 |
| 11 | Giugliano | 13 | -12 | 16 |
| 12 | Cavese | 12 | +1 | 15 |
| 13 | Salernitana | 13 | -2 | 15 |
| 14 | Foggia | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Casarano | 13 | -6 | 15 |
| 16 | Team Altamura | 12 | -6 | 15 |
| 17 | Barletta | 12 | -3 | 12 |
| 18 | Savoia | 12 | -5 | 12 |
| 19 | Cosenza | 12 | -13 | 9 |
| 20 | Crotone | 13 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Potenza | 6 | +11 | 18 |
| 2 | Bari | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Audace Cerignola | 6 | +11 | 14 |
| 4 | Scafatese | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Giugliano | 7 | +1 | 13 |
| 6 | Cavese | 6 | +7 | 12 |
| 7 | AZ Picerno | 6 | +5 | 12 |
| 8 | Casertana | 7 | +3 | 12 |
| 9 | Salernitana | 7 | +3 | 12 |
| 10 | SS Monopoli | 5 | +5 | 11 |
| 11 | Casarano | 6 | +3 | 11 |
| 12 | Inter U23 | 7 | 0 | 11 |
| 13 | Catania | 6 | +9 | 10 |
| 14 | Sorrento | 6 | +2 | 10 |
| 15 | Barletta | 6 | +1 | 9 |
| 16 | Foggia | 6 | -1 | 8 |
| 17 | Team Altamura | 6 | -6 | 7 |
| 18 | Savoia | 5 | 0 | 6 |
| 19 | Cosenza | 6 | -4 | 5 |
| 20 | Crotone | 7 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Potenza | 6 | +4 | 11 |
| 2 | Sorrento | 6 | +1 | 10 |
| 3 | Catania | 6 | +2 | 9 |
| 4 | Inter U23 | 6 | +2 | 9 |
| 5 | Scafatese | 7 | 0 | 8 |
| 6 | Team Altamura | 6 | 0 | 8 |
| 7 | SS Monopoli | 7 | -1 | 8 |
| 8 | Casertana | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Bari | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Foggia | 6 | -1 | 7 |
| 11 | AZ Picerno | 6 | -2 | 6 |
| 12 | Savoia | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Audace Cerignola | 7 | -6 | 6 |
| 14 | Cosenza | 6 | -9 | 4 |
| 15 | Casarano | 7 | -9 | 4 |
| 16 | Barletta | 6 | -4 | 3 |
| 17 | Crotone | 6 | -4 | 3 |
| 18 | Salernitana | 6 | -5 | 3 |
| 19 | Cavese | 6 | -6 | 3 |
| 20 | Giugliano | 6 | -13 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (20)
Deplasman Alt/Üst 0.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
Tek / Çift
