İspanya · Tercera División RFEF · Grup 16

Casalarreina – Yagüe

Başlamasına 7 sa 1 dk Başlamadı

Casalarreina – Yagüe: 8 Kasım 13:30, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 16. Bu sezon Casalarreina evinde 4 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet; Yagüe deplasmanda 4 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 25 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiCasalarreinaYagüe
Lig sırası18. · 3 puan12. · 9 puan
Form (son 5)MMMMMGMMMG
Gol (attığı – yediği, ort.)0,50 – 2,750,25 – 3,25
2,5 Üst biten%75%100
Karşılıklı gol%50%25
Gol yemediği%0%0
Aralarında (G-B-M)7-0-3 (10 maç, Casalarreina bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Casalarreina iç sahada (4 maç), Yagüe deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Casalarreina iç sahada (4 maç) · Yagüe deplasmanda (4 maç), bu sezon

0,50 Gol atma maç başı 0,25
2,75 Gol yeme maç başı 3,25
%0 Gol yememe maçların %0
%50 KG Var maçların %25
%75 2.5 Üst maçların %100

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Casalarreina iç sahada bu sezon kazanamadı: 4 maçta 0 beraberlik, 4 mağlubiyet.
  • Yagüe deplasmanda bu sezon kazanamadı: 4 maçta 0 beraberlik, 4 mağlubiyet.
  • Casalarreina, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Casalarreina

18. sıra · 3 puan · 9 maç · averaj -17

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMM

  1. 01.11 Calahorra 3–0 Casalarreina M
  2. 25.10 Casalarreina 1–2 Anguiano M
  3. 18.10 Haro Deportivo 5–1 Casalarreina M
  4. 11.10 Casalarreina 0–1 Alfaro M
  5. 04.10 Calasancio 2–1 Casalarreina M
Deplasman

Yagüe

12. sıra · 9 puan · 9 maç · averaj -10

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMMG

  1. 31.10 Yagüe 4–0 Pradejón G
  2. 25.10 Calahorra 5–0 Yagüe M
  3. 17.10 Yagüe 0–3 San Marcial M
  4. 10.10 Anguiano 3–0 Yagüe M
  5. 03.10 Yagüe 2–1 Cenicero G

Puan durumu 02.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Casalarreina son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 3 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Yagüe son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Casalarreina 7 – Yagüe 3; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Şubat 2025, Casalarreina 1-2 Yagüe.

Gol istatistikleri

Casalarreina iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 2,75 gol yedi; Yagüe dış saha 4 maçta 0,25 attı, 3,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Casalarreina %50, Yagüe %25. İlk yarıyı önde kapatma: Casalarreina 1/4, Yagüe 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,51, 0 – 3,03, 2 – 2,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,83, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,02.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 25 gol yediler.

Sıralama
18. (3 p) – 12. (9 p)
Form (son 5)
MMMMM – GMMMG
H2H (G-B-M)
7-0-3 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %25
iddaa MS 1-0-2
2,51 – 3,03 – 2,15

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Casalarreina
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%11 1/9%0 0/4
Beraberlik%0 0/9%0 0/4
Mağlubiyet%89 8/9%100 4/4
Yagüe
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%33 3/9%0 0/4
Beraberlik%0 0/9%0 0/4
Mağlubiyet%67 6/9%100 4/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Casalarreina
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,67 (6 gol)0,50 (2 gol)
Yediği gol / maç2,56 (23 gol)2,75 (11 gol)
Yagüe
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)0,25 (1 gol)
Yediği gol / maç2,11 (19 gol)3,25 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Casalarreina
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%56 5/9%50 2/4
1,5 Üst%78 7/9%75 3/4
2,5 Üst%78 7/9%75 3/4
3,5 Üst%22 2/9%25 1/4
Gol yememe%0 0/9%0 0/4
Yagüe
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%33 3/9%25 1/4
1,5 Üst%89 8/9%100 4/4
2,5 Üst%89 8/9%100 4/4
3,5 Üst%22 2/9%25 1/4
Gol yememe%22 2/9%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Casalarreina
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%11 1/9%0 0/4
Geride%67 6/9%75 3/4
Yagüe
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%22 2/9%0 0/4
Berabere%44 4/9%50 2/4
Geride%33 3/9%50 2/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Casalarreina (9 maç)

1/111/X01/21X/10X/X0X/212/102/X02/26

Yagüe (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X0X/232/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Casalarreina (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 6
16-30 2 2
31-45 0 4
46-60 2 0
61-75 0 2
76-90 0 8

Yagüe (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 2
31-45 6 5
46-60 1 4
61-75 0 4
76-90 0 3

Kartlar

Casalarreina

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Yagüe

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 16 puan durumu · Tercera: Group 16

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Haro Deportivo 9711 2213 +922 GMGGG
2La Calzada 9702 1511 +421 GMGGG
3Alfaro 9612 128 +419 GGGMG
4Calahorra 9603 2610 +1618 MGMGG
5Berceo 9603 2111 +1018 GGMMG
6Anguiano 9522 167 +917 MGGGG
7Varea 9441 85 +316 BGGGM
8Agoncillo 9432 1812 +615 GMBGG
9San Marcial 9432 127 +515 BGGGM
10Oyonesa 9423 1411 +314 BGGMG
11Pradejón 9414 1012 -213 MGGMM
12Yagüe 9306 919 -109 GMMMG
13Calasancio 9225 918 -98 GMMGM
14River Ebro 9216 919 -107 BMMGM
15Comillas 9135 612 -66 MMBMM
16Cenicero 9126 816 -85 MMMMM
17Vianés 9117 1017 -74 MGMMM
18Casalarreina 9108 623 -173 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Calahorra 5500 190 +1915
2Haro Deportivo 5500 166 +1015
3La Calzada 5500 105 +515
4Alfaro 5401 74 +312
5Anguiano 5311 113 +810
6Oyonesa 5311 94 +510
7Varea 4310 30 +310
8Berceo 4301 155 +109
9Yagüe 5302 86 +29
10San Marcial 4220 42 +28
11Agoncillo 5221 98 +18
12River Ebro 4202 77 06
13Calasancio 5122 45 -15
14Vianés 4112 87 +14
15Pradejón 4112 45 -14
16Cenicero 4112 46 -24
17Comillas 4013 16 -51
18Casalarreina 4004 211 -90
#TakımOGBMAYAVP
1Berceo 5302 66 09
2Pradejón 5302 67 -19
3Agoncillo 4211 94 +57
4San Marcial 5212 85 +37
5Alfaro 4211 54 +17
6Anguiano 4211 54 +17
7Haro Deportivo 4211 67 -17
8Varea 5131 55 06
9La Calzada 4202 56 -16
10Comillas 5122 56 -15
11Oyonesa 4112 57 -24
12Calahorra 4103 710 -33
13Calasancio 4103 513 -83
14Casalarreina 5104 412 -83
15Cenicero 5014 410 -61
16River Ebro 5014 212 -101
17Vianés 5005 210 -80
18Yagüe 4004 113 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 00:09 TSİ.

Puan durumu 02.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Casalarreina2,51
X · Beraberlik3,03
2 · Yagüe2,15

2,5 Alt / Üst

Alt1,83
Üst1,54

Karşılıklı gol

Var1,42
Yok2,02
Tüm marketler (5)

Çifte Şans

1 ve 01,351 ve 21,170 ve 21,25

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,05

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,51Üst1,87

Tek / Çift

Tek1,75Çift1,61

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,3603,8123,96