← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 1617 Ekim 2026 · 19:30 TSİ

Yague CF 0-3 CD San Marcial: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Yague CF
0–3İY 0–1
CD San Marcial
Maç sonu

Yague CF 0–3 CD San Marcial (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Yague CF – CD San Marcial maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: M. Salazar 28', D. Riano 48', P. Lombardo 90+3' (CD San Marcial).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Yague CF üstte · CD San Marcial altta

01530İY607590 28' gol: M. Salazar (CD San Marcial)48' gol: D. Riano (CD San Marcial)90+3' gol: P. Lombardo (CD San Marcial)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 28' gol: M. Salazar (CD San Marcial)
  • 48' gol: D. Riano (CD San Marcial)
  • 90+3' gol: P. Lombardo (CD San Marcial)

Maç olayları

  1. Yague CFCD San Marcial
  2. 90+3'Gol P. Lombardo 0–3
  3. 48'Gol D. Riano 0–2
  4. 28'Gol M. Salazar 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Yague CF
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%33 3/9%60 3/5
Beraberlik%0 0/9%0 0/5
Mağlubiyet%67 6/9%40 2/5
CD San Marcial
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%44 4/9%40 2/5
Beraberlik%33 3/9%20 1/5
Mağlubiyet%22 2/9%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Yague CF
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç2,11 (19 gol)1,20 (6 gol)
CD San Marcial
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç0,78 (7 gol)1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Yague CF
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%33 3/9%40 2/5
1,5 Üst%89 8/9%80 4/5
2,5 Üst%89 8/9%80 4/5
3,5 Üst%22 2/9%20 1/5
Gol yememe%22 2/9%40 2/5
CD San Marcial
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%56 5/9%60 3/5
1,5 Üst%67 6/9%80 4/5
2,5 Üst%44 4/9%80 4/5
3,5 Üst%11 1/9%20 1/5
Gol yememe%44 4/9%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Yague CF
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%22 2/9%40 2/5
Berabere%44 4/9%40 2/5
Geride%33 3/9%20 1/5
CD San Marcial
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%44 4/9%40 2/5
Berabere%44 4/9%40 2/5
Geride%11 1/9%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Yague CF (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X0X/232/102/X02/23

CD San Marcial (9 maç)

1/121/X11/21X/12X/X2X/202/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Yague CF (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 2
31-45 6 5
46-60 1 4
61-75 0 4
76-90 0 3

CD San Marcial (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 3 0
31-45 1 0
46-60 4 1
61-75 0 1
76-90 4 4

Kartlar

Yague CF

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

CD San Marcial

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Yagüe son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. San Marcial için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 6, yenilen 5.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Yagüe 0 – San Marcial 1; 1 beraberlik var. Son maç: 14 Mart 2026, San Marcial 1-0 Yagüe.

Sıralama
12. (6 p) – 8. (9 p)
Form (son 5)
MGMGM – GBMBB
H2H (G-B-M)
0-1-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,67 – 3,14 – 3,70
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Yagüe bu sezon 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,83 gol yedi; San Marcial bu sezon 6 maçta 1,17 attı, 0,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Yagüe %50, San Marcial %67. İlk yarıyı önde kapatma: Yagüe 1/6, San Marcial 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,67, 0 – 3,14, 2 – 3,70. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,89. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 22:53 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 16 puan durumu · Tercera: Group 16

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Haro Deportivo 9711 2213 +922 GMGGG
2La Calzada 9702 1511 +421 GMGGG
3Alfaro 9612 128 +419 GGGMG
4Calahorra 9603 2610 +1618 MGMGG
5Berceo 9603 2111 +1018 GGMMG
6Anguiano 9522 167 +917 MGGGG
7Varea 9441 85 +316 BGGGM
8Agoncillo 9432 1812 +615 GMBGG
9San Marcial 9432 127 +515 BGGGM
10Oyonesa 9423 1411 +314 BGGMG
11Pradejón 9414 1012 -213 MGGMM
12Yagüe 9306 919 -109 GMMMG
13Calasancio 9225 918 -98 GMMGM
14River Ebro 9216 919 -107 BMMGM
15Comillas 9135 612 -66 MMBMM
16Cenicero 9126 816 -85 MMMMM
17Vianés 9117 1017 -74 MGMMM
18Casalarreina 9108 623 -173 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Calahorra 5500 190 +1915
2Haro Deportivo 5500 166 +1015
3La Calzada 5500 105 +515
4Alfaro 5401 74 +312
5Anguiano 5311 113 +810
6Oyonesa 5311 94 +510
7Varea 4310 30 +310
8Berceo 4301 155 +109
9Yagüe 5302 86 +29
10San Marcial 4220 42 +28
11Agoncillo 5221 98 +18
12River Ebro 4202 77 06
13Calasancio 5122 45 -15
14Vianés 4112 87 +14
15Pradejón 4112 45 -14
16Cenicero 4112 46 -24
17Comillas 4013 16 -51
18Casalarreina 4004 211 -90
#TakımOGBMAYAVP
1Berceo 5302 66 09
2Pradejón 5302 67 -19
3Agoncillo 4211 94 +57
4San Marcial 5212 85 +37
5Alfaro 4211 54 +17
6Anguiano 4211 54 +17
7Haro Deportivo 4211 67 -17
8Varea 5131 55 06
9La Calzada 4202 56 -16
10Comillas 5122 56 -15
11Oyonesa 4112 57 -24
12Calahorra 4103 710 -33
13Calasancio 4103 513 -83
14Casalarreina 5104 412 -83
15Cenicero 5014 410 -61
16River Ebro 5014 212 -101
17Vianés 5005 210 -80
18Yagüe 4004 113 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 00:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,67X3,1423,70

Çifte şans

1X1,11121,16X21,64

Karşılıklı gol

Var1,77Yok1,62

2,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,89

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.