Atletico Independiente – Real Espana
Atletico Independiente – Real Espana: 9 Kasım 02:15, Honduras · Liga Nacional. Bu sezon Atletico Independiente evinde 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet; Real Espana deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 17 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Atletico Independiente | Real Espana |
|---|---|---|
| Lig sırası | 10. · 12 puan | 2. · 28 puan |
| Form (son 5) | BMBMB | GMGGB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,17 – 1,50 | 1,33 – 0,83 |
| 2,5 Üst biten | %67 | %33 |
| Karşılıklı gol | %67 | %67 |
| Gol yemediği | %17 | %33 |
| Aralarında (G-B-M) | 0-1-0 (1 maç, Atletico Independiente bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Atletico Independiente iç sahada (6 maç), Real Espana deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Atletico Independiente iç sahada (6 maç) · Real Espana deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Atletico Independiente iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Real Espana deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Atletico Independiente, iç saha maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAtletico Independiente
10. sıra · 12 puan · 13 maç · averaj -10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBMB
- 05.11 Atlético Choloma 0–0 Atletico Independiente B
- 31.10 Estrella Roja 3–1 Atletico Independiente M
- 25.10 Atletico Independiente 2–2 CD Marathon B
- 18.10 Atletico Independiente 0–4 Lobos Upnfm M
- 11.10 Olancho 1–1 Atletico Independiente B
Real Espana
2. sıra · 28 puan · 13 maç · averaj +12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGGB
- 05.11 Génesis 1–1 Real Espana B
- 31.10 Real Espana 3–1 Juticalpa G
- 24.10 Real Espana 4–3 Platense FC G
- 16.10 CD Olimpia 2–1 Real Espana M
- 11.10 Estrella Roja 0–1 Real Espana G
Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Atletico Independiente son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 10 gol yedi. Real Espana için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Atletico Independiente 0, Real Espana 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 16 Ağustos 2026, Real Espana 1-1 Atletico Independiente.
Gol istatistikleri
Atletico Independiente iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,50 gol yedi; Real Espana dış saha 6 maçta 1,33 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Atletico Independiente %67, Real Espana %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Atletico Independiente %67, Real Espana %67. İlk yarıyı önde kapatma: Atletico Independiente 1/6, Real Espana 3/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 5,31, 0 – 3,62, 2 – 1,37. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,75.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 17 gol yediler.
- Sıralama
- 10. (12 p) – 2. (28 p)
- Form (son 5)
- BMBMB – BGGMG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 5,31 – 3,62 – 1,37
Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 8/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %8 1/13 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,85 (11 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,77 (23 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,85 (11 gol) | 0,83 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Geride | %54 7/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %8 1/13 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Atletico Independiente (13 maç)
Real Espana (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Atletico Independiente (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 1 | 6 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Real Espana (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
Atletico Independiente
Sarı 30 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,3)
Real Espana
Sarı 30 · Kırmızı 5 (13 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 79 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Honduras · Liga Nacional puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CD Olimpia | 13 | +26 | 32 |
| 2 | Real Espana | 13 | +12 | 28 |
| 3 | CD Motagua | 13 | +11 | 28 |
| 4 | CD Marathon | 13 | +9 | 25 |
| 5 | Estrella Roja | 14 | 0 | 19 |
| 6 | Olancho | 13 | +3 | 17 |
| 7 | Lobos Upnfm | 13 | -1 | 16 |
| 8 | Atlético Choloma | 13 | -3 | 14 |
| 9 | Génesis | 13 | -1 | 12 |
| 10 | Atletico Independiente | 13 | -10 | 12 |
| 11 | Platense FC | 13 | -19 | 8 |
| 12 | Juticalpa | 14 | -27 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Espana | 7 | +9 | 19 |
| 2 | CD Olimpia | 6 | +20 | 18 |
| 3 | CD Motagua | 7 | +8 | 18 |
| 4 | CD Marathon | 6 | +10 | 16 |
| 5 | Olancho | 7 | +4 | 11 |
| 6 | Atlético Choloma | 7 | +2 | 11 |
| 7 | Lobos Upnfm | 6 | +1 | 9 |
| 8 | Atletico Independiente | 6 | -2 | 9 |
| 9 | Estrella Roja | 7 | +2 | 8 |
| 10 | Génesis | 7 | +2 | 8 |
| 11 | Platense FC | 6 | -5 | 7 |
| 12 | Juticalpa | 7 | -9 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CD Olimpia | 7 | +6 | 14 |
| 2 | Estrella Roja | 7 | -2 | 11 |
| 3 | CD Motagua | 6 | +3 | 10 |
| 4 | Real Espana | 6 | +3 | 9 |
| 5 | CD Marathon | 7 | -1 | 9 |
| 6 | Lobos Upnfm | 7 | -2 | 7 |
| 7 | Olancho | 6 | -1 | 6 |
| 8 | Génesis | 6 | -3 | 4 |
| 9 | Atlético Choloma | 6 | -5 | 3 |
| 10 | Atletico Independiente | 7 | -8 | 3 |
| 11 | Platense FC | 7 | -14 | 1 |
| 12 | Juticalpa | 7 | -18 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (2)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
