← Maçlar
Honduras · Liga Nacional12 Ekim 2026 · 00:00 TSİ

CD Estrella Roja 0-1 Real CD Espana: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Estrella Roja
0–1İY 0–1
Real CD Espana
Maç sonu

CD Estrella Roja 0–1 Real CD Espana (12 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

CD Estrella Roja – Real CD Espana maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Estrella Roja
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%36 5/14%29 2/7
Beraberlik%29 4/14%29 2/7
Mağlubiyet%36 5/14%43 3/7
Real CD Espana
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%62 8/13%33 2/6
Beraberlik%31 4/13%50 3/6
Mağlubiyet%8 1/13%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Estrella Roja
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,71 (24 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç1,71 (24 gol)1,57 (11 gol)
Real CD Espana
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,77 (23 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç0,85 (11 gol)0,83 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Estrella Roja
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%57 8/14%71 5/7
1,5 Üst%86 12/14%71 5/7
2,5 Üst%64 9/14%71 5/7
3,5 Üst%50 7/14%57 4/7
Gol yememe%14 2/14%0 0/7
Real CD Espana
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%62 8/13%67 4/6
1,5 Üst%85 11/13%83 5/6
2,5 Üst%38 5/13%33 2/6
3,5 Üst%15 2/13%0 0/6
Gol yememe%38 5/13%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Estrella Roja
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%36 5/14%43 3/7
Berabere%21 3/14%0 0/7
Geride%43 6/14%57 4/7
Real CD Espana
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%54 7/13%50 3/6
Berabere%38 5/13%33 2/6
Geride%8 1/13%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Estrella Roja (14 maç)

1/131/X11/21X/11X/X1X/212/112/X22/23

Real CD Espana (13 maç)

1/161/X11/20X/12X/X2X/212/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Estrella Roja (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 3
31-45 3 2
46-60 0 2
61-75 0 2
76-90 2 2

Real CD Espana (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 2
16-30 4 0
31-45 4 2
46-60 2 2
61-75 2 3
76-90 5 2

Kartlar

CD Estrella Roja

Sarı 10 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,7)

Real CD Espana

Sarı 30 · Kırmızı 5 (13 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 79 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

CD Estrella Roja son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Real CD Espana için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 7, yenilen 3. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

CD Estrella Roja iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,75 gol yedi; Real CD Espana bu sezon 8 maçta 1,62 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CD Estrella Roja %75, Real CD Espana %50. İlk yarıyı önde kapatma: CD Estrella Roja 1/4, Real CD Espana 4/8.

Sıralama
7. (9 p) – 2. (18 p)
Form (son 5)
MBMBG – GBGGB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
iddaa MS 1-0-2
3,45 – 3,19 – 1,75
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,45, 0 – 3,19, 2 – 1,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,80, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,91.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Honduras · Liga Nacional puan durumu · Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1CD Olimpia 131021 348 +2632 GGGGG
2Real Espana 13841 2311 +1228 GMGGB
3CD Motagua 13913 2110 +1128 GGGGG
4CD Marathon 13742 2112 +925 BGBMG
5Estrella Roja 14545 2424 019 GBGMG
6Olancho 13382 1512 +317 BMBGB
7Lobos Upnfm 13445 1516 -116 BGMGB
8Atlético Choloma 13427 1215 -314 MGGMB
9Génesis 13337 1617 -112 MMMMB
10Atletico Independiente 13265 1121 -1012 BMBMB
11Platense FC 13229 1332 -198 GMMMM
12Juticalpa 142012 1138 -276 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Real Espana 7610 156 +919
2CD Olimpia 6600 233 +2018
3CD Motagua 7601 135 +818
4CD Marathon 6510 133 +1016
5Olancho 7250 117 +411
6Atlético Choloma 7322 75 +211
7Lobos Upnfm 6231 87 +19
8Atletico Independiente 6231 79 -29
9Estrella Roja 7223 1311 +28
10Génesis 7223 86 +28
11Platense FC 6213 510 -57
12Juticalpa 7205 615 -96
#TakımOGBMAYAVP
1CD Olimpia 7421 115 +614
2Estrella Roja 7322 1113 -211
3CD Motagua 6312 85 +310
4Real Espana 6231 85 +39
5CD Marathon 7232 89 -19
6Lobos Upnfm 7214 79 -27
7Olancho 6132 45 -16
8Génesis 6114 811 -34
9Atlético Choloma 6105 510 -53
10Atletico Independiente 7034 412 -83
11Platense FC 7016 822 -141
12Juticalpa 7007 523 -180

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,45X3,1921,75

Karşılıklı gol

Var1,53Yok1,91

2,5 Alt / Üst

Alt1,80Üst1,61

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga Nacional'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.