Central Cordoba de Santiago – Ath Lanus
Central Cordoba de Santiago – Ath Lanus: 9 Kasım 01:30, Arjantin · Liga Profesional Argentina. Bu sezon Central Cordoba de Santiago evinde 15 maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik, 7 mağlubiyet; Ath Lanus deplasmanda 16 maçta 6 galibiyet, 4 beraberlik, 6 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %35; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 14 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Alfredo Terrera, Santiago del Estero
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Central Cordoba de Santiago | Ath Lanus |
|---|---|---|
| Lig sırası | 13. · 16 puan | 6. · 24 puan |
| Form (son 5) | BBMMM | BGGBB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,00 – 1,47 | 1,12 – 1,00 |
| 2,5 Üst biten | %40 | %38 |
| Karşılıklı gol | %33 | %38 |
| Gol yemediği | %33 | %38 |
| Aralarında (G-B-M) | 3-6-3 (12 maç, Central Cordoba de Santiago bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Central Cordoba de Santiago iç sahada (15 maç), Ath Lanus deplasmanda (16 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Central Cordoba de Santiago iç sahada (15 maç) · Ath Lanus deplasmanda (16 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Central Cordoba de Santiago iç sahada 15 maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
- Lanus deplasmanda 16 maçta 6 galibiyet, 4 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiCentral Cordoba de Santiago
13. sıra · 16 puan · 16 maç · averaj -10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMMM
Ath Lanus
6. sıra · 24 puan · 16 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGBB
- 01.11 Ath Lanus 1–1 Gimnasia M. B
- 24.10 Banfield 1–1 Ath Lanus B
- 17.10 Platense 0–1 Ath Lanus G
- 12.10 Ath Lanus 2–0 Velez Sarsfield G
- 03.10 Newells Old Boys 0–0 Ath Lanus B
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Central Cordoba de Santiago için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 4, yenilen 12. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Ath Lanus için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 5, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Central Cordoba de Santiago 3, Ath Lanus 3 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 0,83 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Ath Lanus 0-0 Central Cordoba de Santiago.
Gol istatistikleri
Central Cordoba de Santiago iç saha 15 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,47 gol yedi; Ath Lanus dış saha 16 maçta 1,12 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Central Cordoba de Santiago %40, Ath Lanus %38. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Central Cordoba de Santiago %33, Ath Lanus %38. İlk yarıyı önde kapatma: Central Cordoba de Santiago 3/15, Ath Lanus 3/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Central Cordoba de Santiago 4,4, Ath Lanus 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,5. Maç başına kart: Central Cordoba de Santiago 2,5, Ath Lanus 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,99, 0 – 3,30, 2 – 1,55. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 2,00. Karşılıklı Gol: Var 1,96, Yok 1,57.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %35; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 14 gol yediler.
- Sıralama
- 13. (16 p) – 6. (24 p)
- Form (son 5)
- MMMBB – BBGGB
- H2H (G-B-M)
- 3-6-3 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %38
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %38
- Korner ort. (maç)
- 8,5
- iddaa MS 1-0-2
- 4,99 – 3,30 – 1,55
Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 6/31 | %33 5/15 |
| Beraberlik | %26 8/31 | %20 3/15 |
| Mağlubiyet | %55 17/31 | %47 7/15 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %41 13/32 | %38 6/16 |
| Beraberlik | %31 10/32 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %28 9/32 | %38 6/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (22 gol) | 1,00 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,48 (46 gol) | 1,47 (22 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,12 (36 gol) | 1,12 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,88 (28 gol) | 1,00 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %35 11/31 | %33 5/15 |
| 1,5 Üst | %58 18/31 | %53 8/15 |
| 2,5 Üst | %35 11/31 | %40 6/15 |
| 3,5 Üst | %23 7/31 | %33 5/15 |
| Gol yememe | %26 8/31 | %33 5/15 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 12/32 | %38 6/16 |
| 1,5 Üst | %59 19/32 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %34 11/32 | %38 6/16 |
| 3,5 Üst | %13 4/32 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %44 14/32 | %38 6/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 7,9 |
| 7,5 Üst | %63 19/30 | %50 7/14 |
| 8,5 Üst | %47 14/30 | %43 6/14 |
| 9,5 Üst | %37 11/30 | %36 5/14 |
| 10,5 Üst | %27 8/30 | %14 2/14 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %66 21/32 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %50 16/32 | %38 6/16 |
| 9,5 Üst | %41 13/32 | %31 5/16 |
| 10,5 Üst | %34 11/32 | %31 5/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %77 23/30 | %71 10/14 |
| 3,5 Üst | %60 18/30 | %57 8/14 |
| 4,5 Üst | %47 14/30 | %36 5/14 |
| 5,5 Üst | %33 10/30 | %29 4/14 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %88 28/32 | %100 16/16 |
| 3,5 Üst | %66 21/32 | %69 11/16 |
| 4,5 Üst | %47 15/32 | %50 8/16 |
| 5,5 Üst | %28 9/32 | %38 6/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %73 22/30 | %64 9/14 |
| 7,5 Üst | %57 17/30 | %50 7/14 |
| 8,5 Üst | %50 15/30 | %50 7/14 |
| 9,5 Üst | %40 12/30 | %43 6/14 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %69 22/32 | %44 7/16 |
| 7,5 Üst | %66 21/32 | %44 7/16 |
| 8,5 Üst | %53 17/32 | %38 6/16 |
| 9,5 Üst | %38 12/32 | %38 6/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 3/31 | %20 3/15 |
| Berabere | %55 17/31 | %47 7/15 |
| Geride | %35 11/31 | %33 5/15 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 7/32 | %19 3/16 |
| Berabere | %63 20/32 | %63 10/16 |
| Geride | %16 5/32 | %19 3/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Central Cordoba de Santiago (31 maç)
Ath Lanus (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Central Cordoba de Santiago (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 9 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 5 | 8 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 6 | 10 |
Ath Lanus (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 6 | 6 |
| 61-75 | 11 | 5 |
| 76-90 | 6 | 9 |
Kartlar
Central Cordoba de Santiago
Sarı 74 · Kırmızı 2 (31 maç · maç başı sarı 2,4)
Ath Lanus
Sarı 75 · Kırmızı 0 (32 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Central Cordoba de Santiago: iç saha, 14 maç · Ath Lanus: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 16 | +12 | 31 |
| 2 | Boca Juniors | 16 | +13 | 30 |
| 3 | Velez Sarsfield | 16 | +6 | 28 |
| 4 | Talleres Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 5 | Independiente | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Lanus | 16 | +3 | 24 |
| 7 | San Lorenzo | 16 | 0 | 22 |
| 8 | Union Santa Fe | 16 | +4 | 21 |
| 9 | Instituto Cordoba | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Defensa Y Justicia | 16 | -3 | 19 |
| 11 | Gimnasia M. | 16 | -8 | 19 |
| 12 | Platense | 16 | -5 | 16 |
| 13 | Central Cordoba de Santiago | 16 | -10 | 16 |
| 14 | Newells Old Boys | 16 | -12 | 15 |
| 15 | Deportivo Riestra | 16 | -7 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 8 | +7 | 16 |
| 2 | Independiente | 8 | +6 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 15 |
| 4 | Boca Juniors | 8 | +5 | 14 |
| 5 | Union Santa Fe | 8 | +6 | 13 |
| 6 | Lanus | 8 | +4 | 13 |
| 7 | Talleres Cordoba | 7 | +4 | 13 |
| 8 | Instituto Cordoba | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Central Cordoba de Santiago | 8 | +1 | 13 |
| 10 | Gimnasia M. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | San Lorenzo | 8 | -1 | 11 |
| 12 | Deportivo Riestra | 8 | 0 | 8 |
| 13 | Defensa Y Justicia | 8 | -3 | 8 |
| 14 | Platense | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Newells Old Boys | 8 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Estudiantes L.P. | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 13 |
| 4 | Talleres Cordoba | 9 | 0 | 13 |
| 5 | San Lorenzo | 8 | +1 | 11 |
| 6 | Defensa Y Justicia | 8 | 0 | 11 |
| 7 | Lanus | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Independiente | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Platense | 8 | -1 | 8 |
| 10 | Union Santa Fe | 8 | -2 | 8 |
| 11 | Instituto Cordoba | 8 | -3 | 8 |
| 12 | Newells Old Boys | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Gimnasia M. | 8 | -9 | 6 |
| 14 | Deportivo Riestra | 8 | -7 | 3 |
| 15 | Central Cordoba de Santiago | 8 | -11 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 8.5
