Bolivya · Primera División

Blooming – Oriente Petrolero

Başlamasına 21 sa 17 dk Başlamadı

Blooming – Oriente Petrolero: 9 Kasım 02:30, Bolivya · Primera División. Bu sezon Blooming evinde 12 maçta 5 galibiyet, 7 beraberlik, 0 mağlubiyet; Oriente Petrolero deplasmanda 12 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 6 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 15 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Estadio Ramon Tahuichi Aguilera, Santa Cruz de la Sierra

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiBloomingOriente Petrolero
Lig sırası10. · 28 puan5. · 37 puan
Form (son 5)BMBMGBGGBM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,75 – 0,501,42 – 1,75
2,5 Üst biten%33%67
Karşılıklı gol%50%75
Gol yemediği%50%8
Aralarında (G-B-M)17-7-10 (34 maç, Blooming bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Blooming iç sahada (12 maç), Oriente Petrolero deplasmanda (12 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Blooming iç sahada (12 maç) · Oriente Petrolero deplasmanda (12 maç), bu sezon

1,75 Gol atma maç başı 1,42
0,50 Gol yeme maç başı 1,75
%50 Gol yememe maçların %8
%50 KG Var maçların %75
%33 2.5 Üst maçların %67

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Blooming iç sahada bu sezon yenilmedi: 12 maçta 5 galibiyet, 7 beraberlik.
  • Oriente Petrolero deplasmanda 12 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
  • Oriente Petrolero, deplasman maçlarında 12 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%8).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Blooming

10. sıra · 28 puan · 23 maç · averaj +6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBMG

  1. 02.11 Real Tomayapo 1–2 Blooming G
  2. 24.10 Gualberto Villarroel SJ 2–1 Blooming M
  3. 17.10 Blooming 0–0 Independiente Petrolero B
  4. 11.10 Bolívar 1–0 Blooming M
  5. 09.10 Blooming 1–1 Bolívar B
Deplasman

Oriente Petrolero

5. sıra · 37 puan · 23 maç · averaj +11

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGBM

  1. 04.11 Nacional Potosí 5–1 Oriente Petrolero M
  2. 31.10 Oriente Petrolero 1–1 Aurora B
  3. 25.10 Oriente Petrolero 2–1 The Strongest G
  4. 22.10 Oriente Petrolero 3–2 Nacional Potosí G
  5. 18.10 Guabirá 1–1 Oriente Petrolero B

Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Blooming son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 5 gol yedi. Son 5 maçta Oriente Petrolero 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-10).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 34 kez karşılaştı: Blooming 17, Oriente Petrolero 10 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Eylül 2026, Oriente Petrolero 3-1 Blooming.

Gol istatistikleri

Blooming iç saha 12 maçta maç başına 1,75 gol attı, 0,50 gol yedi; Oriente Petrolero dış saha 12 maçta 1,42 attı, 1,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Blooming %50, Oriente Petrolero %75. İlk yarıyı önde kapatma: Blooming 7/12, Oriente Petrolero 4/12.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Blooming 6,4, Oriente Petrolero 3,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Blooming 3,0, Oriente Petrolero 4,3.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,08, 0 – 3,12, 2 – 2,53. Karşılıklı Gol: Var 1,29, Yok 2,37.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 15 gol yediler.

Sıralama
10. (28 p) – 5. (37 p)
Form (son 5)
GMBMB – MBGGB
H2H (G-B-M)
17-7-10 (34 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %75
Korner ort. (maç)
9,9
iddaa MS 1-0-2
2,08 – 3,12 – 2,53

Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Blooming
Toplam (24)İç saha (12)
Galibiyet%29 7/24%42 5/12
Beraberlik%42 10/24%58 7/12
Mağlubiyet%29 7/24%0 0/12
Oriente Petrolero
Toplam (24)Dış saha (12)
Galibiyet%46 11/24%25 3/12
Beraberlik%21 5/24%25 3/12
Mağlubiyet%33 8/24%50 6/12

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Blooming
Toplam (24)İç saha (12)
Attığı gol / maç1,38 (33 gol)1,75 (21 gol)
Yediği gol / maç1,08 (26 gol)0,50 (6 gol)
Oriente Petrolero
Toplam (24)Dış saha (12)
Attığı gol / maç1,71 (41 gol)1,42 (17 gol)
Yediği gol / maç1,25 (30 gol)1,75 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Blooming
Toplam (24)İç saha (12)
KG Var%58 14/24%50 6/12
1,5 Üst%75 18/24%67 8/12
2,5 Üst%42 10/24%33 4/12
3,5 Üst%21 5/24%17 2/12
Gol yememe%29 7/24%50 6/12
Oriente Petrolero
Toplam (24)Dış saha (12)
KG Var%63 15/24%75 9/12
1,5 Üst%83 20/24%92 11/12
2,5 Üst%63 15/24%67 8/12
3,5 Üst%33 8/24%33 4/12
Gol yememe%25 6/24%8 1/12

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Blooming
Toplam (17)İç saha (9)
Maçta toplam korner (ort.)11,110,9
7,5 Üst%100 17/17%100 9/9
8,5 Üst%88 15/17%78 7/9
9,5 Üst%71 12/17%67 6/9
10,5 Üst%59 10/17%56 5/9
Oriente Petrolero
Toplam (15)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)8,39,0
7,5 Üst%67 10/15%71 5/7
8,5 Üst%40 6/15%57 4/7
9,5 Üst%40 6/15%57 4/7
10,5 Üst%27 4/15%29 2/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Blooming
Toplam (17)İç saha (9)
Maç başı kart7,16,9
2,5 Üst%94 16/17%89 8/9
3,5 Üst%94 16/17%89 8/9
4,5 Üst%76 13/17%67 6/9
5,5 Üst%59 10/17%56 5/9
Oriente Petrolero
Toplam (15)Dış saha (7)
Maç başı kart6,77,1
2,5 Üst%100 15/15%100 7/7
3,5 Üst%93 14/15%100 7/7
4,5 Üst%73 11/15%71 5/7
5,5 Üst%60 9/15%71 5/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Blooming
Toplam (17)İç saha (9)
Maç başı isabetli şut11,811,1
6,5 Üst%88 15/17%78 7/9
7,5 Üst%82 14/17%67 6/9
8,5 Üst%76 13/17%56 5/9
9,5 Üst%76 13/17%56 5/9
Oriente Petrolero
Toplam (15)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut9,19,1
6,5 Üst%80 12/15%86 6/7
7,5 Üst%73 11/15%71 5/7
8,5 Üst%67 10/15%57 4/7
9,5 Üst%53 8/15%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Blooming
Toplam (24)İç saha (12)
Önde%42 10/24%58 7/12
Berabere%42 10/24%33 4/12
Geride%17 4/24%8 1/12
Oriente Petrolero
Toplam (24)Dış saha (12)
Önde%38 9/24%33 4/12
Berabere%46 11/24%50 6/12
Geride%17 4/24%17 2/12

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Blooming (24 maç)

1/161/X31/21X/11X/X6X/232/102/X12/23

Oriente Petrolero (24 maç)

1/171/X21/20X/13X/X3X/252/112/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Blooming (22 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 5 2
31-45 6 4
46-60 4 6
61-75 3 8
76-90 8 4

Oriente Petrolero (22 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 4
16-30 7 6
31-45 7 2
46-60 3 4
61-75 8 6
76-90 8 5

Kartlar

Blooming

Sarı 68 · Kırmızı 7 (24 maç · maç başı sarı 2,8)

Oriente Petrolero

Sarı 74 · Kırmızı 6 (24 maç · maç başı sarı 3,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 194 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Blooming: iç saha, 9 maç · Oriente Petrolero: dış saha, 7 maç

BloomingOriente Petrolero
%58,7Topa sahip olma%45,1
1,52Beklenen gol (xG)1,12
18,0Toplam şut13,4
7,3İsabetli şut5,1
9,8Ceza sahası içi şut6,7
6,4Korner3,9
428Pas287
%80Pas isabeti%73
3,2Kurtarış2,4
13,7Faul16,9
2,0Ofsayt1,9
2,8Sarı kart3,9
0,22Kırmızı kart0,43

Rakiplerine izin verdikleri

0,46Rakibin xG'si1,69
11,1Rakibin şutu15,3
3,8Rakibin isabetli şutu4,0
4,4Rakibin korneri5,1

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Bolivya · Primera División puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Bolívar 231733 5823 +3554 GGGGG
2Always Ready 231562 5516 +3951 GGGMG
3The Strongest 231364 4226 +1645 GGMGM
4Real Potosí 231085 3016 +1438 GGGGM
5Oriente Petrolero 231148 4029 +1137 MGGBG
6Aurora 238105 3430 +434 GMBMG
7Nacional Potosí 239410 3531 +431 GMBMG
8Guabirá 23869 3447 -1330 MGMBM
9Independiente Petrolero 238510 3139 -829 MMMBG
10Blooming 236107 3125 +628 GBMBM
11Real Oruro 238312 3756 -1927 MMGGM
12San Antonio Bulo Bulo 237313 2443 -1924 MGBMG
13Universitario de Vinto 236314 3045 -1521 GBMGM
14Gualberto Villarroel SJ 234811 2740 -1320 MMGMG
15ABB 236215 3351 -1820 MMMMM
16Real Tomayapo 235513 1640 -2420 MMBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Bolívar 121011 3612 +2431
2Always Ready 12921 327 +2529
3Oriente Petrolero 11812 238 +1525
4The Strongest 11731 2513 +1224
5Blooming 12570 216 +1522
6Guabirá 11641 2411 +1322
7Nacional Potosí 12714 2115 +622
8Real Potosí 11632 186 +1221
9Aurora 11551 2215 +720
10San Antonio Bulo Bulo 12624 1515 020
11Universitario de Vinto 12525 2018 +217
12Independiente Petrolero 12525 1720 -317
13ABB 11515 1916 +316
14Gualberto Villarroel SJ 12444 1919 016
15Real Tomayapo 11344 912 -313
16Real Oruro 11416 1825 -713
#TakımOGBMAYAVP
1Bolívar 11722 2211 +1123
2Always Ready 11641 239 +1422
3The Strongest 12633 1713 +421
4Real Potosí 12453 1210 +217
5Aurora 12354 1215 -314
6Real Oruro 12426 1931 -1214
7Oriente Petrolero 12336 1721 -412
8Independiente Petrolero 11335 1419 -512
9Nacional Potosí 11236 1416 -29
10Guabirá 12228 1036 -268
11Real Tomayapo 12219 728 -217
12Blooming 11137 1019 -96
13Gualberto Villarroel SJ 11047 821 -134
14Universitario de Vinto 11119 1027 -174
15San Antonio Bulo Bulo 11119 928 -194
16ABB 121110 1435 -214

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:04 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Blooming2,08
X · Beraberlik3,12
2 · Oriente Petrolero2,53

Karşılıklı gol

Var1,29
Yok2,37
Tüm marketler (13)

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,5903,9621,39

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,48Üst1,93

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var2,94Yok1,16

1. Yarı Sonucu

12,4902,2222,92

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,55Üst1,82

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,66Üst1,69

Alt/Üst 3.5

Alt1,45Üst1,97

2. Yarı Sonucu

12,3302,5422,69

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,79Üst1,58

Çifte Şans

1 ve 01,241 ve 21,150 ve 21,38

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,181 ve 21,330 ve 21,26

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,72Üst1,63

Tek / Çift

Tek1,75Çift1,59