Malta · Premier Lig · 12. hafta

Birkirkara – Zabbar St. Patrick

Başlamasına 6 sa 33 dk Başlamadı

Birkirkara – Zabbar St. Patrick: 8 Kasım 13:00, Malta · Premier Lig, 12. hafta. Bu sezon Birkirkara evinde 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet; Zabbar St. Patrick deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 14 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Victor Tedesco Stadyumu, Hamrun

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiBirkirkaraZabbar St. Patrick
Lig sırası7. · 15 puan8. · 14 puan
Form (son 5)MMBGBMGMGG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,50 – 1,001,33 – 1,50
2,5 Üst biten%33%67
Karşılıklı gol%50%83
Gol yemediği%33%17
Aralarında (G-B-M)7-0-1 (8 maç, Birkirkara bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Birkirkara iç sahada (6 maç), Zabbar St. Patrick deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Birkirkara iç sahada (6 maç) · Zabbar St. Patrick deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,50 Gol atma maç başı 1,33
1,00 Gol yeme maç başı 1,50
%33 Gol yememe maçların %17
%50 KG Var maçların %83
%33 2.5 Üst maçların %67

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Birkirkara iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Zabbar St. Patrick deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Zabbar St. Patrick, deplasman maçlarında 6 maçta 5 kez iki takım da gol attı (%83).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Birkirkara

7. sıra · 15 puan · 11 maç · averaj +3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBGB

  1. 31.10 Birkirkara 2–2 Birzebbuga B
  2. 25.10 Balzan FC 0–2 Birkirkara G
  3. 22.10 Birkirkara 1–1 Floriana B
  4. 16.10 Marsaxlokk 2–0 Birkirkara M
  5. 10.10 Birkirkara 0–2 Valletta FC M
Deplasman

Zabbar St. Patrick

8. sıra · 14 puan · 11 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGG

  1. 31.10 Zabbar St. Patrick 5–0 Mosta G
  2. 26.10 Floriana 1–2 Zabbar St. Patrick G
  3. 21.10 Zabbar St. Patrick 2–3 Sliema Wanderers M
  4. 17.10 Balzan FC 1–2 Zabbar St. Patrick G
  5. 10.10 Marsaxlokk 2–1 Zabbar St. Patrick M

Puan durumu 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Birkirkara 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-7). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Zabbar St. Patrick 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 12-7). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Birkirkara 7 – Zabbar St. Patrick 1; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Eylül 2026, Zabbar St. Patrick 0-2 Birkirkara.

Gol istatistikleri

Birkirkara iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Zabbar St. Patrick dış saha 6 maçta 1,33 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Birkirkara %33, Zabbar St. Patrick %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Birkirkara %50, Zabbar St. Patrick %83. İlk yarıyı önde kapatma: Birkirkara 1/6, Zabbar St. Patrick 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,69, 0 – 3,11, 2 – 3,54. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,63, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,73.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 14 gol yediler.

Sıralama
7. (15 p) – 8. (14 p)
Form (son 5)
BGBMM – GGMGM
H2H (G-B-M)
7-0-1 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %83
iddaa MS 1-0-2
1,69 – 3,11 – 3,54

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Birkirkara
Toplam (11)İç saha (6)
Galibiyet%36 4/11%33 2/6
Beraberlik%27 3/11%50 3/6
Mağlubiyet%36 4/11%17 1/6
Zabbar St. Patrick
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%36 4/11%33 2/6
Beraberlik%18 2/11%33 2/6
Mağlubiyet%45 5/11%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Birkirkara
Toplam (11)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,27 (14 gol)1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,00 (11 gol)1,00 (6 gol)
Zabbar St. Patrick
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,55 (17 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç1,45 (16 gol)1,50 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Birkirkara
Toplam (11)İç saha (6)
KG Var%36 4/11%50 3/6
1,5 Üst%82 9/11%83 5/6
2,5 Üst%27 3/11%33 2/6
3,5 Üst%18 2/11%33 2/6
Gol yememe%36 4/11%33 2/6
Zabbar St. Patrick
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%64 7/11%83 5/6
1,5 Üst%82 9/11%83 5/6
2,5 Üst%64 7/11%67 4/6
3,5 Üst%27 3/11%17 1/6
Gol yememe%27 3/11%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Birkirkara
Toplam (11)İç saha (6)
Önde%27 3/11%17 1/6
Berabere%27 3/11%33 2/6
Geride%45 5/11%50 3/6
Zabbar St. Patrick
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%27 3/11%33 2/6
Berabere%36 4/11%33 2/6
Geride%36 4/11%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Birkirkara (11 maç)

1/131/X01/20X/11X/X1X/212/102/X22/23

Zabbar St. Patrick (11 maç)

1/121/X01/21X/12X/X1X/212/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Birkirkara (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 1 1
31-45 3 4
46-60 1 2
61-75 1 2
76-90 6 0

Zabbar St. Patrick (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 3
31-45 2 3
46-60 4 1
61-75 3 1
76-90 3 2

Kartlar

Birkirkara

Sarı 28 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,5)

Zabbar St. Patrick

Sarı 27 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Malta · Premier Lig puan durumu · Premier Division: First stage - Main

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Valletta FC 11812 239 +1425 GGGMG
2Marsaxlokk 11623 2114 +720 GGMMG
3Sliema Wanderers 11533 1514 +118 BMGGB
4Hamrun Spartans 11452 1713 +417 BBBGB
5Floriana 11443 2215 +716 BBBMM
6Hibernians 11443 1315 -216 BGGBG
7Birkirkara 11434 1411 +315 MMBGB
8Zabbar St. Patrick 11425 1716 +114 MGMGG
9Mosta 11353 1520 -514 BBMBM
10Balzan FC 11254 1314 -111 BMBMM
11Birzebbuga 11137 921 -126 BMGBB
12Gzira United 11056 926 -175 BBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Marsaxlokk 4310 62 +410
2Birkirkara 6231 96 +39
3Floriana 7223 1313 08
4Balzan FC 7223 88 08
5Sliema Wanderers 5221 66 08
6Mosta 6222 810 -28
7Valletta FC 5212 109 +17
8Hibernians 5212 48 -47
9Zabbar St. Patrick 5203 97 +26
10Hamrun Spartans 5131 87 +16
11Gzira United 6042 513 -84
12Birzebbuga 5104 310 -73
#TakımOGBMAYAVP
1Valletta FC 6600 130 +1318
2Hamrun Spartans 6321 96 +311
3Marsaxlokk 7313 1512 +310
4Sliema Wanderers 6312 98 +110
5Hibernians 6231 97 +29
6Floriana 4220 92 +78
7Zabbar St. Patrick 6222 89 -18
8Birkirkara 5203 55 06
9Mosta 5131 710 -36
10Balzan FC 4031 56 -13
11Birzebbuga 6033 611 -53
12Gzira United 5014 413 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Birkirkara1,69
X · Beraberlik3,11
2 · Zabbar St. Patrick3,54

2,5 Alt / Üst

Alt1,63
Üst1,72

Karşılıklı gol

Var1,62
Yok1,73
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,111 ve 21,150 ve 21,60

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,9403,3121,64

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,26Üst2,47

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,26Üst1,32

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,01Yok1,06

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,32Üst2,27

1. Yarı Sonucu

12,2401,9924,10

2. Yarı Sonucu

12,0602,3323,59

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,71Üst1,64

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,420 ve 21,32

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,60Üst1,75

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63