Beşiktaş – Gençlerbirliği
Beşiktaş – Gençlerbirliği: 8 Kasım 21:00, Türkiye · Süper Lig, 11. hafta. Bu sezon Beşiktaş evinde 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet; Gençlerbirliği deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %20; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 14 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Tüpraş Stadyumu, İstanbul
- Hakem
- Atilla Karaoğlan · bu sezon 6 maç, maç başı 4,83 sarı
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Beşiktaş: Vincenzo Italiano · Gençlerbirliği: Bernd Storck (son maçtaki)
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Beşiktaş | Gençlerbirliği |
|---|---|---|
| Lig sırası | 5. · 19 puan | 14. · 11 puan |
| Form (son 5) | MBGBM | BMMGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 2,80 – 0,60 | 0,25 – 2,75 |
| 2,5 Üst biten | %60 | %50 |
| Karşılıklı gol | %40 | %0 |
| Gol yemediği | %60 | %25 |
| Aralarında (G-B-M) | 9-0-3 (12 maç, Beşiktaş bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Beşiktaş iç sahada (5 maç), Gençlerbirliği deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İlk 11'ler
Henüz açıklanmadıKadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.
Beşiktaş iç sahada (5 maç) · Gençlerbirliği deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Beşiktaş iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik.
- Gençlerbirliği S.K. deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Gençlerbirliği S.K., deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez iki takım da gol attı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBeşiktaş
5. sıra · 19 puan · 10 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGBM
Gençlerbirliği
14. sıra · 11 puan · 10 maç · averaj -6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMGG
- 02.11 Gençlerbirliği 5–0 Alanyaspor G
- 29.10 Gençlerbirliği 5–0 Karaköprü Belediyespor G
- 25.10 Konyaspor 2–0 Gençlerbirliği M
- 17.10 Gençlerbirliği 0–1 Galatasaray M
- 10.10 Gençlerbirliği 2–2 Amedspor B
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Beşiktaş için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 8, yenilen 9. Gençlerbirliği için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 12, yenilen 5.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Beşiktaş 9 – Gençlerbirliği 3; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Mart 2026, Gençlerbirliği 0-2 Beşiktaş.
Gol istatistikleri
Beşiktaş iç saha 5 maçta maç başına 2,80 gol attı, 0,60 gol yedi; Gençlerbirliği dış saha 4 maçta 0,25 attı, 2,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Beşiktaş %40, Gençlerbirliği %0. İlk yarıyı önde kapatma: Beşiktaş 4/5, Gençlerbirliği 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Beşiktaş 7,0, Gençlerbirliği 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: Beşiktaş 1,8, Gençlerbirliği 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,10, 0 – 6,56, 2 – 10,70. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,81, Üst 1,26. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,76.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %20; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 14 gol yediler.
- Sıralama
- 5. (19 p) – 14. (11 p)
- Form (son 5)
- MBGBM – GGMMB
- H2H (G-B-M)
- 9-0-3 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %0
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,10 – 6,56 – 10,70
Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 6/10 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %75 3/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (20 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,49 yüksek | 2,80 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (12 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 0,25 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,80 (18 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,30 yüksek | 2,75 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 7.–9. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 7.–10. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 4/10ligde 12.–14. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %0 0/4 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 7.–10. · lig ortalamasında | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %25 1/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %100 4/4 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %75 3/4 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %50 2/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %0 0/4 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %0 0/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,7 | 11,8 |
| 6,5 Üst | %100 10/10 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %100 10/10 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %80 4/5 |
| Berabere | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Geride | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %0 0/4 |
| Berabere | %40 4/10 | %25 1/4 |
| Geride | %40 4/10 | %75 3/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Beşiktaş (10 maç)
Gençlerbirliği (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Beşiktaş (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Gençlerbirliği (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Beşiktaş
Sarı 22 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,2)
Gençlerbirliği
Sarı 18 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Beşiktaş: iç saha, 5 maç · Gençlerbirliği: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Türkiye · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 11 | +12 | 28 |
| 2 | Amedspor | 11 | +13 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | +16 | 22 |
| 4 | Kasımpaşa | 11 | +6 | 20 |
| 5 | Beşiktaş | 10 | +8 | 19 |
| 6 | Kocaelispor | 11 | +4 | 19 |
| 7 | Başakşehir | 11 | +2 | 17 |
| 8 | Fenerbahçe | 10 | +14 | 16 |
| 9 | Çorum FK | 10 | +5 | 16 |
| 10 | Göztepe | 11 | +3 | 15 |
| 11 | Erzurumspor | 10 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 11 | -8 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 11 | -10 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 11 | -15 | 7 |
| 18 | Eyüpspor | 11 | -27 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amedspor | 6 | +15 | 18 |
| 2 | Galatasaray | 6 | +6 | 16 |
| 3 | Trabzonspor | 5 | +14 | 15 |
| 4 | Beşiktaş | 5 | +11 | 15 |
| 5 | Başakşehir | 6 | +9 | 13 |
| 6 | Kocaelispor | 5 | +4 | 10 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +11 | 9 |
| 8 | Erzurumspor | 5 | -2 | 9 |
| 9 | Gençlerbirliği | 6 | +4 | 8 |
| 10 | Kasımpaşa | 5 | +3 | 7 |
| 11 | Konyaspor | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Çorum FK | 4 | +2 | 6 |
| 13 | Alanyaspor | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Göztepe | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Eyüpspor | 6 | -9 | 3 |
| 17 | Gaziantep FK | 6 | -8 | 2 |
| 18 | Rizespor | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kasımpaşa | 6 | +3 | 13 |
| 2 | Galatasaray | 5 | +6 | 12 |
| 3 | Göztepe | 6 | +5 | 11 |
| 4 | Rizespor | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Çorum FK | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Kocaelispor | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +3 | 7 |
| 8 | Trabzonspor | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Alanyaspor | 6 | -7 | 7 |
| 10 | Gaziantep FK | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Amedspor | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Erzurumspor | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Beşiktaş | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Başakşehir | 5 | -7 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 5 | -6 | 3 |
| 16 | Gençlerbirliği | 4 | -10 | 3 |
| 17 | Konyaspor | 5 | -5 | 1 |
| 18 | Eyüpspor | 5 | -18 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 1.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Handikaplı Maç Sonucu -2
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Gol
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5
