AZ Picerno – SSC Bari
AZ Picerno – SSC Bari: 9 Kasım 22:45, İtalya · Serie C · Grup C. Bu sezon AZ Picerno evinde 6 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet; SSC Bari deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %90; KG var ortalaması %72; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 12 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadio Comunale Donato Curcio, Picerno
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | AZ Picerno | SSC Bari |
|---|---|---|
| Lig sırası | 10. · 18 puan | 2. · 22 puan |
| Form (son 5) | MMMGG | GBBMB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 2,50 – 1,67 | 1,40 – 1,40 |
| 2,5 Üst biten | %100 | %80 |
| Karşılıklı gol | %83 | %60 |
| Gol yemediği | %17 | %20 |
| Aralarında (G-B-M) | 0-1-5 (6 maç, AZ Picerno bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: AZ Picerno iç sahada (6 maç), SSC Bari deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
AZ Picerno iç sahada (6 maç) · SSC Bari deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- AZ Picerno iç sahada 6 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Bari deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- AZ Picerno, iç saha maçlarında 6 maçta 6 kez 2,5 üst bitti (%100).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAZ Picerno
10. sıra · 18 puan · 12 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGG
- 31.10 Cavese 1–2 AZ Picerno G
- 26.10 AZ Picerno 3–0 Salernitana G
- 18.10 Barletta 1–0 AZ Picerno M
- 12.10 AZ Picerno 1–2 Cosenza M
- 04.10 Potenza 4–2 AZ Picerno M
SSC Bari
2. sıra · 22 puan · 12 maç · averaj +7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBBMB
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta AZ Picerno 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 8-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta SSC Bari 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-4). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: AZ Picerno 0, SSC Bari 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Eylül 2026, SSC Bari 1-1 AZ Picerno.
Gol istatistikleri
AZ Picerno iç saha 6 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,67 gol yedi; SSC Bari dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: AZ Picerno %83, SSC Bari %60. İlk yarıyı önde kapatma: AZ Picerno 3/6, SSC Bari 3/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,80, 0 – 2,69, 2 – 2,14. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,50, Üst 1,89. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %90; KG var ortalaması %72; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 12 gol yediler.
- Sıralama
- 10. (18 p) – 2. (22 p)
- Form (son 5)
- GGMMM – BMBBG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-5 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %60
- iddaa MS 1-0-2
- 2,80 – 2,69 – 2,14
Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %17 2/12 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,83 (22 gol) | 2,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,58 (19 gol) | 1,67 (10 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (15 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,67 (8 gol) | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %42 5/12 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %58 7/12 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %60 3/5 |
| Berabere | %50 6/12 | %20 1/5 |
| Geride | %8 1/12 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
AZ Picerno (12 maç)
SSC Bari (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
AZ Picerno (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 5 | 3 |
SSC Bari (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 0 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
AZ Picerno
Sarı 24 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,0)
SSC Bari
Sarı 17 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İtalya · Serie C · Grup C puan durumu · Serie C: Girone C
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Potenza | 12 | +15 | 29 |
| 2 | Bari | 12 | +7 | 22 |
| 3 | Scafatese | 13 | +5 | 21 |
| 4 | Audace Cerignola | 13 | +5 | 20 |
| 5 | Sorrento | 12 | +3 | 20 |
| 6 | Inter U23 | 13 | +2 | 20 |
| 7 | Casertana | 13 | +2 | 20 |
| 8 | Catania | 12 | +11 | 19 |
| 9 | SS Monopoli | 12 | +4 | 19 |
| 10 | AZ Picerno | 12 | +3 | 18 |
| 11 | Giugliano | 13 | -12 | 16 |
| 12 | Cavese | 12 | +1 | 15 |
| 13 | Salernitana | 13 | -2 | 15 |
| 14 | Foggia | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Casarano | 13 | -6 | 15 |
| 16 | Team Altamura | 12 | -6 | 15 |
| 17 | Barletta | 12 | -3 | 12 |
| 18 | Savoia | 12 | -5 | 12 |
| 19 | Cosenza | 12 | -13 | 9 |
| 20 | Crotone | 13 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Potenza | 6 | +11 | 18 |
| 2 | Bari | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Audace Cerignola | 6 | +11 | 14 |
| 4 | Scafatese | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Giugliano | 7 | +1 | 13 |
| 6 | Cavese | 6 | +7 | 12 |
| 7 | AZ Picerno | 6 | +5 | 12 |
| 8 | Casertana | 7 | +3 | 12 |
| 9 | Salernitana | 7 | +3 | 12 |
| 10 | SS Monopoli | 5 | +5 | 11 |
| 11 | Casarano | 6 | +3 | 11 |
| 12 | Inter U23 | 7 | 0 | 11 |
| 13 | Catania | 6 | +9 | 10 |
| 14 | Sorrento | 6 | +2 | 10 |
| 15 | Barletta | 6 | +1 | 9 |
| 16 | Foggia | 6 | -1 | 8 |
| 17 | Team Altamura | 6 | -6 | 7 |
| 18 | Savoia | 5 | 0 | 6 |
| 19 | Cosenza | 6 | -4 | 5 |
| 20 | Crotone | 7 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Potenza | 6 | +4 | 11 |
| 2 | Sorrento | 6 | +1 | 10 |
| 3 | Catania | 6 | +2 | 9 |
| 4 | Inter U23 | 6 | +2 | 9 |
| 5 | Scafatese | 7 | 0 | 8 |
| 6 | Team Altamura | 6 | 0 | 8 |
| 7 | SS Monopoli | 7 | -1 | 8 |
| 8 | Casertana | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Bari | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Foggia | 6 | -1 | 7 |
| 11 | AZ Picerno | 6 | -2 | 6 |
| 12 | Savoia | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Audace Cerignola | 7 | -6 | 6 |
| 14 | Cosenza | 6 | -9 | 4 |
| 15 | Casarano | 7 | -9 | 4 |
| 16 | Barletta | 6 | -4 | 3 |
| 17 | Crotone | 6 | -4 | 3 |
| 18 | Salernitana | 6 | -5 | 3 |
| 19 | Cavese | 6 | -6 | 3 |
| 20 | Giugliano | 6 | -13 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
Tek / Çift
