Astoria Walldorf 0-4 Homburg-Saar: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Astoria Walldorf 0–4 Homburg-Saar (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.
Paylaş
Maç özeti
Astoria Walldorf – Homburg-Saar maçı 0-4 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: A. Qenaj 25', M. Ehrhart 29', M. Feil 52', J. Gunther-Schmidt 75' (Homburg-Saar).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Astoria Walldorf üstte · Homburg-Saar altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' gol: A. Qenaj (Homburg-Saar)
- 29' gol: M. Ehrhart (Homburg-Saar)
- 52' gol: M. Feil (Homburg-Saar)
- 75' gol: J. Gunther-Schmidt (Homburg-Saar)
Maç olayları
- Astoria WalldorfHomburg-Saar
- 75'Gol J. Gunther-Schmidt 0–4
- 52'Gol M. Feil 0–3
- 29'Gol M. Ehrhart 0–2
- 25'Gol A. Qenaj 0–1
Astoria Walldorf iç sahada (8 maç) · Homburg-Saar deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 13 maç (2019'dan beri)
4 Astoria Walldorf3 berabere6 Homburg-Saar
- FC Astoria Walldorf iç sahada 8 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- FC 08 Homburg deplasmanda 8 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- FC Astoria Walldorf, iç saha maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %47 7/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %25 2/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (20 gol) | 1,62 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (26 gol) | 1,88 (15 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol) | 1,62 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,13 (17 gol) | 1,25 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %13 1/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %13 1/8 |
| Geride | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Berabere | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Geride | %33 5/15 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Astoria Walldorf (15 maç)
Homburg-Saar (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Astoria Walldorf (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 3 | 7 |
Homburg-Saar (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
Astoria Walldorf
Sarı 0 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Homburg-Saar
Sarı 1 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 0,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAstoria Walldorf
13. sıra · 13 puan · 13 maç · averaj -2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMGB
- 31.10 SGV Freiberg 0–0 Astoria Walldorf B
- 24.10 Astoria Walldorf 4–1 Hessen Kassel G
- 17.10 VfR Aalen 2–0 Astoria Walldorf M
- 10.10 Astoria Walldorf 1–1 FSV Mainz 05 II B
- 03.10 Eintracht Trier 1–4 Astoria Walldorf G
Homburg-Saar
8. sıra · 20 puan · 13 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGBB
- 30.10 Homburg-Saar 0–0 Eintracht Trier B
- 25.10 SSV Ulm 1846 1–1 Homburg-Saar B
- 18.10 Homburg-Saar 2–1 Freiburg II G
- 09.10 Kickers Offenbach 2–2 Homburg-Saar B
- 03.10 Homburg-Saar 1–1 Barockstadt Fulda-Lehn. B
Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Regionalliga - SudWest (Almanya) programında Astoria Walldorf – Homburg-Saar maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 16:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 13. sırada (13 puan), konuk ekip 8. sırada (20 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Astoria Walldorf 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-5). Homburg-Saar için son 5 maçın dökümü: 1G 4B 0M, atılan 6, yenilen 5.
- Sıralama
- 13. (13 p) – 8. (20 p)
- Form (son 5)
- BGMBG – BBGBB
- H2H (G-B-M)
- 4-3-6 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %86 – %71
- iddaa MS 1-0-2
- 2,28 – 3,20 – 2,25
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Astoria Walldorf 4, Homburg-Saar 6 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Mart 2026, Astoria Walldorf 1-0 Homburg-Saar.
Gol istatistikleri
Astoria Walldorf iç saha 7 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,57 gol yedi; Homburg-Saar dış saha 7 maçta 1,29 attı, 1,43 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Astoria Walldorf %86, Homburg-Saar %71. İlk yarıyı önde kapatma: Astoria Walldorf 3/7, Homburg-Saar 2/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,28, 0 – 3,20, 2 – 2,25. Karşılıklı Gol: Var 1,24, Yok 2,58.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %79; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Almanya · Regionalliga - SudWest puan durumu · Regionalliga: Sudwest
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SGV Freiberg | 13 | +19 | 27 |
| 2 | VfR Aalen | 13 | +12 | 27 |
| 3 | VfR Mannheim | 13 | +13 | 26 |
| 4 | Stuttgarter Kickers | 13 | +4 | 23 |
| 5 | Eintracht Trier | 13 | -1 | 22 |
| 6 | Kickers Offenbach | 13 | +6 | 21 |
| 7 | Freiburg II | 13 | +6 | 20 |
| 8 | FC 08 Homburg | 13 | +1 | 20 |
| 9 | SV Sandhausen | 13 | -2 | 19 |
| 10 | TSV Steinbach | 13 | 0 | 16 |
| 11 | Eintracht Frankfurt II | 13 | -2 | 16 |
| 12 | Hessen Kassel | 13 | -7 | 14 |
| 13 | FC Astoria Walldorf | 13 | -2 | 13 |
| 14 | FSV Frankfurt | 13 | -3 | 13 |
| 15 | Kaiserslautern II | 13 | -13 | 11 |
| 16 | FSV Mainz 05 II | 13 | -13 | 11 |
| 17 | SSV Ulm 1846 | 13 | -7 | 10 |
| 18 | Barockstadt Fulda-Lehn. | 13 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SGV Freiberg | 6 | +12 | 14 |
| 2 | Kickers Offenbach | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Stuttgarter Kickers | 6 | +6 | 13 |
| 4 | VfR Aalen | 7 | +5 | 13 |
| 5 | TSV Steinbach | 6 | +5 | 13 |
| 6 | FC 08 Homburg | 6 | +2 | 11 |
| 7 | Freiburg II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | Hessen Kassel | 7 | +2 | 10 |
| 9 | Eintracht Trier | 7 | -1 | 10 |
| 10 | VfR Mannheim | 6 | +5 | 9 |
| 11 | FC Astoria Walldorf | 7 | +2 | 9 |
| 12 | FSV Frankfurt | 7 | +1 | 8 |
| 13 | Eintracht Frankfurt II | 6 | -1 | 7 |
| 14 | SV Sandhausen | 7 | -2 | 7 |
| 15 | SSV Ulm 1846 | 7 | -3 | 6 |
| 16 | Kaiserslautern II | 7 | -8 | 6 |
| 17 | Barockstadt Fulda-Lehn. | 6 | -3 | 4 |
| 18 | FSV Mainz 05 II | 6 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | VfR Mannheim | 7 | +8 | 17 |
| 2 | VfR Aalen | 6 | +7 | 14 |
| 3 | SGV Freiberg | 7 | +7 | 13 |
| 4 | SV Sandhausen | 6 | 0 | 12 |
| 5 | Eintracht Trier | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Freiburg II | 7 | +2 | 10 |
| 7 | Stuttgarter Kickers | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Eintracht Frankfurt II | 7 | -1 | 9 |
| 9 | FC 08 Homburg | 7 | -1 | 9 |
| 10 | Kickers Offenbach | 6 | 0 | 7 |
| 11 | FSV Mainz 05 II | 7 | -8 | 7 |
| 12 | FSV Frankfurt | 6 | -4 | 5 |
| 13 | Kaiserslautern II | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Barockstadt Fulda-Lehn. | 7 | -8 | 5 |
| 15 | FC Astoria Walldorf | 6 | -4 | 4 |
| 16 | SSV Ulm 1846 | 6 | -4 | 4 |
| 17 | Hessen Kassel | 6 | -9 | 4 |
| 18 | TSV Steinbach | 7 | -5 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (13)
Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
