Homburg-Saar 2-1 Freiburg II: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Homburg-Saar 2–1 Freiburg II (18 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Homburg-Saar – Freiburg II maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: M. Ehrhart 4', N. Jorg 16' (Homburg-Saar); F. Rudlin 57' (Freiburg II).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Homburg-Saar üstte · Freiburg II altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' gol: M. Ehrhart (Homburg-Saar)
- 16' gol: N. Jorg (Homburg-Saar)
- 57' gol: F. Rudlin (Freiburg II)
Maç olayları
- Homburg-SaarFreiburg II
- 57'Gol F. Rudlin 2–1
- Gol N. Jorg 2–016'
- Gol M. Ehrhart 1–04'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,13 (17 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (25 gol) | 1,38 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (21 gol) | 1,38 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Geride | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Berabere | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Geride | %20 3/15 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Homburg-Saar (15 maç)
Freiburg II (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Homburg-Saar (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Freiburg II (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 6 | 4 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Homburg-Saar
Sarı 1 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 0,1)
Freiburg II
Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Homburg-Saar için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 7, yenilen 7. Freiburg II için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Homburg-Saar 3, Freiburg II 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,67 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ocak 2026, Freiburg II 3-2 Homburg-Saar.
- Form (son 5)
- BBMBG – MGGMB
- H2H (G-B-M)
- 3-2-4 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- iddaa MS 1-0-2
- 1,76 – 3,61 – 2,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Homburg-Saar iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,20 gol yedi; Freiburg II dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Homburg-Saar %60, Freiburg II %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Homburg-Saar %80, Freiburg II %60. İlk yarıyı önde kapatma: Homburg-Saar 0/5, Freiburg II 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,76, 0 – 3,61, 2 – 2,93. Karşılıklı Gol: Var 1,25, Yok 2,59.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 15:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · Regionalliga - SudWest puan durumu · Regionalliga: Sudwest
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SGV Freiberg | 13 | +19 | 27 |
| 2 | VfR Aalen | 13 | +12 | 27 |
| 3 | VfR Mannheim | 13 | +13 | 26 |
| 4 | Stuttgarter Kickers | 13 | +4 | 23 |
| 5 | Eintracht Trier | 13 | -1 | 22 |
| 6 | Kickers Offenbach | 13 | +6 | 21 |
| 7 | Freiburg II | 13 | +6 | 20 |
| 8 | FC 08 Homburg | 13 | +1 | 20 |
| 9 | SV Sandhausen | 13 | -2 | 19 |
| 10 | TSV Steinbach | 13 | 0 | 16 |
| 11 | Eintracht Frankfurt II | 13 | -2 | 16 |
| 12 | Hessen Kassel | 13 | -7 | 14 |
| 13 | FC Astoria Walldorf | 13 | -2 | 13 |
| 14 | FSV Frankfurt | 13 | -3 | 13 |
| 15 | Kaiserslautern II | 13 | -13 | 11 |
| 16 | FSV Mainz 05 II | 13 | -13 | 11 |
| 17 | SSV Ulm 1846 | 13 | -7 | 10 |
| 18 | Barockstadt Fulda-Lehn. | 13 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SGV Freiberg | 6 | +12 | 14 |
| 2 | Kickers Offenbach | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Stuttgarter Kickers | 6 | +6 | 13 |
| 4 | VfR Aalen | 7 | +5 | 13 |
| 5 | TSV Steinbach | 6 | +5 | 13 |
| 6 | FC 08 Homburg | 6 | +2 | 11 |
| 7 | Freiburg II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | Hessen Kassel | 7 | +2 | 10 |
| 9 | Eintracht Trier | 7 | -1 | 10 |
| 10 | VfR Mannheim | 6 | +5 | 9 |
| 11 | FC Astoria Walldorf | 7 | +2 | 9 |
| 12 | FSV Frankfurt | 7 | +1 | 8 |
| 13 | Eintracht Frankfurt II | 6 | -1 | 7 |
| 14 | SV Sandhausen | 7 | -2 | 7 |
| 15 | SSV Ulm 1846 | 7 | -3 | 6 |
| 16 | Kaiserslautern II | 7 | -8 | 6 |
| 17 | Barockstadt Fulda-Lehn. | 6 | -3 | 4 |
| 18 | FSV Mainz 05 II | 6 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | VfR Mannheim | 7 | +8 | 17 |
| 2 | VfR Aalen | 6 | +7 | 14 |
| 3 | SGV Freiberg | 7 | +7 | 13 |
| 4 | SV Sandhausen | 6 | 0 | 12 |
| 5 | Eintracht Trier | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Freiburg II | 7 | +2 | 10 |
| 7 | Stuttgarter Kickers | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Eintracht Frankfurt II | 7 | -1 | 9 |
| 9 | FC 08 Homburg | 7 | -1 | 9 |
| 10 | Kickers Offenbach | 6 | 0 | 7 |
| 11 | FSV Mainz 05 II | 7 | -8 | 7 |
| 12 | FSV Frankfurt | 6 | -4 | 5 |
| 13 | Kaiserslautern II | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Barockstadt Fulda-Lehn. | 7 | -8 | 5 |
| 15 | FC Astoria Walldorf | 6 | -4 | 4 |
| 16 | SSV Ulm 1846 | 6 | -4 | 4 |
| 17 | Hessen Kassel | 6 | -9 | 4 |
| 18 | TSV Steinbach | 7 | -5 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Regionalliga - SudWest'te oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
