Antigua GFC – Malacateco
Antigua GFC – Malacateco: 9 Kasım 03:00, Guatemala · Liga Nacional, 19. hafta. Bu sezon Antigua GFC evinde 9 maçta 8 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Malacateco deplasmanda 9 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik, 7 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %56; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 9 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Pensativo, Antigua Guatemala
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Antigua GFC | Malacateco |
|---|---|---|
| Form (son 5) | BGMGG | MGBMM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 2,11 – 0,67 | 0,78 – 2,11 |
| 2,5 Üst biten | %56 | %56 |
| Karşılıklı gol | %56 | %44 |
| Gol yemediği | %44 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 17-8-14 (39 maç, Antigua GFC bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Antigua GFC iç sahada (9 maç), Malacateco deplasmanda (9 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Antigua GFC iç sahada (9 maç) · Malacateco deplasmanda (9 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Antigua GFC iç sahada bu sezon yenilmedi: 9 maçta 8 galibiyet, 1 beraberlik.
- Malacateco deplasmanda bu sezon kazanamadı: 9 maçta 2 beraberlik, 7 mağlubiyet.
- Malacateco, deplasman maçlarında 9 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAntigua GFC
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMGG
- 01.11 Aurora 0–2 Antigua GFC G
- 30.10 Antigua GFC 1–0 Deportivo San Pedro G
- 25.10 Comunicaciones 1–0 Antigua GFC M
- 20.10 Antigua GFC 3–0 Xelajú G
- 15.10 Guastatoya 1–1 Antigua GFC B
Malacateco
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBMM
- 03.11 Suchitepéquez 1–0 Malacateco M
- 29.10 Malacateco 0–2 Aurora M
- 25.10 Deportivo San Pedro 2–2 Malacateco B
- 21.10 Malacateco 1–0 Comunicaciones G
- 15.10 Xelajú 2–1 Malacateco M
Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Antigua GFC son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Malacateco 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-7).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 39 kez karşılaştı: Antigua GFC 17, Malacateco 14 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Eylül 2026, Malacateco 0-2 Antigua GFC.
Gol istatistikleri
Antigua GFC iç saha 9 maçta maç başına 2,11 gol attı, 0,67 gol yedi; Malacateco dış saha 9 maçta 0,78 attı, 2,11 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %56, konukta %56. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Antigua GFC %56, Malacateco %44. İlk yarıyı önde kapatma: Antigua GFC 5/9, Malacateco 2/9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,25, 0 – 4,00, 2 – 6,89. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,83, Yok 1,53.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %56; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 9 gol yediler.
- Form (son 5)
- GGMGB – MMBGM
- H2H (G-B-M)
- 17-8-14 (39 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %56
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %44
- iddaa MS 1-0-2
- 1,25 – 4,00 – 6,89
Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %61 11/18 | %89 8/9 |
| Beraberlik | %11 2/18 | %11 1/9 |
| Mağlubiyet | %28 5/18 | %0 0/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %28 5/18 | %0 0/9 |
| Beraberlik | %22 4/18 | %22 2/9 |
| Mağlubiyet | %50 9/18 | %78 7/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,72 (31 gol) | 2,11 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (21 gol) | 0,67 (6 gol) |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (18 gol) | 0,78 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (26 gol) | 2,11 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 9/18 | %56 5/9 |
| 1,5 Üst | %89 16/18 | %89 8/9 |
| 2,5 Üst | %50 9/18 | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %28 5/18 | %22 2/9 |
| Gol yememe | %39 7/18 | %44 4/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 6/18 | %44 4/9 |
| 1,5 Üst | %72 13/18 | %67 6/9 |
| 2,5 Üst | %33 6/18 | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %28 5/18 | %44 4/9 |
| Gol yememe | %28 5/18 | %0 0/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 7/18 | %56 5/9 |
| Berabere | %39 7/18 | %44 4/9 |
| Geride | %22 4/18 | %0 0/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 3/18 | %22 2/9 |
| Berabere | %39 7/18 | %22 2/9 |
| Geride | %44 8/18 | %56 5/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Antigua GFC (18 maç)
Malacateco (18 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Antigua GFC (18 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 5 | 4 |
| 61-75 | 10 | 4 |
| 76-90 | 7 | 4 |
Malacateco (17 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 5 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 3 | 6 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 5 | 8 |
Kartlar
Antigua GFC
Sarı 55 · Kırmızı 4 (18 maç · maç başı sarı 3,1)
Malacateco
Sarı 31 · Kırmızı 3 (18 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:00 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
